Jump to content
Dogomania

Rozliczony 38 zl Dla Latusia 30.09


Nadziejka

Recommended Posts

Pani Anna Z Rodzinką Dziekuje Serca Dziekuje
Num 3 pluszowy wielkuśki hipek nowiutenki za 25 zl! 
 
Wujenek Radek Cegielka Szczęścia 10 zl Dziekuje Serce mam na koncie
 
Nesiowata ciocia kup teraz Dziekuje mam na koncie
Num 4 chalwa pysznotka duża wanilia 3 zl
 
 

 

               23,700+ Pink Heart Balloon Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images -  iStock      

    Lateczkowi dzielnemu

                       a tutaj wątek Latusia  

                                                  

received_964792974864123.jpeg

                                                            💓

received_781319233173552.jpeg

 

Wszystkie fanty sa wlasnoscia Nadziejkowa             
       Szanowni Drodzy
Nie wysylam paczek lączonych dla kilku osób naraz 
kramik potrwa 30 września do godz 20.00
            w opcji wywolawcza i kup teraz     
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ...czaruje..maleńki dla Pikusi 30.09
Polecam piekna piekna niezwykla poruszająca ogromnie...
Num 1 książka dramat obyczajowy ,,Po Końcu,,
stan nowa pachnąca   okladka ze skrzydelkami  str 504
                        cena wywol 18 zl                          kup teraz 20 zl
 
                                                Po końcu
 
,,Clare Mackintosh jest autorką bestsellerowych powieści tłumaczonych na trzydzieści pięć języków i sprzedanych w przeszło dwóch milionach egzemplarzy. Zanim zaczęła pisać, pracowała w brytyjskiej policji, a także jako konsultantka do spraw mediów społecznościowych. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz dziećmi.
Clare wspiera Towarzystwo Silver Star, organizację charytatywną z Oksfordu, która otacza szczególną opieką matki z powikłaniami medycznymi w okresie ciąży w szpitalu im. Johna Radcliffe’a.

Do napisania tej książki Mackintosh dojrzewała ponad 10 lat. Przed 12 laty jej syn poważnie zachorował (zapalenie opon mózgowych) i wobec bezsilności lekarzy i osiągnięć medycyny rodzice musieli podjąć decyzję dotyczącą życia dziecka, kiedy znalazło się ono w stanie krytycznym.
Od tamtej pory codziennie rozmyślam, czy dokonaliśmy właściwego wyboru; co by się stało, gdybyśmy poszli inną ścieżką. I właśnie o tym jest "Po końcu" - o decyzji i jej konsekwencjach, o rozdzierających serca rodziców wątpliwościach, o nieustającym zadręczaniu się myślami "co będzie, jeśli…", "co się stanie, gdy…".,,
 
 
Poruszająca i prowokująca do namysłu powieść. Napisana inteligentnie, jest w niej nadzieja, a zarazem wielki ból.
Libby Page

Rozdzierająca serce, wspaniale skonstruowana powieść.
Rachel Abbott

Właśnie skończyłam lekturę niezwykłej, wzruszającej powieści będącej lekcją życia - to absolutny majstersztyk. Każdy powinien ją przeczytać.
Jill Mansell

Niezwykła lektura trafiająca wprost do naszych dusz, pozostawiająca nas we łzach, a mimo to z nadzieją na lepszą przyszłość.
Liz Nugent

Od lat nie czytałam książki, która tak głęboko by mną poruszyła. Po końcu wywołuje niewiarygodne emocje: płakałam, a równocześnie czułam się podniesiona na duchu. Pięknie napisana, niezwykła powieść.
Kate Hamer

Zapadająca głęboko w pamięć i niezwykle poruszająca, powieść ta opowiada o nieskończonej ludzkiej zdolności do miłości i przetrwania nawet w najbardziej bolesnych okolicznościach.
Rosie Walsh
Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam fajna zawieszeczka na lata cale
Num 2 brązowa leciutka z drewienka zawieszka reniferek
stan nowa
                            cena wywol 2 zl                  kup teraz 2 zl 50 gr
 
                                                 Drewniana zawieszka Renifer na choinkę1szt | Sklep Partybudziki.pl
Link to comment
Share on other sites

Kupila Pani Anna Z Rodzinką Dziekuje Stokrości Serca! za 25 zl
 
Polecam polecam świetny pluszak duży hopcio hipcio
Num 3 pluszowy wielkuśki hipek  nowiutenki
wymiary 40 cm wysokość 
                              cena wywol 18 zl                          kup teraz 20 zl

 

                                                          Maskotka, pluszak Hipopotam - 28cm - Najlepsze ceny i opinie! | Sklep  PLUSZAKI.com

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Zajrzyj Dobrodzieju dla Pikusi 30.09
Jeszcze nie zaczęlam tworzyć bazareczku, a już dzwonila Pani Ania moja znajoma,
że koniecznie koniecznie tego hipcia ktorego obiecalam na bazareczki
że koniecznie musi jego zdobyć!
Dziekuje z calego serca i odrazu zaznaczam jako kupiony zdobyty!
 
 Pani Anna Z Rodzinką Num 3 kup teraz za 25 zl Dziekuje Serca!
             23,700+ Pink Heart Balloon Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images -  iStock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...