Jump to content
Dogomania

Dwuletnia bulkowata Ajra . ma dom


Magda779

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest domek dla Ajry . Tylko nie wiemy czy suczka jest jeszcze do oddania . Bardzo prosze o jakie kolwiek wiesci na jej temat
Domek jest z ogrodem , blisko zalewu , w kolo lasy i pola .
Tylko potrzebny jest transport suczki w okolice Częstochwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja00']jest domek dla Ajry . Tylko nie wiemy czy suczka jest jeszcze do oddania . Bardzo prosze o jakie kolwiek wiesci na jej temat
Domek jest z ogrodem , blisko zalewu , w kolo lasy i pola .
Tylko potrzebny jest transport suczki w okolice Częstochwy[/quote]

a wizyta przedadopcyjna już była?:crazyeye::-o jak tak to super, ale jak nie to trzeba sprawdzic domek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Wiem, że ktoś jeszcze robił wyróżnione...:roll:[/quote]
na pewno9?
nie przypominam sobie żeby było na wątku...bo ja już bym wtedy drugiego nie robiła:evil_lol:
może chodzi o innego psa? no chyba ze ktos nie napisał że robi drugie allegro.....:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']na pewno9?
nie przypominam sobie żeby było na wątku...bo ja już bym wtedy drugiego nie robiła:evil_lol:
może chodzi o innego psa? no chyba ze ktos nie napisał że robi drugie allegro.....:hmmmm:[/quote]

Właśnie przejrzałam cały wątek od deski do deski (nudzi mi się w pracy :evil_lol:) i Ajra ma tylko jedno allegro zrobione przez agagę21 (przynajmniej tak wynika z postów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Właśnie przejrzałam cały wątek od deski do deski (nudzi mi się w pracy :evil_lol:) i Ajra ma tylko jedno allegro zrobione przez agagę21 (przynajmniej tak wynika z postów).[/quote]

ja jej też robiłam, i pisałam o tym tutaj!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...