Jump to content
Dogomania

Rozliczony 83 zl Rikiemu.Stokroc Dziekuje!A beneficjent 1szy-Rudziu Ma Domek!13.10


Nadziejka

Recommended Posts

Mam 73 zl i posylam do Nesi naszej,
jesli bedzie jeszcze wplata 6 zl od agat21 ,rowniez posle Nesi
dziekuje Aagto 10 zl juz przybylo i poslalam do Nesi z bazareczku mamy wiec 83 zl
 
 
 
kropka73  Cegielki Szczescia 40 zl Dziekuje Stokroc Dziekuje! mam na koncie
 
Maria1957 Cegielka Szczescia 5 zl Dziekuje pieknie mam na koncie
 
ranias kup teraz mam na koncie 10 zl  Dziekuje
Num 13 książka ,,Polacy Last Minute,, 6 zl
 
Mazowszanka13  kup teraz mam na koncie 6 zl plus 4 zl nadplata Dziekuje dziekuje 10 zl
Num 3 kolorowa poducha podlużna 6 zl
 
Nesia Ciocia kup teraz mam na koncie 3 zl Dziekuje
Num 12 książka ,,Sorge,, literatura piekna 2 zl 50 gr
 
agat21 kup teraz mam na konce dziekuje 10 zl
Num 6 zestaw karty Sw 6 zl
 
Jo37 kup teraz mam na koncie 5 zl Dziekuje
Num 2 karta Sw z koperta pieknie ozdobiona a koperta zlota 2 zl
Num 11 stara misa kamionka stan bardzo dobry! duża 2 zl 50 gr
 
 

 

23,700+ Pink Heart Balloon Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images -  iStock

 
 Sercem dla Rikiego vel Bąbla ktory juz bezpieczny u naszej Niezlomniej Nesiowatej                    
DSCF0282.JPG
 
DSCF0304.JPG
 
 
 
  Rudziu mam dom domek! Maluszkowi sercem calem z modlitwą za życie za nowe życie
IMG_0231.jpg
Tutaj wątek psinunia
 
Zapraszam Dobrodzieje
Zapraszam i będę jeszcze dokladać rzeczy
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam
Num 1 książka ,,Miłe Natalii Początki,, Olga Rudnicka
stan nowa   str 432 
                                cena wywol 8 zl                           kup teraz 10 zl
                                                    

                                     Miłe Natalii początki - Olga Rudnicka | okładka

,,Skąd wzięły się Natalie?

Ich ojcem był Jarosław Sucharski – kłamca i bigamista, przestępca czy tajny współpracownik?

Gdy jarek miał dziesięć lat był zdolnym i inteligentnym, sprytnym chłopakiem. Od razu zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody, oficera służb bezpieczeństwa, który postanowił wziąć go pod swoje skrzydła i pokierował jego dalszym życiem i karierą. Wychował sobie oddanego współpracownika i postanowił wykorzystywać do własnych celów, wkrótce okazało się jednak, że uczeń przerósł mistrza…

Dzięki wiedzy jaką zyskał, Jarosław Sucharski z wielką zręcznością poruszał się w realiach socjalistycznej Polski, wkroczył w niebezpieczny świat czarnego rynku, przemytników dzieł sztuki, fałszerzy dzieł sztuki i handlarzy złotem. Już wkrótce swoje interesy przeniesie na arenę europejską...,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam
Num 2 karta Swiąteczna z koperta pieknie ozdobiona a koperta zlota
stan nowa a w srodku piekne  życzenia
                               cena wywol 1 zl 50 gr                   
   kup teraz 2 zl  kupila Jo37 dziekuje  
 
                                                                120 idées de Oiseaux de noel en 2022 | noel, peinture oiseau, oiseaux
Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 3 kolorowa poducha podlużna 
stan bardzo dobry   używana , prana
                        cena wywol 4 zl                         
 kup teraz 6 zl kupila Mazowszanka13  dziekuje pieknie
 
                                 Poduszka Dekoracyjna Ikea - Niska cena na Allegro.pl
Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 4 książka ,,Wybierz Mnie,, 
stan nowa okladka miękka  str 464 powieść
                                cena wywol 4 zl                           kup teraz 6 zl
 
