Jump to content
Dogomania

CACIB Poznań 8.11.2009


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya'] Co do suczek z cieczką rzepraszam mój błąd, ale ostatnio wszyscy mówili że już można, więc przepraszam. :)[/quote]

regulamin swoje a ludzie swoje.. różne cudeńka się już widziało... a i suki w cieczce na wystawie nie raz widziałam. I to nie takie "ukrywane gdzieś tam" pilnowane żeby żaden pies nie zobaczył, psikane specyfikami żeby nie było czuć że suka w cieczce, takie w dosłownie pierwszych dniach gdzie nawet może krwi nie być (to może i bym zrozumiała). Ale też takie gdzie widać było że całe "tylne portki" są we krwi a właściciel stał przy ringu z tą suką, tuż przy wejściu zadowolony z życia. Ludzie... Także są tacy którzy się podporządkują regulaminowi i nie jadą z suką w cieczce, ale są też tacy którzy robią "jak chcą". Bądź co bądź temat suk w cieczce na wystawie był poruszany nie raz.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się dlaczego nie wprowadzą (tak jak to się praktykuje chociażby u Niemców) dwa terminy, dwie wysokości opłat i wszystko jasne.
U nas za każdym razem mówią że terminu przedłużać nie będą i chyba oprócz Opola w tym roku żadna wystawa słowa nie dotrzymała;)

Po co te kombinacje alpejskie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Zastanawiam się dlaczego nie wprowadzą (tak jak to się praktykuje chociażby u Niemców) dwa terminy, dwie wysokości opłat i wszystko jasne.
U nas za każdym razem mówią że terminu przedłużać nie będą i chyba oprócz Opola w tym roku żadna wystawa słowa nie dotrzymała;)

Po co te kombinacje alpejskie:shake:[/quote]

Dokładnie. Na dwóch wystawach w tym roku jak byłam spotkałam się z tym, że specjalnie wyrabiałam w terminie zgłoszeń ze zgłoszeniem się i wpłatą... po czym zgłoszenia były przedłużane, np: o tydzień.
Tyle, ze w kazdym z tych przypadków cena pozostawała ta sama...

Link to comment
Share on other sites

My też zgłoszone :) i szukamy transportu.
Jade z 1 pieskiem (suka) spokojna + lekka klateczka.
Osoby z Krakowa, które mają wolne miejsce w autku i chcą nas "przygarnąć" prosimy o kontakt na PW ;)
Ps.dokładam się do koszt.paliwka.


[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...