Jump to content
Dogomania

Rozliczony 83 zl Rikiemu.Stokroc Dziekuje!A beneficjent 1szy-Rudziu Ma Domek!13.10


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to kropka73 Dziekuje Serce Wielkie Za Cegielki.Z Modlitwą Dla Rudzika Wyrwanego z koszmaru..13.10
  • Nadziejka changed the title to Zmieniam Beneficjenta!Rudziu Ma Domek! kropka73 Dziekuje Serce Wielkie Za Cegielki.Z Modlitwą Dla Rudzika z koszmaru..13.10
Dnia 3.10.2023 o 09:26, Zmysł napisał:

Nadziejko, jeszcze raz Ci dziękuję za bazarek. Psiak nie potrzebuje pieniążków, ma nowy dbający domek, dodatkowo dostaje wyprawki od wybawicieli. Niech idzie na kogoś naprawdę potrzebującego.

                 Z Serca Calego Najnajlepsiego Wszelkiego Domkowi Rudzikom 💓💓
 Wujenku scskamy trzymamy z calej duszy za dudunia
                 i zaraz wyszukam innego biedunia na ten kramik
 
 
 Sercem dla Rikiego vel Bąbla ktory juz bezpieczny u naszej Niezlomniej Nesiowatej                    
DSCF0282.JPG
 
DSCF0304.JPG
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dla Riki Vel Bąbel U naszej Nesiowatej-Zmieniam Beneficjenta! Rudziu Ma Domek! kropka73 Dziekuje Serce Wielkie Za Cegielki.Dla Rudzika z koszmaru..13.10
Dnia 27.09.2023 o 20:18, Nesiowata napisał:

6 KT

 
Nesia Ciocia kup teraz mam na koncie 3 zl Dziekuje
Num 12 książka ,,Sorge,, literatura piekna 2 zl 50 gr
 
                           Mam na koncie 3 zl dziekuje serdecznosci
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dla Rikiego Vel Bąbla U naszej Nesiowatej-Zmieniam Beneficjenta! Rudziu Ma Domek! kropka73 Dziekuje Serce Wielkie Za Cegielki.Dla Rudzika z koszmaru..13.10
Nie jestem w stanie  Cegieleczek ofiarowac ..
dzis u weta 200 zl , jutro na czczo kolejne badania krwi , jedno badanie 165 zl  plus zastrzyli leki.... Narazie usuwam wiec swoje cegielki z rozliczenia
 
Najnajważniejsze aby mojej ukochanej psinuni zdrowko wrocilo  sercem calem modle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2023 o 21:18, Nadziejka napisał:
Nie jestem w stanie  Cegieleczek ofiarowac ..
dzis u weta 200 zl , jutro na czczo kolejne badania krwi , jedno badanie 165 zl  plus zastrzyli leki.... Narazie usuwam wiec swoje cegielki z rozliczenia
 
Najnajważniejsze aby mojej ukochanej psinuni zdrowko wrocilo  sercem calem modle

to jak najbardziej zrozumiale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...