Jump to content
Dogomania

Czwarty


Perełka1

Recommended Posts

Dnia 30.11.2023 o 14:11, haniabor napisał:

Dzień dobry i poproszę 1a, 1b, 1c, 33. Proszę też o wymiary sukienki 1 i czapki 13. Czy 114 to cena za jedną podstawkę, czy zestaw?

nr 114 są dwa zestawy jasne i ciemne podkładki, jasne 8szt kupiła Aldrumka

ciemne 7 szt są wolne, cena dot. 7 sztuk

sukienka/tunika/sweter pachy 66x2, długość 102, do dołu zwężana ściągacz na dole, rękawa nie zmierzę, bo nie wiem jak. Tunika/sukienka ma obniżone ramiona, zakończone tym ściagaczem.

nr 33 jedną sztukę?

nr 13 czapka jest na normalną głowę dorosłego, nie jestem w stanie jej teraz wygrzebać z fantów, musiałabym pół szafy wuciagnąć a mam problemy z kręgosłupem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 19:18, haniabor napisał:

Poproszę w takim razie podkładki ciemne. I dopytam jeszcze o czapkę nr 13 (obwód)

nr 33 jedną sztukę?

nr 13 czapka jest na normalną głowę dorosłego, nie jestem w stanie jej teraz wygrzebać z fantów, musiałabym pół szafy wuciagnąć a mam problemy z kręgosłupem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 20:10, haniabor napisał:

Ile jest sztuk 33? Przepraszam za marudzenie, ale tak to jest, jak się jednocześnie 2 rzeczy robi :(. Obiecuję się poprawić ;).

 

Dnia 30.11.2023 o 19:31, haniabor napisał:

Ciemny zestaw (7sztuk). Skoro czapka dla dorosłego to też poproszę.   Czy sukienka nr 1 ma może podany skład?

 

Nie ma, ale w dotyku akryl,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...