Jump to content
Dogomania

Mix basseta czy beagla? Piękna Vella ma swój wymarzony domek!!! :)


Monka-stw

Recommended Posts

Ok. Wszystko rozumiem...
Tylko mi jeszcze przybliż... ten wniosek o wyprowadzenie psa pisze tam, mają gotowe druki, czy w domu napisać??
I czy nic nie uda się wyżebrać zeby udało się wyjść z psem przed 12?? Bo na 13 mam umówione to spotkanie, na które jadę i tak mi kurkaaa troche się komplikuje sprawa :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monka-stw']Ok. Wszystko rozumiem...
Tylko mi jeszcze przybliż... ten wniosek o wyprowadzenie psa pisze tam, mają gotowe druki, czy w domu napisać??
I czy nic nie uda się wyżebrać zeby udało się wyjść z psem przed 12?? Bo na 13 mam umówione to spotkanie, na które jadę i tak mi kurkaaa troche się komplikuje sprawa :shake:[/quote]

Zezwolenie na spacer wypełniasz tam. To masowo produkowany druk. Albo oni wypełniaja, to zależy od facia w biurze adopcji.
Nie ma szans na wyprowadzenie psiaka przed 12 ;/ nawet najmniejszych :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Z wychodzeniem na spacery jest tak: generalnie każdy może wziąć psiaka na spacer.(codziennie od 12 do 16, 17) Idziesz do biura i prosisz o zezwolenie na spacer (w formie pisemnej). Wypełniasz formularz (Twoje dane osobowe spisane z dow.os.) wpisują Cię do zeszytu, idziesz po opiekuna danego sektora (tu problem bo łażą po całym schronisku) i śmigasz z psiakiem na spacerek ;)
Do wyjścia potrzebny Ci jest dowód i numer psa.

30 to niestety czwartek, niestety nie pomoge Ci :(
ale może ktoś z innych wolnotariuszy będzie na "stanie".[/quote]

Może udałoby się jakoś ustalić, kto z wolontariuszy tego dnia będzie w schronisku i podać namiary Monce. Łatwiej by jej było z kimś "miejscowym" szukać pieska i w ogóle. Wiadomo - obce i duże schronisko,obce procedury itp.
Jest to możliwe aby jakiś namiar podrzucić Monce?

Link to comment
Share on other sites

KOlejne podejście do Velki! Już jest coraz lepiej, juz mnie trochę poznaje.

Nakarmiłam ją dzisiaj smakołykami i machała ogonem :)

Nie wyszłam z nią jeszcze, to jeszcze nie ten czas ale wypytałam się trochę o nią. Generalnie jest bardzo nieufna w stosunku do obcych alejak juz pozna i zaufa to... kochana istotka!

Warczała a przede wszystkim szczekała na mnie. Biedulka, jej naprawde nie widać! Tak bardzo jest schowana tam na końcu :(
Mam jej zdjęcia, jeszcze przez kraty, ale wkleję jak aparat podładuję...

Link to comment
Share on other sites

Choć troszkę psina zazna czułości, jak do niej idziesz. Tak się cieszę, że byłaś u niej.
Madallena jesteś cudowna.
a domku stałego ani widu ani słychu :placz:
Dwie osoby się wycofały, lepiej prędzej jakby miały potem oddać. Psina by tylko ucierpiała. Ja wierze, że gdzieś ten domek upragniony na nią czeka. Tylko czasu trzeba.
Dla Ciebie Madallena pozdrowienia cieplutkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Monka z tego co pamiętam ma być 30 kwietnia w czwartek...[/quote]

Tak, jutro tam jadę....
I będzie tam jakiś wolontariusz jutro??
Pojade na spokojnie do niej jak już wszystko pozałatwiam, czyli nie na hura o 12, tylko po 14 i zobaczę co się uda zrobić....
A w razie jakby były problemy z wyprowadzeniem jej to jakiś pracownik czy ktoś pomoże albo oni wyprowadzają, czy samemu trzeba kombinować??

Link to comment
Share on other sites

A więc tak:
niestety nie znam żadnego wolnotariusza, który by tam jutro jechał :( więc ... zaraz wszystko Ci opisze, poradzisz sobie ;)

Przyjeżdżasz na Paluch. Wchodzisz do biura i mówisz, że przyjechałaś z daleka zobaczyc sunię o numerze [B]594/09[/B] i pytasz gdzie ona jest. (przebywa w sektorze A, numer klatki chyba 18). Prosisz o zezwolenie na wyprowadzenie psa. Dadzą Ci kartkę do wypełnienia (spiszą Cię z dowodu, wpiszą numer suni). Bierzesz tą kartkę i idziesz do niej. (Faceci z biura nie są zbyt sympatyczni :roll:, przestrzegam, ale olej ich i rób swoje).
Poproś jeszcze o smycz (chyba, że będziesz miała swoja) a najlepiej o dwie - niech sunia pobryka.

Droga do suni :( : staniesz tyłem do biura i zobaczysz takie murowane pawilony. Po prawej stronie zobaczysz długi budynek (to szpital). No i idziesz sobie tą alejka wzdłuż tego szpitala. Dochodzisz do tzw trzynastki (to właśnie ten daleki rewir). Po drodze oczywiście zakochasz się w setce innych psiaków, ale idź do celu :). Kończy się budynek szpitala i wchodzisz na 13. Idziesz znowu prosto i widzisz mapę. Albo sprawdź dokładnie gdzie to albo: wchodzisz w takie boksy i idzisz na SAM KONIEC. Widzisz kontener między tymi kojcami. Wchodzisz między ten biały kontener a klatki. Sunia jest w OSTATNIEJ klatce w sektorze A. A jak nie złap jakiegoś "opiekuna" i zapytaj sie gdzie jest ta klatka.

Musisz znaleźć opiekuna, zobaczysz takich w zielonych kubrakach. Musisz znaleźć opiekuna tego sektora, żeby wyciągnął Ci psiaka.
Nie wiem jaka jest Vella, ale szczeka i jest taka trochę nie bardzo w stosunku do obcych. Musisz zaopatrzyć się w parówki :) mozna ją oczywiścei do siebie przekonać. Ale daj też jej koledze/koleżance z boksu (Vella wyjdzie a ten biedak nie, chociaż tyle dla niego dobrego. Oczywiścei koledzy z sąsiednich boksów, którzy będą to bacznie obserwować też będą chciali ;( )

Idzisz sobie na spacerek na tak długo jak chcesz i wracasz :(
PAMIĘTAJ! [B]Na terenie schroniska trzymaj sunię bardzo bardzo krótko![/B] Tam jest mnóstwo psów przy budach, które nienawidzą tych, które wychodzą na spacer!

Pewnie ktoś z wolnotariuszy będzie. Rozpoznac ich możesz po tym, że na terenie schroniska będą wyjmowac psiaki z klatek a na zewnatrz będą sobie spacerowac. Każdy z nich z chęcią Ci pomoże.

Jak będziesz na spacerze to zobaczysz takie tereny ograniczone siatka.
My tam przyczepiamy psiaki i robimy im zdjęcia.

W razie problemów dzwon: 0 501 226 939 . Będę do Twojej dyspozycji cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Super opis :Rose:
Już mam wszystko wydrukowane i spakowane żeby czegoś nie popitolić ;)
Kupie parówki :loveu: :cool3:
Smycz pożyczy mi wishina (dziękuję).
Trzymajcie kciuki żeby sie udało wszystko i żeby dziewczynka chciała współpracować... :oops: :razz:
:painting:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...