Jump to content
Dogomania

Opieka dla moich psich staruszków- odpłatnie, na kilka dni, Kalisz


Recommended Posts

Pilnie szukam osoby, która mogłabym na kilka dni zając się moimi dwoma psiakami- Perełką i Fazim. Oba sa juz starutkie i schorowane dlatego nie za bardzo nadają się na pobyt w tradycyjnym psim hoteliku.

Chciałabym w tym roku choć na kilka dni pojechac w góry w czerwcu/ sierpniu. Może ktoś miałby możliwośc przyjąć moje pieski do siebie na ten czas lub przyjechać do mnie i zostac z nimi w moim mieszkaniu? oczywiście odpłatnie..

Bardzo proszę o pomoc. Psiaki nie są wymagające - 3 krótkie spacery dziennie plus jedzonko. Mieszkamy w KALISZU, można trochę pozwiedzac przy okazji 🙂

Mój numer: 605 886 434

 

ps. lub może jest osoba która też nie mam pomocy przy swoich psiakach i uda nam się dogadać wzajemną wymianę ??

20190120_125737_HDR.jpg

DSC_0314.JPG

20171230_122634.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 1.05.2023 o 20:07, jankamałpa napisał:

A w tym sierpniu to od którego chciałabyś wyjechać?

 

Dnia 3.05.2023 o 22:07, Aldrumka napisał:

O kiyoshi jednak zaglądasz na dogo. Fajne psinki 🙂

i sierpień czy czerwiec ?

Cześć dziewczyny 🙂 zagląda m na dogo ale bardzo rzadko bo trochę moja sytuacja zyciowa się zmieniła i mniej opcji pomocy.

W sierpniu psiaki pojada ze mną w niższe góry ale będę na jesień szukać kogoś najlepiej by przyjechał tu do mnie na ok. tydzień także... 

Pizdrowienia dla Was /:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...