Jump to content
Dogomania

Ślepek Dixi - nareszcie ma dom!


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam znalazłam tę stronkę podczas poszukiwań pieska i od razu zakochałam się w Dixim. Jest przepiękny, jestem z Dolnego Śląska i chciałabym adoptować Dixiego. Wraz z neżeczonym mieliśmy już pieska ze schroniska który miał padaczkę, więc jestem pewna że potrafilibyśmy się Nim zająć. Czekam na odpowiedź na adres e-mail. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuroperz']Witam znalazłam tę stronkę podczas poszukiwań pieska i od razu zakochałam się w Dixim. Jest przepiękny, jestem z Dolnego Śląska i chciałabym adoptować Dixiego. Wraz z neżeczonym mieliśmy już pieska ze schroniska który miał padaczkę, więc jestem pewna że potrafilibyśmy się Nim zająć. Czekam na odpowiedź na adres e-mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Kuroperz a z jakiej miejscowosci jestes mozna wiedziec?;) Masz jakies zwierzeta jeszcze w domku albo dzieciaczki? O ile oczywiscie oferta adopcji aktualna:cool3: Temu ksieciu nalezy sie najlepszy i to juz koniecznie dozywotni domek i kochajacy wlasciciele. Na dobre i zle!!:razz:

Iguch, jestem pewna, ze w nieodleglym czasie dixusiowi sie poszczesci. W koncu nowi wlasciciele sie znajda i go pokochaja!;)

Link to comment
Share on other sites

:bye::scared::thumbs::thumbs::buzi::painting::painting:[SIZE=4][FONT=Arial Black][COLOR=MediumTurquoise]ahojkiii dziewczynyyyyy to i odemnie serdeczne buziaki w nosek cudny Dixuniowy prooszeee:multi::loveu:[COLOR=Purple]za domek najlepszyyyy z najlepszych caly czas sciskamyyyy! [COLOR=Green]ciotecka [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]Kuroperz z jakiego miasta [COLOR=Navy]cioteczko jestes? napisz bardzo prosimyyyyy cos wiecej , ja jestem Sosnowiec , gorny slask ......[COLOR=SeaGreen]pozdrowienia dla brygady cudownych ludzi zajmujacych sie [SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]ksieciuniem !:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:laugh2_2::scared::diabloti::diabloti:ajusci ze zglaszam sie do sprawdzenia potencjalnych domkow na slasku :multi:[FONT=Arial Black][COLOR=Purple]jestem inspektorem w Tozie , mam ten zaszczyt wiec bardzo chetnie sprawdze wszystkie oferty jakie padna z okolic ...aha ....[SIZE=4][FONT=Book Antiqua][COLOR=Indigo]zeby nie bylo ze nie uprzedzalam ...jestem czlek stanowczy , niema ze mna dyskusjjj niestety ..sprawdzam wszystko i wchodze wszedzie ....:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Tak adopcja jak najbardziej aktualna gdyż jestem po uszka zakochana w Dixim:)))) Z kąd pochodzę? Pochodzę w Dolnego Śląska lecz mieszkam aktualnie w Holandii. W domku mam 3 szczurki. Kochające towarzystwo, dzieci nie posiadam ( niestety ) kocham pieski. Holandia bardzo pomaga zwierzętom niepełnosprawnym. jestem w stanie zapewnić Mu tutaj wspaniałą opiekę. Jeśli chcecie zrobić kontrole to proszę bardzo, mogę ewentualnie powysyłać zdjęcia domku. Chcę zaznaczyć również że zależy mi bardzo na tym psiaku, wszystkie szczepienia, chipa paszport, wezmę na siebie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Maja.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]bardzo mi przykro ...ale adopcja za granice absolutnie nie wchodzi w gre , Dixonek:loveu:musi miec domek najlepszy z najlepszych ! Tak wiec jesli bylalby pani zainteresowana adopcja psiaka , ma pani napewno blizej siebie rownie piekne i potrzebujace istotki , [COLOR=Purple][SIZE=3]prosze wiem sprobowac dac serce i domek jakiemus biedakowi :painting:Adopcja Dixonka powinna byc tutaj w kraju , gdyz jest to nasz ksiaze , jest kims wyjatkowym :loveu::loveu:pozdrawiam [COLOR=DarkRed]Ewa Maryja Gonzales[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

