Jump to content
Dogomania

Kastracja a późniejszy ból?


Agnie

Recommended Posts

Witam, mój piesek był kastrowany w schronisku w połowie czerwca tego roku, z nami mieszka od sierpnia, więc nie znamy się jeszcze bardzo dobrze. Niestety pies ma problemy z bólem w okolicy bioder/odbytu/miejsca kastracji (nie jestem w stanie określić dokładnie). Widzę, że czasem ma problemy z siłą w tylnich łapach przy podskokach, niemal zawsze drży mu noga przy podnoszeniu do sikania. Kilka razy zauważyłam, że ma nagły napad silnego bólu i przysiada. Poza dobrej jakości karmą (90% prod. mięsnych) pies przyjmuje dużą dawkę glukozaminy (powinny być już efekty) oraz dobry probiotyk, ponieważ prawdopodobnie miał również pasożyty pomimo odrobaczania w schronisku (ponowne odrobaczanie). Wyniki krwii są w normie. Proszę o poradę jak pomoc pieskowi? Weterynarz mówi, że to prawdopodobnie dysplazja, ale mi się wydaje, że jego raczej bolą okolice odbytu/miejsce kastracji. Nie miał jeszcze zdjęcia RTG ani USG, ponieważ było lepiej, a teraz znów jest gorzej. A może to nadal pasożyty? Proszę o poradę co robić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...