Jump to content
Dogomania

~ ●•٠·˙* FiBuNiA *˙·٠•● ~


moniczkaa86

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoko2009']Pozdrawiamy weekendowo i słonecznie:)[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Siemanko :cool3:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Viky i Ja']Witamy śliczną Fibi i jej Panią :hand:. Niestety u nas nie jest tak dobrze jak u Yoko 2009 bo niebo nad Głogowem zasnute chmurami - wiadomo weekend się zbliża :evil_lol:. My jednak pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy w odwiedzinki do naszej galerii.[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Witamy, w Szczecinie pogoda dopisuje wiec zapraszamy do nas :cool3:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Juustii']Witamy w ten pochmurny piątkowy poranek :eviltong:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Witamy w słoneczne piątkowe popołudnie :cool1:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Doti1986']Witamy gorąco ze słonecznych Kielc:loveu:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Hejj :loveu:[/FONT][/I][/B]
[quote name='***Paulina***']Wpadłyśmy się przywitać:multi:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Cześć Paulinka :multi:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Nati28']Witamy wieczorkiem i buziaki dla Fibki od Coco wysylamy :lol::loveu:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Cześć :cool3: Dzięki za buziaki, ale przekażę je później bo Fibka przed chwilą wymiotowała i nie będę jej cmokać w wyziewa :shake: :evil_lol:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Courier New]Nowa fryzurka wieczorowa, po kąpielowa :cool1:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4748/kdziorek.jpg[/IMG][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Sos tatarski jest szybki :) Ogórki kiszone jajka i grzyby marynowane albo pieczarki do tego majonez ale winiary :) Super na kanapkę i szybkie w przygotowaniu :eviltong:
pozdrowienia[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Sos to nie sałatka :roll: Ale brzmi apetycznie i któregoś dnia go zrobię :cool3:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Nati28']Zachcialo Ci sie salatki :evil_lol: ja niestety nie pomoge bo nie znam zadnego przepisu ;)[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Ostatni raz dałam się wrobić w robienie sałatki :mad:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']Witamy i pozdrawiamy porannie:):)
Sałatka zrobiona???[/quote]
[quote name='eve86']Pozdrowionka popołudniowe dla Fibuni a Pańci niech sie pochwali co tam ukroiła do miseczki na sałateczke :lol:[/quote]

[B][I][FONT=Courier New]Hej Wam :lol::lol:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Sałatka będzie się robić wieczorkiem, bo narazie mi się nie chce kroić :roll:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Mam: paprykę, pora, kukurydzę, kurczaka wędzonego, ogórki kiszone, ryż lub kolorowy makaron, oczywiście majonez i przyprawy. Taki mix będzie :cool3: Miał być jeszcze ananas, ale nie każdy lubi na słodko :placz:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']No z tym ananasem to rózne smaki ale zestaw na sałatkę full wypas :lol:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Ja uwielbiam ananasa w sałatkach :cool3:[/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Courier New]W ogóle gustuję w jedzeniu 'na słodko', dlatego od poniedziałku zaczynam dietę :crazyeye:[/FONT][/I][/B]
[quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Sobotnie cześć;)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]My chcemy spróbować tej sałatki:lol:[/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Courier New][B][I]Cześć :lol: [/I][/B][/FONT]
[FONT=Courier New][B][I]<sałatka> smacznego :eviltong:[/I][/B][/FONT]
[quote name='Nati28']Witamy pieknie naszych miejscowych :loveu:
Zyczymy smacznej salateczki :lol:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Witamy serdecznie :loveu:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Dzięki :p[/FONT][/I][/B]
[quote name='karkakarka']Witam witam :D
Mam nadzieję, że sałatka wyszła :p[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Hej :lol:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Jeszcze nie dałam majonezu heheh, ale napewno wyszła pyszna, przynajmniej na taką wygląda :eviltong:[/FONT][/I][/B]
[quote name='tofikyork']Witamy:)
Wpadliśmy na sałatkę:) zostało coś jeszcze dla nas??:D[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Cześć :lol:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]<sałatka> smacznego :eviltong:[/FONT][/I][/B]
[quote name='tofikyork']Mniammm ale fajne przepisy tutaj podałyście chyba jutro je wypróbuję :kciuki:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Ja w tygodniu pokuszę się o zrobienie tego sosu tatarskiego :loveu:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...