                                             Wybierz mnie! Garrod Beth
,,Pełna humoru, wakacyjnego klimatu i miłości lektura, idealna dla miłośników Do wszystkich chłopców, których kochałam i Kissing Booth. goorące lato, grecka wyspa, słońce na niebie - dla Meg wakacje nie mogły zapowiadać się lepiej! No, może trochę. Dziewczyna chciałaby zapomnieć o swoim pierwszym pocałunku, który był po prostu masakryczny. Dlatego wyznacza sobie misję: doświadczyć latem perfekcyjnego, filmowego, przyprawiającego o szybsze bicie serca pocałunku! Kiedy w jej życiu pojawia się więc trzech bardzo różnych chłopaków, wydaje się, że uda jej się osiągnąć cel. Droga do niego będzie jednak najeżona milionem kompromitujących sytuacji...,,
Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam kryminal ale jaki!
Num 5 książka ,,Dwudziestka,, Tomasz Zak
stan nowa   str 376  okladka ze skrzydelkami
                           cena wywol 8 zl                         kup teraz 10 zl
 
                                            Dwudziestka Żak Tomasz

,,Dominik Wierzbicki ma dwadzieścia lat, niewyparzony język i niepohamowaną ambicję. Dorabia do studiów w dzienniku „Nius!”, tabloidowym szmatławcu. Swoje urodziny zawsze świętuje podróżując – tym razem padło na Tajlandię. Będąc na Koh Yao Yai słyszy sporo polskiego, ale kiedy widzi gościa wyrzucanego z baru, krzyczącego „wiecie kim ja, ku*wa, jestem?!”, wie, że w tej sytuacji najlepsze, co można zrobić, to zdjęcie.

Mija pięć lat w życiu bohaterów „Trzydziestki”. Iwona i Kuba wspólnie wychowują córkę. Kuba jest wziętym pisarzem kryminałów, a Iwona jego konsultantką. Słowem: sielanka. Były burmistrz Andrzej Pałecki rzucił się w wir pracy, dostał do Sejmu z list partii Nowa Polska Siła i otrzymał tekę ministra kultury. Bananowi inwestycja w nowy narkotyk zwróciła się z nawiązką, a jego zaufany człowiek nadzoruje w Tajlandii produkcję. Tym człowiekiem zdaje się być... nieżyjący Tomasz Pałecki...,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam zestaw
Num 6 przepiekne karty Swiąteczne
belgijskie, i polskie rowniez są tutaj
stan nowe  4 sztuki
                 cena wywol za zestaw 4 zl                   
 kup teraz 6 zl kupila agat21 dziekuje pieknie 
                                                 KARTKI ŚWIĄTECZNE 10szt. + KOPERTY 12713638629 - Allegro.pl
Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam thriller ale ale jaki!
Num 7 ksiazka,,Lilie,,
stan nowa duży format  str 480
                           cena wywol 17 zl                            kup teraz 20 zl
 
                               Lilie - Mieczysław Gorzka | okładka
 
,,Może to ty będziesz moją następną Lilijką? Chcesz? Doktor Jakub Bernatowicz po awanturze z żoną idzie do lasu i przepada bez śladu. Podczas pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym o zabójstwo narzeczonej, policja odnajduje zwłoki zamordowanych brutalnie innych kobiet. Policjant z jednej z powiatowych komend bada sprawę gwałtu sprzed wielu lat podejrzewając, że skazany został niewinny człowiek. Tymczasem ofiar jest coraz więcej. Czy w społeczeństwie grasuje nowa Bestia? Czy wszystkie te sprawy mogą się ze sobą łączyć? W chaosie wydarzeń i związków między nimi, nadkomisarz Marcin Zakrzewski będzie musiał odnaleźć Bestię zanim pojawią się nowe ofiary. Tylko, że wszystkie tropy wiodą donikąd, a podjęte przez Zakrzewskiego decyzje doprowadzą do dramatycznego finału.

MIECZYSŁAW GORZKA POWRACA Z NOWYM, MROCZNYM KRYMINAŁEM, W KTÓRYM NA FINAŁ JAK ZAWSZE CZEKA SIĘ Z ZAPARTYM TCHEM...,,
 
 
Link to comment
Share on other sites

Polecam  thriller
Num 8 książka ,,Umysł Zabójcy,,
stan nowa papier lekko kremowy str 450  maly format
                       cena wywol 6 zl                         kup teraz 8 zl
 
                                                  Umysł zabójcy

,,“Umysł zabójcy” to nietypowy i mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Czy seryjny morderca zostanie powstrzymany przez ambitną konsultantkę FBI, czy stanie się niedoścignionym przeciwnikiem?

Praca przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych nie jest wcale przyjemna i nie zawsze tak ekscytująca, jak mogłoby nam się wydawać. Doskonale wie o tym główna bohaterka powieści “Umysł mordercy”, która musi zmierzyć się z wyjątkowo okrutną sprawą, na dodatek pełną pułapek i zagrażającej również jej życiu.

