Jump to content
Dogomania

Ślepek Dixi - nareszcie ma dom!


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/talking_cat.asp][img]http://r9.fodey.com/2074/f5b60ebbb81f465ba1153c39a987fca1.0.gif[/img][/url][COLOR=Teal]a napewno u :loveu:Klapouchy jest ci dobrzeeeee ze hohooooo:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ojej, miałam dodać jego zdjęcia... :oops: a ja nadal ich nie posiadam :roll: :oops:
Ja teraz zajęta, Kłapoucha pewnie też... no ale znajdę te 2 godzinki, żeby podejść do niej i zdjęcia Dixonkowi porobić ;)
Więc czekajcie na zdjęcia, mam nadzieję, że już wkrótce będą ;)
Przepraszam za takie opóźnienie... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do innych psów, o ile nic się nie zmieniło, ma on stosunek taki: wobec psów (w sensie: samców) jest agresywny, suczki lubi, dogaduje się z nimi, chetnie się bawi, choć bywa czasem zbyt natarczywy ;)
Tak było dawniej, ale teraz dawno go już nie widziałam. Jak się Kłapoucha pojawi, to może napisze coś więcej ;)
Miałam spacer umówiony z Igą, ale moja suczka kontuzjowana, i musiałam spacer odwołać... :roll: Ale jak Mika dojdzie do zdrowia (czyli za jakieś 3 tygodnie), to na pewno zdjęcia się pojawią. ;) A mam nadzieję, że wcześniej zrobię mu jakieś fotki, bo to strasznie długo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

psiak ma się aż za dobrze,bo mu się przytyło ( ci rodzice i to ich dokarmianie).
co do kotow,niestety dalej ich nie lubi i z moją kotką też nie odnalazl wspólnego języka...
mogę jeszcze powiedzieć,że w ostatnim czasie Dixi poznał nową koleżankę - labradorkę z którą chetnie sie bawi,jak tylko spotka ja na spacerze.
a zdjęć niestety ni ma,bo nie posiadam aparatu sprawnego :(

Kamilka,niech Mika Ci tam zdrowieje!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dix to młody i silny pies. Myślę, że sprawdziłby się na takie dłuższe dystanse. Iga z nim nie biega z własnego wyboru a nie z niemożności fizycznej Dixa;) Niech tutaj prędko zawita na wątku bo szkoda zeby szansa na domek przepadla z niedomówiem. Dora - jeszcze nie przekreślaj Dixucha ;)

Link to comment
Share on other sites

heej cioteczki!
nawet bylabym szczerze uradowana,gdyby Dix tak dużo biegał,bo przynajmniej by schudł.
nie biegam z nim,bo niestety czasu teraz brak od poniedzialku do piątku :(
ale mam nadzieje że za biegi ostro weźmiemy się w sezonie wiosennym,bo moi drodzy i kochani cały czas urabiam rodzicow(z tatą mi się już udało,została mama),żeby Dix został u mnie na stałe... trzymajcie kciuki! :cool3:
i chyba musze z nimi poważnie na ten temat w końcu porozmawiać!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...