Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dotarła do nas brzydka pogoda :cry: nici z długich eskapad bo towarzystwo ma w nosie zwiększoną wilgotność powietrza, nie chcą pojąć że to im dobrze na cerę zrobi :evil:

[b]Eklerek[/b] ma chyba jeszcze czas na spączkowanie? :P

A Radarek ma faktycznie dużo większą grzywkę od Gizma :lol: ale za to szybciej zarasta :cry:

Link to comment
Share on other sites

U nas też pada, ale nam i tak na razie nie wolno spacerować..
Mały ma coraz potężniejszy apetyt....
Gosia, kiedys piekłam dla Pusi ciasteczk wątrobowe (Boze, gdzie ona teraz jest, czy o nią dbają tak jak my dbaliśmy...). Spróbuję też dla Pascalka, choć on wsuwa chętnie też takie "gotowe" z zoologicznego - czego np Pusia nigdny nie robiła!
Próbowaliśmy robić małemu zdjęcia, ale było pochmurno i nie wyszły...ech, czy my kiedyś się dorobimy cyfrówki..

Link to comment
Share on other sites

a mnie się dzisiaj śniło(oprócz mnóstwa różnych rzeczy :lol: ),że pojechałam z koleżanką zawieźć kogoś(nawet niewiem kto to był) nad morze,oczywiście poszłysmy na plaże i jak zobaczyłysmy morze(było pochmurno i zimno :evilbat: )to zaraz telefon do TZ,że my zostajemy tutaj na dłużej :lol: i nagle sobie śmiga po tej plaży "nagusek z białą grzywką"(niby to był Ania Twój :wink: )no i muszę powiedziec,że pierwszy raz w życiu głaskałam naguska :lol: w śnie byl fajny :lol: aha i [b]Tomek[/b] proszę bez żadnych domysłów :megagrin:
[b]Agnieszka[/b] zapomniałam gdzieś wyżej napoisać,że [b]Pascal[/b] ma bardzo oryginalne i ładne imię,pasuje do [b]Pusi[/b] :angel:

Link to comment
Share on other sites

Ha! A ja głaskałam kiedyś na ulicy naguska (Tomek :evilbat: :lol: ). Bardzo miłe uczucie, miał skórę jak jedwab, delikatną i cieplutką. :lol:

Agnieszka - z pomysłów na smakołyki :wink: Moja Luka uwielbia te psie biszkopty:
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4045.jpg[/img]
Jak nie znjadziesz ich w zoologicznym (u nas nigdzie nie ma), to są w Karusku (9,90zł). To jest spora paka i na długo starcza, bo ja jeszcze rozłamuję biszkopta na co najmniej 2 kawałki. :wink:

U nas zmienne zachmurzenie i chłodno... Oby jutro rano nie padało, bo idziemy na to obedience! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chelołki, chelołki :P
Aniuka - sama prowokujesz swoimi sennymi marzeniami, a potem chcesz mię kneblować :lol: No, dobra - nie skomentuję i łatki nie przypnę (Ankawu - łata się już chyba tylko na Pławie :evilbat: ). Ale ja już dobrze wiem, co Wam po głowach chodzi, niecne kobitki :wink: :lol: Pozdrooofka :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...