Jump to content
Dogomania

Pekinek było oczko - niema oczka. Ma dom.


Herspri

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karmę zamówić taką samą, dobrze ja toleruje? zaszczepiony nie był, najpierw miała być operacja, wiec trzeba by go zaszczepić, najwyżej jak będziesz u p. Oli niech go zaszczepi, a ja ureguluję rachunek, tylko daj znać że to zrobiłaś na maila albo sms-em, bo niezbyt często mogę być na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Jutro mam wolne to zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dotrzeć do weta. Co do karmy to on na tą co ma kręci już nosem, nie bardzo chce ją jeść :mad:[/quote]
Książątko kurcze:diabloti: To co zamówić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Nie wiem, kup co uważasz ale proponuję jakąś inną karmę wziąć ;) W ogóle nawet w weekendy nie mam na nic czasu kurcze :mad::placz:[/quote]
Ok, poszukam czegoś innego w podobnej cenie, dla starszych psów

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Dea']Herspri ja mam nadzieję, że ty tego konia na 4 piętro w bloku nie zatargałaś!?:evil_lol:[/QUOTE]
Tak źle JESZCZE zemną nie jest :eviltong:

[QUOTE]Jak stoisz z karmą, trzeba zamawiać?[/quote]
Karmy jeszcze na dłuższy czas powinno wystarczyć

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pikus zamieszkał w Szczawnicy w domku z koleżanką która go rozstawia po kątach i nie pozwala mu spać w żadnym z 2ch koszyczków :diabloti: A koleżanka z pekińczykowatych jest, tylko to taka miniatura ;) Co ciekawe, u mnie Pikuś sikał po mieszkaniu a w nowym domu jak mu się chce siku to stoi pod drzwiami i piszczy że chce wyjść ( co za wredne stworzenie :mad: ). Ogólnie rodzina zadowolona z niego jest, za jakiś czas mam dostać zdjęcia to się na pewno podzielę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...