Jump to content
Dogomania

Potworna biegunka i wymioty po Vetmedinie


Suri Maja

Recommended Posts

Witam,moja sunia Suri I ja jesteśmy tu nowe. Suri ma 6 lat. Od 16.05.23 ma stwierdzoną wadę serca,(niestety nie mogę podać dokładnej nazwy choroby,mieszkamy w Niemczech, najbliższy polski wet.jest od nas o  89km.,brak auta) i bardzo dużo wody w płucach. Pierwszy lek Fortekor 20mg.nie pomógł (brała go przez 3 tygodnie)ma też Furotab 40mg.na odwodnienie. Potem otrzymała Vetmedin 10mg.kapsułki-2tabl.2 razy dziennie. Po 4 dniach była ooogggrroommnnaa różnica. ALE już po następnych 2 dniach przestała jeść i pić!!!!!Nic,tylko leżała i dyszała. I w nocy się  zaczęło. Wymiotowała raz za razem, jakby tego było mało to ok.2 w nocy zaczęła się biegunka. Jakby ktoś odkręcił kran. Zadzwoniłam rano do weta i coś tam wydukałam po niemiecku. Kazał przyjść. Biedna moja malutka dostała 2 zastrzyki na biegunkę i z powrotem Fortekor na 2 tygodnie. Wypisał mi też receptę na ZNOWU Vetmedin 10mg. ale tabletki. Bardzo boję się jej je podać, a Fortekor mam jeszcze na 8 dni. Płakać mi się chce. Nie wiem co robić. Nie chcę  by znowu tak miała, a tym bardziej że na ulotce tabletek to sam pisze,że w rzadkich przypadkach-biegunka i trzeba odstawić lek. POMOCY

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2023 o 23:26, Suri Maja napisał:

POMOCY

Nie czytaj ulotek ,tylko stosuj się do zaleceń weta.Na tym forum nie ma możliwości otrzymania fachowych rad medycznych,przecież nikt nie widzi pacjenta,jego historii choroby itp.

Zyczę suni zdrowia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...