Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']
natalia z kreską chyba nie bedą chodzić bo kreska ma wiecznie kulawizny :( [/quote]
Eeeee bez przesady, nie wiecznie :wink:
Mamy nadzieję, że trudny czas kulawizn już jest za nami, a na początku po prostu będziemy mało skakać 8)

Mam tylko pytanie (nie wiem czy temat już był tu poruszany): jak można tam dojechać? I wiadomo coś na temat kosztów treningów?

Może się umówimy jakoś grupowo na kolejny rekonesans? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Eeeee bez przesady, nie wiecznie :wink:
Mamy nadzieję, że trudny czas kulawizn już jest za nami, a na początku po prostu będziemy mało skakać 8)
)[/quote]

[b]Coztego[/b] czy chcesz powiedziec, ze zaczynacie trenowac i ze za czas jakis sie spotkamy na zawodach? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Mam tylko pytanie (nie wiem czy temat już był tu poruszany): jak można tam dojechać? I wiadomo coś na temat kosztów treningów?[/quote]

Z gliwic można dojechać autobusem 71, nie wiem skąd on jedzie gdzie ma początkowy start. Ale jest na pl. Piastów. I później piechotką ok. 1 km. Jak narazie nie jechałam busem, tylko samochodem. Ale będę zdana na autobus w ciągu tygodnia.Dokładnie jak trafić po wyjściu z busa wie Goddy;). A zresztą wszystko dokładnie opisane jest na stronce, która kiedys podawałam i u busa i samochód. Koszty, wszystko zależne od ilosci chętnych.. czyli jak więcej tym mniejsze koszty. Ale Asia(właścicielka) powiedziała, ze nie będzie dużo.. bo chce to rozpowszechnić na Śląsk.

[quote name='coztego']Może się umówimy jakoś grupowo na kolejny rekonesans? 8)[/quote]

Można się umowić, bo ja muszę obczaić jak sie idzie po wyjściu zbusa, bo mogę się zgubić .Jeżeli chcemy to można zadzownić tam i umówić się, że chcemy przyjechać, ale tylko po telefonie. Mamy jeszcze jakieś dwa tygodnie czyli można w następną sobotę lub piątek. Bo ja moją muszę przyzwyczaić do nowego terenu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']
[b]Coztego[/b] czy chcesz powiedziec, ze zaczynacie trenowac i ze za czas jakis sie spotkamy na zawodach? 8)[/quote]
Czas pokaże... 8)

[quote]Mamy jeszcze jakieś dwa tygodnie czyli można w następną sobotę lub piątek.[/quote]
No to co? Przyszła sobota?
[quote]Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale pies który ma trenować ma być szczepiony przeciwko kaszlowi.[/quote]
:o :o :o
Chyba nikt nie wie... 8)

Link to comment
Share on other sites

Ile osób jest zainteresowanych ? Ale to ma 100%, a nie, że nagle nie można. Także wstępnie mailem umowiłam nas na 9 lub 10. Godzina później będzie ustalona. Rozumiem Gwarek i Coztego zdecydowane. Goddy i Olek? I reszta osób zainteresowanych ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']ja bede o tej 10 tam :D[/quote]

O jakiej 10.. godzinie ? Czy 10.09. ?

[quote name='olekg18']tylko niewiem gdzie to jest ,ale to szczegoł może spotkamy sie na przystanku????bo ja dziecko słońca nad tesco niewiem gdzie mam isc :lol:[/quote]

No tak, tylko, że ja tylko znam drogę ino samochodem :P. Goddy wie jak busem i gdzie wysiaść. I jak tam później iść, bo to podobno 1km z przystanku.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to kiedy dokładnie i o której ?
Bo już głupieje- w piątek moge dopiero do 15 bo tak wracam z pracy a będe potrzebować troche czasu na dojazd.
A w sobote tak jak pisałam- jest Myslovitz w Katowicach i tez musze wiedzieć o której godzinie to planujecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...