Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o tych kosmetykach???


Sonik2626

Recommended Posts

Ostatnio natknęłam się na allegro na kosmetyki firmy JOHN PAUL PET. Co o nich sądzicie? Ja wcześniej ich nie spotkałam. Bardzo podobają mi się z tej firmy husteczki. Są do czyszczenia : - całego ciała psa - uszu i oczu i - zębów i języka;)
Jeśli był już taki temat poruszany to przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłem poprzez allegro szampon "Super Bright Shampoo"
i jestem zadowolony, mój "westie" miał problem z delikatnymi
przebarwieniami szaty, jako że pupil ma problemy ze
skórą stosowanie "mocnych szamponów" odpada całkowicie.
Po kąpieli psiaka (dwukrotne użycie kosmetyku) przebarwienia
zniknęły, lepiej się rozczesuje a zapach jest wprost rewelacyjny.

Chętnie poznam opinie innych osób na temat tych kosmetyków,
gdyż zaczynam się poważnie zastanawiać już nad odżywką...
Oatmeal Conditioning Rinse

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja również jestem ciekawa opinii na temat tych kosmetyków a zwłaszcza interesuje mnie wasze zdanie na temat tego szamponu
[url=http://allegro.pl/item647977201_john_paul_pet_tea_tree_szampon_473_ml.html]John Paul Pet Tea Tree Szampon - 473 ml (647977201) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

?????

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 6 months later...

Ja jakis czas temu natknełam sie na kosmetyki nowej na rynku francuskiej firmy Biogance.Sa rewelacyjne,nie odbarwiaja,sa szampony dla kazdego rodzaju siersci i koloru,maja super srodki do rozczesywania nawet sfilcowanej siersci i maja trz Perfumy ktore utrzymuja sie nawet do 3 tyg,Tyle pachnialy moje terierki ;) Maja odzywki tez.Sa hipoalergiczne nawet.Polecam Znam strone Dystrybutora [url]www.worldpets.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nigdy nie używałem kosmetyków tej firmy,wiec nie mogę potwierdzic czy sa naprawdę skuteczne. A kupowałeś na allegro czy na tej stronie internetowej która podałeś? Bo jeśli chodzi o kosmetyki z portali aukcyjnych,to byłbym ostrożny,tutaj bardzo często można się przeliczyc i spotkac z nieuczciwościa ze strony sprzedawców. Zaciekawiło mnie to,że te kosmetyki są hipoalergiczne,warto wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

faktycznie Biogance jest rewelacyjny. Dostałam próbkę od dystrybutora z Wrocławia na wystawie w Nowej Rudzie i po kąpieli włos lśni jak po żadnym z dotychczasowych szamponów. Znalazłam je w sklepie internetowym [url]http://sklep.armaka.com/index.php/cat/c154_BIOGANCE.html[/url]. Ceny są (jak na tej jakości kosmetyki) umiarkowane a wybór spory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...