Jump to content
Dogomania

Shiba inu. Drapanie w okolicach oczu


Marcin.1979

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi właścicielami (opiekunami) 9 miesięcznej suczki rasy Shiba inu. Mieszkamy w Danii. Postanowiłem napisać bo mamy problem z tym że Bella drapie się w okolicach oczu i pyszczek..nadmienię tylko że jest po kilku wizytach u weterynarza..ma podawane leki oraz została zmieniona też karma na z zawartością ryb m.in. Po 10 dniach podawania leku oraz nowej karmie jest lepiej ale wciąż się drapie. Wczoraj dodatkowo jeszcze w pierwszych minutach spaceru upadła na chwilę nie tracąc świadomości..z góry dziękuję za informację oraz za uwagę. 

 

Marcin 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 20:47, Marcin.1979 napisał:

z góry dziękuję

Pewnie niewiele pomogę,ale ...spróbuję.Jeśli możesz spróbuj dawać suni jedzenie gotowane,ryż,marchewka,indyk -np.Przyjrzyj się,czy pomogło (poczekaj cierpliwie tydzień,jesli to drapanie jest na tle alergicznym,to nie będzie poprawy z dnia na dzień).W karmie oprócz bazowej podstawy (ryba,kurczak,wolowina itp.są jeszcze inne skladniki,to one mogą powodować alergię).Stąd - gotowane żarełko,bo wykluczysz te "karmowe' dodatki.

Jeśli chodzi o upadek,to sądzę,że może to nie mieć nic wspólnego z alergią...Tutaj trzeba uważnie obserwować.

Daj znać jak się miewać będzie sunia.Zdrowia! 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki..napewno zastosujemy się do nich..umówiłem się na wizytę do weterynarza na poniedziałek, mam dostarczyć 3 próbki kału z trzech dni do badania i we wtorek lub środę mają już być wyniki. Bella jest bardzo wesołym żywym i szybkimi pieskiem 🙂🙈 ma 9 miesięcy jest pupilką osiedlową 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...