Jump to content
Dogomania

ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam już trochę podobnych "zobowiazań", ale obiecuję 15 zł miesięcznie, a jak się uda, to może czasem coś dodatkowo.
Chociaż tak pomogę, bo najchętniej to i jego, i wszystkie starsze, chore pieski zabrałabym do siebie, tylko ze mam juz 5 piesków i więcej nie mogę...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']zrobiły ktoś bazarek?(bo ja niestety nie umiem) a chętnie dałabym rzeczy.
Jak ktoś by mógł zrobić to poproszę meila na PW.[/quote]

qrczę niby to nie jest trudne, ale na moje bazarki nigdy nikt nie wchodzi, więc lepiej jak zrobił by to ktoś bardziej doświadczony :cool3:
Kto pomoże? :cool3:

[quote name='mari23']mam już trochę podobnych "zobowiazań", ale obiecuję 15 zł miesięcznie, a jak się uda, to może czasem coś dodatkowo.
Chociaż tak pomogę, bo najchętniej to i jego, i wszystkie starsze, chore pieski zabrałabym do siebie, tylko ze mam juz 5 piesków i więcej nie mogę...:-([/quote]

no to kolejna deklaracja, super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']qrczę niby to nie jest trudne, ale na moje bazarki nigdy nikt nie wchodzi, więc lepiej jak zrobił by to ktoś bardziej doświadczony :cool3:
Kto pomoże? :cool3:[/QUOTE]

mysia nikt nie wchodzi bo nie podrzucasz linków do bazarków ciotce Marysi :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']To ja deklaruje 30zl miesiecznie. Prosze o nr konta[/QUOTE]

mysia okularki na nos i dokładnie czytać :eviltong: nie zauważyłaś deklaracji ab-agnieszki :cool3: . Ja jej podziękuję a ty szybciutko dopisuj do 1 posta :lol:
[B][COLOR="DarkOrchid"][CENTER]ab-agnieszka bardzo dziekujemy :Rose::Rose::Rose:[/CENTER][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']mysia okularki na nos i dokładnie czytać :eviltong: nie zauważyłaś deklaracji ab-agnieszki :cool3: . Ja jej podziękuję a ty szybciutko dopisuj do 1 posta :lol:

[B][COLOR=darkorchid][CENTER]ab-agnieszka bardzo dziekujemy :Rose::Rose::Rose:[/CENTER]
[/COLOR][/B][/quote]

Asia_Klero :eviltong: a nie mysia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asia_Klero[/B] okularki na nos i dokładnie czytać :eviltong: nie zauważyłaś deklaracji ab-agnieszki :cool3: . Ja jej podziękuję a ty szybciutko dopisuj do 1 posta :lol:

[B][COLOR="DarkOrchid"]ab-agnieszka bardzo dziekujemy:Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...