Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to i ja się (w końcu) przywitam już jako właścicielka labka ;) . Ma 8 tygodni, jest czarny, wabi się Vader. Na razie usiłujemy go namówić na siusianie częściej w ogrodzie niż w domu :evil_lol: i przekonać, że kot nie lubi gryzienia kociego ogona, ale jakoś do przodu idzie. Pozdrawiamy z nieco zasiusianego placu boju ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnez16']Ale co ja mam robić powiedziałam ze jestem doświadczona bo nie mam małego szczeniaka tylko dwa dorosłe psy, ale jeżeli kogoś to obraża to wole usunąć[/quote]

Ja tez mam dwa dorosle psy, a za doswiadczona sie nie uwazam ;) Za to doswidczylismy czegos ciekawego przy pomocy Twojej i Twojej rzekomej usmierconej "siostry". Tego sie tak latwo nie zapomina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnez16']Ale co ja mam robić powiedziałam ze jestem doświadczona bo nie mam małego szczeniaka tylko dwa dorosłe psy, ale jeżeli kogoś to obraża to wole usunąć[/quote]
Mnie to nie obraża, tylko nie podoba mi się, że dopóki wydaje Ci się że nikt z nas Cię nie widzi (a wierz mi, na każdym forum ktoś się zawsze znajdzie :p ), możesz znowu zaczynać, i na dzień dobry pokazujesz jaką bardzo doświadczoną osobą jesteś. Ciekawa jestem, czy Twoi rodzice wiedzą o tym? Druga sprawa- ciekawe, czy gdyby nie nasza ingerencja tu, znowu za jakiś czas nie udawałabyś że Twoja krewna nie żyje, żeby wzbudzić zainteresowanie u innych forumowiczów?
NIe musisz mnie przepraszać na priva- po prostu uważaj na to co piszesz - i pamiętaj że i tu są moderatorzy, którzy nie lubią jak wprowadza sie ludzi w błąd.
Myślę że koniec tematu - nie ma co tego ciągnąć w miłym zresztą topiku.

A no i jeszcze jedno - ciekawa jestem Twoich wystaw internetowych.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Śledzę forum od dawna, jednak teraz zdecydowałam się tutaj pokazać i przedstawić.
Jestem właścicielką czarnej labradorki Bory. Mała ma 6 miesięcy. Szkolimy się klikerem. Jak na razie mamy niewielkie postępy, ale staramy się aby umieć jak najwięcej.

Bora kocha wszystko i wszystkich. A najbardziej inne psiaki.

Walczymy teraz o skupianie uwagi, kiedy w zasięgu wzroku pojawia sie psiak. Postępów jak na razie żadnych, ale nie zniechęcamy się.

Pozdrawiamy, Magda i Bora

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda25[/B] najbardziej nam sie podoba slalom miedzy nogami jak ide do przodu,do tylu,sciaganie skarpetek,zamykanie drzwi,szukanie ukrytej butelki a w srodku jest torebeczka herbaty,wrzucanie papierkow do kosza,zbieranie zabawek do kosza :) gramy w koszykowke :) turlamy pileczke nosem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...