Jump to content
Dogomania

Ślepek Dixi - nareszcie ma dom!


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:shake::shake:ech ...a u mienia ...:angryy:monzzz troche za duzyyy i zanerwowyyyy ...takie zycie [COLOR=Orange]ale ja wierze mocno ze kiedys bede mogla byc domkiem stalym dla kilku zwierzuniow , oprocz swoich , albo choc domkiem tymczasowym :multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:loveu::bye::bye:ahoj cioteczki :loveu:[COLOR=royalblue]pozdrawiam was serdecznie z Sosnowca i oczywiscie ksieciunia goracooooooo:buzi::Dog_run::loveu:mizianki i caluski w nochalka ciudnego:loveu:[/COLOR][/quote]

Całusa (mokrego) w nochala to ja od Dixona dostałam o 4.30 w nocy!

...bo mi dziewczyny instrukcji obsługi psa nie zostawiły :evil_lol:.
Wiadro wody wyżłopał i o świcie siusiu go przydusiło :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

:multi::thumbs::painting::bye:[COLOR=MediumTurquoise]ahoj Darkuniu ahoj wszystkim:loveu:[COLOR=DarkGreen]ja mocno i caly czas sie modle o bialaska ksieciunia ....o domeczek na zawsze :iloveyou:[COLOR=Purple]pieknys psiaku ojjjj pieknys i madry nade wszystko![/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ta sama osoba zaoferowała się również na innym wątku w sprawie adopcji owczarka. Więc nie cieszcie się nadto bo oferta domu mało poważna.:shake:

"
Poszukuje pilnie chetna Wolontariuszke ,Wolontariusza do pomocy przy pieskach z polskich schronisk u mnie w Niemczech w malym prywatnym azylku.Cie sze sie na Osobe ,ktora pomoze mi przy karmieniu ,oswajaniu ,spacerowaniu ,kapaniu ,czesaniu i zastapi mnie pod moja nieobecnosc bedac z pieskami.Prosze o kontakt .moj E-mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] "

"prosze o kontakt ze mna na e-mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] w sprawie pomocy pieskom .Czekam na wiadmosc. "

"Chcialabym bardzo zaadoptowac Onka i dac mu dom ,

cieplo i pomoc lekarska .Prosze o kontakt e-mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] "

"Prosze o skontaktowanie sie ze mna ,chetnie zaadoptuje pieska dla siebie ,jezeli jest taka mozliwosc .Jezeli nie mozna ,to tez prosze o szybki kontakt
moj email [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] Bedzie mial u mnie cieplo i opieke lekarska "

Radzę być czujnym na tą 'dogomaniaczkę'. Jak dla mnie podejrzane to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzien dobry wieczór wszystkim...bo to juz kolejny dzien...a i noc jeszcze...poczytałam i nie moge uwierzyc ze taki pogodny i bezproblemowy psiak juz dwa razy zostal zwrocony...u kogo on teraz jest na DT?
u Ciebie DarkWater czy u Kłapouchej?popatrzyłam i się zakochałam.
i jeszcze te zdjęcia z innymi psami.
pytanie czy studentka z lipnym stypendium i lipnie płatną pracą,ktora ma na utrzymaniu siebie,mieszkanie, ponad dwadzieścia szczurów i małą suczkę...da radę...zwłaszcza,że czeka mnie przeprowadzka...i kolejne pytania...czy ktoś mi w ogole wynajmie mieszkanie z taką hordą?
Jest tak niesamowity...serce mi urosło jak popatrzyłam w te oczy.
tak bardzo bardzo chcialabym jakoś pomóc....

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[COLOR=Blue]Alyceee hohoooo ... az mie zatkalooooo ..wiesz to bylby twoj najukochanszy niunio:loveu:.....gdyby tak wiesz ..... no ale kciuki trzymam mocniutko za zdrowko [COLOR=SandyBrown]Dixunia i za domeczek :thumbs::Dog_run:[COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=5]Bialy Ksiaze :loveu::loveu:kochanyyyyyyyy cudenkoooooooooo poprostu ach![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

gdyby tak mieć kilka tysięcy miesięcznie na zwierzaki, własne podwórze, budy i kojec...juz ja bym Was zatrudniła do pomocy przy tym odchówku, i one by szczęśliwsze były, a my miałybyśmy serca trochę lżejsze...
ja juz tu chyba nie mogę zaglądac bo wyć mi się chce...po nim widac że to pies cudo..najlepszym przyjacielem by był gdyby tylko ktoś pozwolił zamieszkać mu w swoim sercu na zawsze.
Po prostu ma to w oczach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...