Zoe Bentley pracuje jako psycholożka sądowa i konsultantka FBI. Uwielbia swoją pracę, a na dodatek sprawdza się w niej jak mało kto. Pomaga rozwiązywać najtrudniejsze zagadki kryminalne i żaden morderca nie pozostaje dla niej nieuchwytny. Jednak wszystko zmienia się w chwili, kiedy trafia na dusiciela ofiar, który następnie balsamuje zwłoki i układa je w specyficznych pozach. Zoe dostaje do pomocy agenta specjalnego Tatuma, różniącego się od niej całkowicie. Tutaj jednak nie ma miejsca na osobiste sympatie i przepychanki. Mordercę trzeba złapać jak najszybciej, aby nie zabił już nigdy i nikogo więcej. Ale czy będzie to tak proste jak zawsze? Ta sprawa kryje w sobie wiele zagadek...
“Umysł zabójcy” to wstrząsający thriller,..,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam 
Num 9 książka ,,Egzekucja...,,Tomasz Turowski
stan nowa  duży format okladka miekka 
                       cena wywol 2 zl                         kup teraz 2 zl 50 gr
 
                                                  Egzekucja. Odrąbać łeb wielkiego szatana - Tomasz Turowski - ebook
Link to comment
Share on other sites

Polecam bluza meska, damska i mlodzieżowa bardzo fajna!
Num 10 używana ale ale stan bardzo dobry 
bluza bawelna niebieska w biale ciapy
tutaj zdj b podobne z googla ale moja jest bez kaptura
                              rozmiar L - XL
                       cena wywol 3 zl 50 gr                       kup teraz 4 zl
                                                     BLUZA SKY
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ...czaruje czaruje ....dla maluszka biedunia wyrwanego z....
Polecam  tutaj zdjecia podobne z googla
Num 11 stara misa kamionka
stan bardzo b dobry dosc duża
                    cena wywol 2 zl                    kup teraz 2 zl 50 gr kupila Jo37
 

                                Gesundes Essen Nicht essenziell Unzufrieden miski kamionkowe erfinden  Grausamkeit Akademie                                   

Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam
Num 12 książka ,,Sorge,, literatura piekna
stan nowa str 336 okladka twarda 
                     nowa wywol 2 zl                 
kup teraz 2 zl 50 gr kupila Nesiowata dziekuje pieknie
 
                                              Sorge - Aleksandra Zielińska

,,Nowa i niezwykle osobista powieść jednej z najbardziej utalentowanych autorek młodego pokolenia. Sorge to książka o stracie i żałobie, zarówno po zmarłych, jak i żywych.

Akcja dzieje się we wczesnych latach dwutysięcznych w małej miejscowości Sorge na Lubelszczyźnie. Główna bohaterka rozpoczyna pracę w szkole podstawowej. Jej ojciec otrzymuje zlecenie odnowienia starego dworku, który należał do rodziny Czyżewskich – wymordowanej przez Niemców w trakcie drugiej wojny światowej. Pod koniec roku szkolnego dochodzi do tragedii – podczas wyjazdu na wycieczkę do Niemiec w wypadku giną wszyscy uczniowie szóstej klasy szkoły w Sorge. Nauczycielka zostaje naznaczona przez lokalną społeczność jako ta, która przeżyła. Zjawisko utraty całego pokolenia dzieci i brutalną śmierć członków rodu Czyżewskich łączy coraz więcej podobieństw…,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam 
Num 13 książka ,,Polacy Last Minute,,
stan nowa okladka ze skrzydelkami str 304
                       cena wywol 4 zl                       
 kup teraz 6 zl kupila ranias dziekuje pieknie                
 
                              Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Sercem Modlitwą Dla Maluszka Wyrwanego z koszmaru..13.10
Dnia 24.09.2023 o 20:17, Mazowszanka13 napisał:

Poduchę proszę w opcji KT i wysyłkę razem z Bondą.

                                                              💓   💓   

            Dziekuje serdecznie dziekuje Mazowszanko a poczekaj jeszcze proszę,
               bo za dzioneczek dołoże jeszcze rożności
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Za chwilkę dokladam rozności! Sercem Modlitwą Dla Maluszka Rudzika Wyrwanego z koszmaru..13.10
  • Nadziejka changed the title to Dokladam Różności.Sercem Modlitwą Dla Malusza Rudzika Wyrwanego z koszmaru..13.10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...