Jump to content
Dogomania

ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie kontaktowałam się z Lena:razz:hotelik bedzie kosztowal ok.400zł miesiecznie.Tyle tylko,że Pukuś bedzie miał super warunki.Będzie mieszkał w mieszkaniu razem z rodzicami leny..czyli bedzie mieszkal w rodzinie,wsrod ludzi...normalne domowe warunki...mysle,ze to super okazja..tylko trzeba sie sprezyc i dozbierac deklaracji:roll:pomozcie prosze:oops:

Link to comment
Share on other sites

dostałam na pw link do wątku biedulka... niestety, mam już trochę deklaracji, więc nie chcę się zobowiązywać, chyba że mogę go dołączyć do bazarku swojego, na który zresztą zapraszam.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/posciel-kaczki-ciuszki-inne-136514/#post12197932[/URL]

Ale taka mała dygresja - nie ma jakiegoś tańszego hotelika? 400 zł to okropnie dużo za małego psinkę :-(

Link to comment
Share on other sites

To jest bardzo duza kwota i nie wydaje mi sie zebysmy byly w stanie co miesiac tyle pieniedzy zorganizowac.Bardzo mi szkoda tego psiaka ale naprawde, bez przesady, wiem jak to jest z deklaracjami, dokladam sie do utrzymania dwoch psiakow z Dogo i nieustannie sa klopoty z wyegzekwowaniem deklarowanych kwot.I nie pisze tego zlosliwie pod adrestem konkretnych osob, ale czasami po prostu zabraknie kasy i zaczynaja sie problemy.Poza tym biedny Puko jest juz starszym psiakiem, dojda wysokie koszty weta- nie da rady, to za duza kwota.
Ja nie uwazam wcale ze to jest super okazja.Super okazja to jest jak ktos bierze psa na DT zdajac sobie sprawe z tego ze psu trzeba pomoc - za niewielkie pieniadze. To jest normalna cena, nawet ciut wyzsza niz na przyklad u murki u ktorej niestety nie ma wolnych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie po1 nie ma innego Dt...po 2 13zł to nie jest tak duzo...inne tymczasy tez tyle biora tylko ze za psy ,,normalne"i do boksow..a ten bedzie mial domowe warunki 24h/dobe bedzie pod stala opieka bo potrzebujej jej caly czas...to nie jest pies ktory sobie gdzies moze byc,siedziec w boksie zeby nikt sie nim nie zajmowal..ja rozumiem ze to jest duzo..ale jakby sie wszyscy sprezyli to damy rade...tylko blagam nie nazekac mi tu bo nic sie nie uda:-(...jutro porozsylam watek moze ktos pomoze...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę narzekać, bo strasznie mi żal psiny, szczególnie, że niewidomy - dlatego deklaruję te swoje marne grosze. Pomogę oczywiście, ale troszkę się dziwię, że dogomaniak widząc taką sytuację proponuje tak dużą kwotę. Sama mam niewidomego psiaka i wiem, że wcale nie potrzebuje większej uwagi, bo "ślepaczki" doskonale orientują się w terenie jak się nauczą. Sama biorę psiaki na DT darmowe i dokładam do "interesu".

Ale w tych 400 zł to już weterynarz, karma i wszelkie nieprzewidziane wydatki są wliczone?

No ale już nie mącę, wyraziłam swoje zdanie i jestem całym sercem za tym żeby mały był w domku.

Link to comment
Share on other sites

Niewidomy piesek wcale nie jest psem specjalnej troski :roll: Jedyny problem to to, że nie należy przestawiać mu non stop mebli w mieszkaniu. Ślepki super sobie radzą na spacerkach - wystarczy im linka/smyczka żeby czuły się bardziej bezpiecznie.
Też uważam, że 400 złotych za małego psiaka to bardzo dużo, ale rzeczywiście wszystkie hoteliki są pozajmowane a kolejki dłuuugie... A czy ktoś pytał Pati, czy u niej znalazłoby się miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że jest perspektywa dla Puko. Myslę,że taki domowy DT to wielka szansa i naprawdę rzadkość, byłoby mu tam wspaniale.. 400 zł to nie jest bardzo dużo (np, na Alberta z chorym kregoslupem teraz zbieramy 600 zł miesięcznie...), przydałaby się jednak deklracja spora i stała. Jeśli mogę coś poradzić popiszcie do osób, które niedawno zarejestrowały się na dogo - że tak cynicznie powiem, maja więcej kasy i mniej deklaracji.

Ja w tej chwili nie bardzo mogę się deklraowac na stałe, ale będę śledzic wątek i w razie czego postaram się coś podrzucić..

Link to comment
Share on other sites

na innych watkach sa psy mniej potrzebujace, na ktore zbiera sie rownie duzo pieniedzy i szybko wiec nie wiem na czym ten ,,mechanizm"polega...poszukam jeszcze czegos wieczorem ale mysle ze jesli chlopak mialby miec normalny dom to chyba mozna sie postarac...chyba mu sie nalezy?....:oops:

Link to comment
Share on other sites

Asia ile brakuje??

myśle że nie ma co rozmawiać czy dużo czy mało, trzeba zbierać i chłopaka wyciągać ze schronu.

Asia napisz kto ile deklaruje, najlepiej w pierwszym poście , żeby wiadomo było ile jest a ile trzeba jeszcze dozbierac

Link to comment
Share on other sites

święty józefie i matko święta ile tych ślepków jeszcze w schronach siedzi,tragedia,te slepe i stare to dla mnie totalna porażka tak zwanej ludzkośći,niestety nie mogę wspomóc finansowo(też zbieramy na ślepego łatka )ale jestem z wami i mam nadzieję że damy radę,no i się znowu porycze.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...