Jump to content
Dogomania

Młoda sunia onka znów błaga o dom ostatnia strona . ma dom


mirabelka

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudowna ta sunia!!!Ja mam w domu psa owczarka i wiem jak one kochają ludzi.Są to bardzo mądre i oddane pieski,moj Hugo też ciągle by chodźił za człowiekiem.
Może więcej foteczek jej zrobić??
Dobrze by było aby DT się znalazł łatwiej wtedy określić charakter psa i łatwiej dopasować go do przyszłych właścicieli.
A co do ganiania kota to moim zdaniem nie jest to powód do oddania psa ta suczka jest jeszcze bardzo młoda i jakby jej poświęcić więcej czasu i nauczyć ją akceptacji kota wszystko było by oki.Poprostu ktoś myślał że pies sam się wychowa i że musi być idealny.

Link to comment
Share on other sites

kopiuje z owczarków
Witamy serdecznie - udalo sie dodzwonilismy sie i mozemy sunie zabrac do siebie. Przydala by nam sie pomoc by sunie dowiezc gdzies blizej nas czyli - w strone Gdańska. Moze ktos z forumowiczow pomogl by w transporcie pieska. Naprawde bylibysmy szczesliwi gdyby adopcja nam sie udala !!!
rozmawiałam z pania domek sęsowny tylko brak transportu w strone gdańska pomocy

Link to comment
Share on other sites

nie do końca to domek z forum owczarki pani dzwoniła wcześniej ale myslałam ze sunie wezmie ktos inny więc odmówiłam ,pani gotowan na sprawdzenie po i przed adopcja i gtowa spełnić wszytskie warunki ,ma jednego owczarka ma swoj wątek na owczarkach ,zarejstruje sie tam i ktos myśle z okolicy gdańska pomoze sprawdzic ?Gorzej z transportem.

Link to comment
Share on other sites

pANI KTÓRA NAPISAŁA NA OWCZARKACH JEST W STANIE PRZYJECHAC PO SUNIE W SOBOTE Z GDAŃSKA DLA MNIE I DLA SUNI TO SUPER uwazam domek za dość dobry ,ale wizyta by sie przydala -czy jest ktoś z gdańska kto moze podejśc na rozmowe przed adopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

A więc:

1.Warunki mieszkaniowe OK ( dom i ogród na obrzeżach Pruszcza Gd)
2. Rodzina 2+1 ( chlopak 11 lat wg. oświadczenia bez alergii)
3. Pies samiec w typie ON ( z nierodowodowego rozmnożenia)Rex zadbany niewykastrowany wnętr ( według oświadczenia weterynarz stwierdzil że operacja niepotrzebna:roll:)Skierowałem do mojego weta. Wedlug oświadczenia niespecjalnie agresywny do psów raczej przyjazny i zabawowy.
4. Wiedza na poziomie podstawowym z tendencjami do zgłębiania;).
5. Karmienie sucha karma ( Frolic) plus gotowanie. (Ewentualnie do drobnej korekty)
5. Rex jest wyprowadzany również poza teren ogrodu, mieszka w domu. Suka ma równiez bytować w ten sam sposób. Ogrodzenie ewnetualnie do małej poprawki jeśli wystąpią tndencje do pokonywania ogrodzenia dołem.

ogólnie OK

Ale . Państwo jeszcze ostatecznej jednogłośnej decyzji co do adopcji tego konkretnego psa nie podjęli. Pan stwierdził, że 2 zdjęcia to trochę za mało dlatego ostatecznie zadecydują na miejsu. Ponieważ transport zapewniają sami, uwazam ze jest to dojrzałe i odpowiedzialne podejście do sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Mam dziwne przeczucie że domek sie rozmyslił [miał sie zemną kontaktować popołudniu ucichł a potem nie odbierał moich telefonów ] No cóz wystarczy przecież dac znac że sie rezygnuje i tyle .To taka kochana sunia mam nadzieje że uda jej sie wkońcu znaleśc ten wymarzony dom .

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich może mało mnie tu widać al e niektóre osoby mnie może pamiętają np. Folen i ratowanie małego wtedy Brooklinka :) Dzwoniła do mnie ostatnio znajoma dla której ze schroniska z Łodzi w końcówce tamtego roku wyciągnełyśmy labka a teraz od miesiąca ma równiez suczke z adopcji z fundacji na pomoc Labladorom. Jej brat posiadał 15 m-czną suczkę owczarka niemieckigo która ukradziono mu z za ogrodzenia. Chętnie przygarnął by jakąś młodą suczkę jeśli jest jeszcze do adopcji ta suczka to prosze dajcie znać ... mam teraz awarię w domu :) sobotni poranek w domu tak więc nie rozpisze sie teraz bardziej ale poprosze o wiadomość na maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

eśli podasz więcej szczegółów sprawdzimy domek i pewnie mozemy pomyslec o adopcji .
Z ludzmi jestem niby umówiona dzis na 12 ale mieli sie jeszcze odezwac telefonicznie od wczoraj milczą nie odbieraja moich telefonów ani wiadomosci ,no ale dla formalnosci dokladnie około 14-15 napisze czy sunia jest nadal do adopcji .nie ukrywam ze zalezy mi aby sunia szybko trafila do nowego domku poniewaz marnieje tutaj w oczach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...