Jump to content
Dogomania

DT dla małej suni


Recommended Posts

Dałam znać jakiś czas temu lokalnym (wielkopolskim) organizacjom, przyszło mi do głowy że założę wątek i tutaj.

Możemy z mężem dać DT małej suni. Wiek, wygląd bez różnicy. Ale musi być sunią małą (taką co wejdzie spokojnie w transporter Gulliver 3), do 8-9 kg, przyjacielską do psów i do dzieci. Bez tendencji do pilnowania zasobów. Odrobaczona.  Takie warunki wynikają z naszych aktualnych mozliwosci i doświadczeń. Przed decyzją o tymczasowaniu chcemy zapoznać ją z naszym psem, bo nie zawsze psy przypadają sobie do gustu, a nie mamy możliwości izolowania poza kennelowaniem na czas posiłków. 

Może ktoś utrzymuje taka sunie w hotelu, a chciałby trochę oszczędzić - to u nas jest miejsce za opłacenie karmy i weta. Zdjęcia robimy nie najbrzydsze, spacery i jakieś zabawy umysłowe są codziennie. Akcesoria psiowe mamy. Czas i chęci też, ale jakoś od paru miesięcy żadnych takich suniek w lokalnych  org.  I tymi z którymi współpracuję nie ma. Musi być to mała sunia, musi być sprawdzona do dzieci i psów (i być do nich ok). Nie może to być samiec.

Jakby ktoś jednak chciał i miał propozycje, proszę o sms. Na dogo nie zaglądam, mogę przeoczyć tu odpowiedzi. Najchętniej pewnie wzięlibyśmy coś na stałe, ale nasz pies średnio raz na 2 tyg jest w lecznicy i zostawiamy tam dużo pieniedzy, nie stać nas na utrzymanie kolejnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...