Jump to content
Dogomania

Pies - niszczyciel (vide tematy dot. utrzymania bula)


Milena

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Gosia>>>;2231539]wg kilku osób wypowiadających się w topiku na wszystko o psach powinnismy wszyscy bez wyjatku swoje psy oddac zaraz po tym jak zniszczyly pierwsza rzecz. Straszne sluchac takich rzeczy na forum milosników zwierząt. Brak słów.[/quote]
Wiesz co ja potępiam takie coś że z byle błachostki ludzię oddają psa , ale skoro oddał to widać pies nie był w domu gdzie byli miłośnicy psów i ten pies nie był by tam szczęśliwy.Oddali bo niszczył ,a jak by nie oddali za zniszczenia to pewnie by za rok oddali przed wakacjami bo by przeszkadzał.

Ktoś kto kocha psy to i potrafi im wybaczać największe zniszczenia etc .....i niegdy nie potafił by oddać swojego największego przyjaciela.

Lalka jak miała z 6 miesięcy to wyciągneła mi z torebki 500zł i zmieliła
następne bardzo bolesne dla mnie zniszczenie to włamanie się do szafki z dokumentami i rozdrobniła nip ,regon, wpis... i dwa segregatory z kwitami z rocznymi rozliczeniami.To był jedyny raz kiedy siedziałam i płakałam ze złości , bezsilności i miałam przez chwile dość Lalki bo strata tych dokumentów mogła nieść za sobą niemiłe konsekwencje niewiem czy US będzie litościwy i daruje mi fakt że nie mam tych kwitóe które mam trzymac 5 lat.
Ale jak sppjrzałam na te smutaśnie oczyska czarnego pochłaniacza mego życia to mi wszystkie złości przeszły.
[SIZE=1]Ona trafiła do mnie od debila który ją katował min za gryzienie w domu różnych rzeczy.
wieć lepiej jest czasem jak koś odda psa niż ma się nad nim znęcać i zrobić mu wielką krzywde.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Vectra masz racje. Ale mi normalnie nerwy puszczają jak słyszę, że ktoś psa oddał bo meble gryzł. Po co wogóle tacy ludzie psa biorą do domu? Bo jest mały i fajny a jak urośnie to już fe? Ja wszystko wiem ale jak jeszcze pojawiają się głosy usprawiedliwiające to wszystko to najchętniej bym się z takimi adwokatami spotkała osobiście i ...

Link to comment
Share on other sites

Gosiu właśnie tak jak piszesz ludzie biorą psa bo mały , fajny i modny.
A potem nagle mała słodka kuleczka zaczyna sikać ,zjadać wszystko co napotka na swojej drodze.Tego tacy chcieje psa nieprzewidują w swojej mało przemyślanej decyzji o wzięciu psa do domu.Moje dwie suki są od takich idiotów co to psa kupowali pod wpływem impulsu mani posiadania czego modnego.A to co zrobili psom to dopiero dramat bo zjedzony telefon, czy kanape można odkupić ,a psiej psychiki nie da sie kupić nowej.
Powinno się stworzyć jakiś poradnik czy cuś takiego o tym jakie są skutki uboczne posiadania psa.Co taka mała słodka kuleczka potrafi zrobić z naszym mieszkaniem.
A dziś jestem dumna ze swojej Lali bo trzy godziny była sam w domu i nic kompletnie nic nie naruszyła :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Odświeżę temat, bo nagle zaczął mnie on bardzo interesować.
Od tygodnia mieszka z nami "mix ttb" - 3 miesięczna suczka odebrana z interwencji. Nie wiadomo czy to leżało koło amstaffa, staffika czy czego innego, faktycznie ma podobną budowę ( trochę za smukłą i wysoką budowę jak na staffika), ale nie o to chodzi.
Jak na razie robi podchody, ciumka koszyczki, dywaniki łazienkowe itd, ale jeszcze nic nie zniszczyła. I tak się zastanawiam - kiedy te mega niszczycielskie możliwości się objawiły u Waszych pupili? w jakimś konkretnym okresie/momencie? Bo codziennie patrzę na nią podejrzliwie i się zastanawiam - kiedy zeżresz mi kanapę jak będę robić obiad, moja kochana słodka Luśko? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

no to ja również odświeżę wątek bo mamy tego sporo :evil_lol:
Nasz ast do tej pory a ma 17 miesięcy zjadł:
szczotkę do kibelka, 2x zestaw zmiotka i szufelka, telefon dotykowy lg, aparat cyfrowy kodaka, ilość maskotek niezliczona, butelek również, smycz, poduszki skórzane, kołdry, kilka szt. konewek, bukłaki do wody, słuchawki do komputera, książki, gazety, buty ilość niezliczona, kapcie również, szafka na buty, drzewka w ogródku, skalniaki - uwielbia być ogrodnikiem, szale, apaszki, staniki, stringi, skarpetki najlepiej całodzienne, ładowarki, płyty cd, okulary szt 2, koce w ilości niezliczone, na pewno coś mi się jeszcze przypomni :evil_lol:
a tu mały dowód:
[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8308/201304100661.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hmmm nie wiem czy mam fuksa czy to dopiero przedemna ale mam od dwoch tygodni mala AST i w sumie nie pozarla jeszcze nic z tego co nie bylo dla niej standardowo zre uszy i gnaty wedzone kijki szyszki w lesie sobie zuje no bawi sie w moja fryzjerke i upatrzyla sobie rog rogowki tam to dziure probuje kopac co mi jakos nie przeszkadza bo nie znosze tej kanapy ...
Ps. Sunia ma 3 miechy dopiero

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam dodac brat ma 7 tygodniowego AST blekitnego ten zre wszystko i wszyskich np. Wczoraj zabralismy szczeniory wieczorkiem nad jezioro moja Negra pelen spokoj a ten maly szkodnik zdjelam buty a on uz najeczka w zeby i dzida hehehehe nie powiem troche mi zdziurawil buta ...
Jak wpadam do rodzicow i tylko kukne co robi to zuje albo dywan albo jakies but poduszke koc, a jak juz zobaczy negre to na nia sie zuca z zebiszczami ... matla wtedy panikuje strasznie ze sie pogryza ja tylko pilnuje zeby warkot w zabawie nie zmienil sie w warkot z agrecha bo i tak sie zdaza zajadly ten maly jest ale gdy mam wolne zabieram go o siebie i socjalizujemy szceniory zeby sie dogadywaly bo beda niestety pozniej problemiki jak on tak dalej bedzie podgryzal wssystkich i zarl nie nazarty chociaz tak tylko w stosunku do szczeniorow sie zachowuje maly dominncik....

Link to comment
Share on other sites

haha to widzę że wszystkie błękitne tak mają mój musi cały czas coś mieć i rzuć w mordalu ;-) w ogródku ma oponę którą prawie całą rozszarpał ( opona od jeepa ) jak wychodzimy z domu to on już wie że idziemy na ogródek to piszczy jak oszalały bo wie że będzie miał swoją oponę, w moim aucie nawet tylne pasy bezpieczeństwa zjadł ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...