po czym sądzisz że tu mu będzie źle? Co zz tego że tu są inne psy? w przeciwieństwie do Polski tu nie ma schronisk. A jeśli Pani by zależało na szczęściu psiaka to rozważała by Pani każdą opcje. Stracił już chyba 3 dom tak? też dlatego że ktoś chciał z nim gdzieś pojechać? Przykro mi ponieważ nie dajecie mu szans na lepszy dom tylko dlatego że jesteście uprzedzeni do innych krajów? Co Pani myśli? Że chcę wziąść go do laboratorium czy gdzieś indziej? To się Pani grubo myli. Jest mi bardzo przykro że osądza mnie Pani po 2 postach. Szczególnie że wiem że było by mu tutaj bardzo dobrze. Jak nie chcecie go oddać to nie wystawiajcie takich postów.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DeepSkyBlue]Klapoucho swieta racja:multi::multi:[COLOR=Navy]taki domeczek , zeby miec pewnosc ze mozna wpasc na chwilke , odwiedzic , zobaczyc na wlasne oczy :loveu:pozdrawiam serdecznie klapouszku:loveu::loveu:buziakiiii[COLOR=Magenta][SIZE=6] wielkie dla ksieciuniaaaaaa![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuroperz']jesteście żałosne.[/QUOTE]
[SIZE="1"]:-o nie wiem, po co to stwierdzenie... [/SIZE]


Jakkolwiek bardzo mi na domku dla Dixiego zależy, zgadzam się z przedmówczyniami (mam na myśli kłapouchę i ewę).

Nie chodzi o to, że sądzę, że pies za granicą będzie miał źle itd. Z całą pewnością tak nie jest - jednak byłam już świadkiem kilku adpocji zagranicznych, po których kontakt z nowymi właścicielami psiaka nagle się urywał :roll: Nie twierdzę oczywiście, że tak byłoby i tym razem, jednakże wspomnienia i złe skojarzenia robią swoje... :roll:

Ja także w Dixonku się zakochałam, dlatego zależy mi na tym, żeby widywać go co jakiś czas, albo chociaż dostawać jakieś pewne informacje na jego temat.

Toteż, kuroperz, wybacz, ale dom za granicą nie wchodzi w grę... Z pewnością jest Ci przykro, ale na pewno znajdzie się jakiś inny wspaniały psiak w potrzebie, który będzie mógł u Ciebie zamieszkać ;)


Pozdrawiam, kamilka91

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuroperz']osądzasz. jesteście żałosne.
nie dajesz bo co? bo za daleko ? bo nie będziesz mogła go potem znów zabrać ? weź zastanów się czego chcesz. jesli twoim celem jest utrudnianie adopcji to dobrze Ci idzie, skonczy sie ze zostanie w schronisku albo uspiony:( zegnam[/quote]

Kuroperz, dogomaniacy sa bardzo wrazliwi na wyadoptowanie zwierzecia za granice gdyz niestety wiele przypadkow bylo, ze kontakt urywal sie i nie bylo informacji o dalszym losie zwierzecia. Pomysl, ze obecna tymczasowa wlascicielka bardzo sie przywiazala do dixa i chcialaby miec mozliwosc osobistego odwiedzania go co za granica nie jest to mozliwe. Kazda dogomaniacka ciotka ma swoje jakies kryteria co do przyszlego, stalego wlasciciela co uwazam za rzecz dobra.
Nikt tu nie powiedzial, ze bedzie miec zwierze u Ciebie zle! wiec nie przekrecaj naszych slow. Iga bardzo kocha dixa i chce miec 100% pewnosc co do przyszlego domku. Zapewniam Cie, ze Dix nie trafi ani do schroniska a tym bardziej do uspienia. Bydgoski team tak latwo sie nie poddaje.:razz:

Nie wiem tylko czemu stwierdzilas, ze jestem zalosna bo zostalo to ujete w liczbie mnogiej no to rozumiem, ze do mnie rowniez.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2072/6d3a5a38488a4b7e84493cec4d8e9521.0.gif[/img][/url][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]ale tu ..na naszej ziemi ..miedzy swemi:multi::multi::multi:do domeczku najlepszego boc my wszyscy kochamy:loveu:jego:bye::iloveyou::iloveyou::painting:gdzie bedzie wsrod swoich ludeczkow :multi:[SIZE=5][COLOR=Magenta]LOVE DIXIUNIo:loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...