Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NO ja tez zagladam...ale wiesci na razie nie ma...pewnie Moria zapracowana jest na maxa ale wejdzie poźniej to nam opowie co u Slodziakow:loveu:Najwspanialsza wiadomosc dnia to taka, ze Kubus jedzie do domku:loveu::loveu::loveu:Tylko dla Spajkusia brakuje ciagle deklaracji...ale i tak jestem dobrej mysli i wierze ze wszystko sie uloży:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Super, żesieudalo z Kubusiem.Spajkuś jest super pieskiem merda ogonkiem, wychodzi sam na spacerki nie zalatwia się w domu, niestety noc przespał w koszyczku tym za małym jeszcze. Jest naprawdę tak fajnym pieskiem, że aż
szkoda że swojego domku nie ma.
Dzisiaj od cioteczki Ihabe doszły poszewki i posciele to zagospodaruję dla piesow.
Spajki ma zabawkę kraba, a Kładzia podkrada innym psom zabawki i homikuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moria']Super, żesieudalo z Kubusiem.Spajkuś jest super pieskiem merda ogonkiem, wychodzi sam na spacerki nie zalatwia się w domu, niestety noc przespał w koszyczku tym za małym jeszcze. Jest naprawdę tak fajnym pieskiem, że aż
szkoda że swojego domku nie ma.
Dzisiaj od cioteczki Ihabe doszły poszewki i posciele to zagospodaruję dla piesow.
Spajki ma zabawkę kraba, a Kładzia podkrada innym psom zabawki i homikuje.[/quote]
Ale dziś mam dzień superaśny..normalnie uwielbiam takie dni...i takie wieści...jeszcze tylko zeby juz miec spokoj i miec dekaracje..ale dobra- tym sobie juz humor dzis nie psuje...:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ale dziś mam dzień superaśny..normalnie uwielbiam takie dni...i takie wieści...jeszcze tylko zeby juz miec spokoj i miec dekaracje..ale dobra- tym sobie juz humor dzis nie psuje...:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

:loveu::loveu::loveu: Zgadzam się, że to wspaniały dzień :) Spajki bezpieczny, Kubuś lada chwila też będzie :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC07221.jpg[/IMG]

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC07222.jpg[/IMG]

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC07223.jpg[/IMG]

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC07224.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest w ogole oddzial geriatryczny.Nie dość że \gufi, kladka,sledzik spajki to jeszcze od czwartku na 3 tygodnie jest elvis 16 letni, na stale chyba jamnior maks, ktorego pani odwiedza raz w miesiącu,i który ma 13 lat, no i moj Hesio który już siusia też pod siebie i ma 14 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moria']U mnie jest w ogole oddzial geriatryczny.Nie dość że \gufi, kladka,sledzik spajki to jeszcze od czwartku na 3 tygodnie jest elvis 16 letni, na stale chyba jamnior maks, ktorego pani odwiedza raz w miesiącu,i który ma 13 lat, no i moj Hesio który już siusia też pod siebie i ma 14 lat.[/quote]

bramy niebios są szeroko otwarte dla Ciebie kochana za Twoje serce :loveu:
Nie wiem co bysmy zrobiły bez Ciebie:-(

Spajkiś jest cudny, cudeńko:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aeż Wy macie nosa Drogie cioteczki..jak na zawolanie pytacie o kase a ja wlasnie dzis mam dobra nowine...znalazlam bowiem wczoraj w nocy kolejnego Anioła- tym razem płci męskiej- wujaszka Nikusa:loveu::loveu::loveu:...napisałam do Niego (właściwie to On sie sam znalazł na innym watku;):))...i co????I co???I to, ze dzis rano na moim koncie mialam juz brakujace na przyszly miesiac 135 zł dla Spajkusia:multi::multi::multi::multi:...czy Wy to sobie wyobrażacie??????Bo ja mam klopoty, chociaz mnei to spotkało"naocznie" i "namacalnie"....Tak wiec jak wplyna deklaracje na Spajkusia(o ktore bardzo prosze)- następny miesiąc mamy opłacony...ale na kolerjny musimy szukac forsy dalej, dlatego bardzo prosze zebyscie nie ustawaly Drogie cioteczki w poszukiwaniach...bo wszystkie wiemy z doswiadczenia, ze jak juz piesek jest bezpieczny w hoteliku- trudniej znacznie jest znaleźć chętnychdo deklaracji....a to dobrze nie wróży naszemu Slodziakowi...tym bardziej, ze jak do tej pory nie moze narzekac na brak szczęscia...mam wiec nadzieje, że to szczescie go nie opusci w kolejnych miesiacach i znajdziemy osoby chcetne..zima sie zbliza wielkimi krokami.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Aeż Wy macie nosa Drogie cioteczki..jak na zawolanie pytacie o kase a ja wlasnie dzis mam dobra nowine...znalazlam bowiem wczoraj w nocy kolejnego Anioła- tym razem płci męskiej- wujaszka Nikusa:loveu::loveu::loveu:...napisałam do Niego (właściwie to On sie sam znalazł na innym watku;):))...i co????I co???I to, ze dzis rano na moim koncie mialam juz brakujace na przyszly miesiac 135 zł dla Spajkusia:multi::multi::multi::multi:...czy Wy to sobie wyobrażacie??????Bo ja mam klopoty, chociaz mnei to spotkało"naocznie" i "namacalnie"....Tak wiec jak wplyna deklaracje na Spajkusia(o ktore bardzo prosze)- następny miesiąc mamy opłacony...ale na kolerjny musimy szukac forsy dalej, dlatego bardzo prosze zebyscie nie ustawaly Drogie cioteczki w poszukiwaniach...bo wszystkie wiemy z doswiadczenia, ze jak juz piesek jest bezpieczny w hoteliku- trudniej znacznie jest znaleźć chętnychdo deklaracji....a to dobrze nie wróży naszemu Slodziakowi...tym bardziej, ze jak do tej pory nie moze narzekac na brak szczęscia...mam wiec nadzieje, że to szczescie go nie opusci w kolejnych miesiacach i znajdziemy osoby chcetne..zima sie zbliza wielkimi krokami.....:roll:[/quote]

Masz rację goniu, trzeba maltretować ludzi :p Dogorra się brzyda :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...