Jump to content
Dogomania

Zakończony! Mru mru czyli bazarek dla kotków - czynny do 18.04. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 16.04.2024 o 16:58, UlaFeta napisał:

One,te krasnale na Starówce były.Mariusz one są malutkie i niektóre tak schowane,że trudno zauważyć 😟.

A Panoramę Racławicką widziałeś? Może głupio pytam,ale ja w Zamku Królewskim byłam raz.😟Jak się jest na miejscu to ciężko znaleźć czas.

Pytanie jak najbardziej na miejscu, tubylcy najczęściej nie zwiedzają u siebie a na wyjazdach.Pamiętam jak kiedyś zarezerwowaliśmy sobie pokój gościnny w Karpaczu, a ,że to było w części Karpacza nie znanej nam to pytaliśmy jak dojść na szlak.Kobieta  około 40 lat ,mówi ,że mieszka tu od urodzenia ale nigdy na Śnieżce nie była,żeby pytać któreś z jej dzieci bo jedno było.To było dla nas bardzo  dziwne.

Panoramę widziałem tylko raz i jak ktoś do nas przyjezdza to czekamy na niego pod Panoramą .W Zoo byłem z synem  ostatni raz ponad 30 lat temu i nigdy więcej .My to często jeżdzimy ale po wrocławskich parkach, jest ich sporo i są ładne.

A krasnali jest dużo , najwięcej  w centrum/Rynek i okolice/    .Nieraz widzieliśmy  jak się ludzie cieszą , jak się komuś udało dojrzeć  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2024 o 05:50, UlaFeta napisał:

😅

Lecimy z tematem.

IMG_20240417_054807.jpg

Byłam we Wrocławiu kilka razy - przejazdem 😞 z przesiadką lub bez. Pamiętam ten dworzec od wewnątrz 🙂 Jest taki inny, że trudno go nie pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...