Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

wiesz [b]Tomek [/b]u nas jak jedna babeczka do pracy się przyjmowała i kazali jej przynieść świadectwa ukończenia szkoły to miała taką samą śpiewkę:" :niewiem: ja nie mam świadectwa szkolnego proszę Pani bo mi archiwum w szkole społnęło :motz: ..."jak się później okazało,owa elegantka jedyne co potrafiła to szczerze kłamać(miała skończone całe VI klas podstawowych) i opowiadała bardzo rózne dziwne rzeczy :nerwy: ,więc spróbuj czegoś innego bo zaczynam cię z nią kojarzyć i mi przykro :motz: :motz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniuka - to już nie masz innych skojarzeń? :o Z babą mnie kojarzysz? :o :o :evilbat: No, to teraz ja zabieram zabawki i uciekam z tej piaskownicy!!! :scared:
PS.
A kwestia mego wykształcenia ponadpodstawowego jest na szczęście rzetelnie udokumentowana! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tomek nie wkurzaj się ! przecież to zabawa i prosimy nie psuj jej !
Rodzynko nasza , bez Ciebie to już nie to ! Zapraszamy do piaskownicy
zabawki wymienimy na nowe, ładniejsze , łagodniejsze :smilecol:
No... czekamy :beerchug: Na zgodę :drinka:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Ale żeście naprodukowali! :o :o :o A ja nie mam teraz czasu, żeby nadrobić... :cry:

Napiszę tylko szybko, że Luka miała wczoraj baaaardzo aktywny dzień. :) Pojechaliśmy do rodziny tam, gdzie byłam z Luczką 2 tyg. w wakacje - do dziadka, ciotek, etc... Był Budrys (pamiętacie Budrysa...), na którego Luka zwykle bardzo warczy i go ustawia - ale po tym 2 tygodniowym mieszkaniu pod jednym dachem nawet go wczoraj akceptowała i nie było już rzucania się z zębami przy byle okazji! :D Na dodatek odwiedził nas Diki - pies mojego wujka (brata dziadka :wink: ), który mieszka po sąsiedzku. Diki tak wygląda (zdjęcia sprzed roku):
[url]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/6003.jpg[/url]
[url]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/6004.jpg[/url]
[url]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/6005.jpg[/url]
i jest NAJWIĘKSZĄ (obok pudelka Pako 8) ) miłością mojej Luki! Żebyście ją wczoraj widzieli - jakie zaloty! :lol: Trącała go łapkami, kładła mu łapiczki na głowie, podgryzali się za nóżki, bawili w chowanego (najlepiej za czyimiś nogami :lol: ) - cyrk! A musicie wiedzieć, że z Dikiego nie byle jaka partia - to w 100% pies myśliwski! :D Mój wujek poluje i Diki nie dość, że doskonale wyszukuje strzeloną zwierzynę, która uciekła, to jeszcze oszczekuje np. dziki! :lol: Potrafi cały dzień siedzieć w lesie na polowaniu, a przedziera się przez takie haszcze, przez które żaden duży pies by nie przeszedł, nie mówiąc o człowieku! :D W dodatku to największy dominant i rozbójnik w okolicy - pewnie dlatego Luka tak na niego leci - w końcu znalazła jakiegoś psa z ja...mi. 8) :lol: :lol: :lol: A to potwierdza regułę, że Luka zakochuje się najczęściej w kundlach-włóczęgach (wyjątkiem jest Pako - ma rodowód... :wink: )

Wieczorem odwiedziliśmy jeszcze ciotki - i niestety znowu była Suzi, na którą Luka dostała takiego szału, że ledwo ją utrzymałam na rękach... :cry: :evil: Ale oczywiście moje ciotki: "postaw ją na ziemi, przecież się nie pogryzą, Luka szczeka, bo się cieszy". :evil: Masakra. :cry:

Po tylu wrażeniach całą niemal godzinną drogę powrotną Luka przespała wisząc na moich rękach (bo ona na dłuższych trasach siedzi mi dupką na kolanach, ale łapy musi trzymać na mojej ręce, żeby widzieć wszystko za oknem 8) ).
Dzisiaj oczywiście od rana była gotowa do dalszej akcji. 8) Na szczęście jeszcze tylko 2 dni i szkolonko - znowu będę miała mopsa przez cały weekend. 8) :lol: -jak wraca w sobotę z placu jeszcze przez chwilę stara się biegać po domu z zabawką, ale na szczęście po kwadransie pada i śpi do niedzieli rano :lol: A w niedzielę do poniedziałku rano też mam spokój - dopiero w poniedziałek znowu jest gotowa do akcji... :roll: :D

No, zarzekałam się, że nie mam czasu, a naprodukowałam elaborat... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Buuach hahaha ale sie uśmiałam - Tomek Dyrektor bananowego członka :lol: :lol: :lol: i dał się dziewczynom wykurzyś z piaskownicy :lol: :lol: :lol: łaaaa

Jak najbardziej jestem za tym aby do kubu należeli wszyscy miłośnicy gołych dooopek, nawet ci posiadający te bardziej zarośnięte :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na moment z miłą niespodzianką :sweetCyb: :sweetCyb: Mam dla Was fotki Paco Marty :)
I oto mały przystojniak :angel: :angel:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img135.imageshack.us/img135/8414/1000001img9kr.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img135.imageshack.us/img135/5937/1000002img6kd.jpg[/img][/URL]
Marta ta dzidzia to również mały :lilangel:

Bardzo się cieszę ,że moje goołe dooopki rozruszały towarzystwo :wink:
Eklersik a może Monusia także mamą zostanie :hmmmm: i stąd ta ospałość itd :wink: przyznaj się tu bez bicia :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

wow !

Karka stokrotne dzieki :P !!!
Super, ze sie udalo !

A moge jeszcze ??? A potem sie jednak sprobuje nauczyc, bo to jawny wstyd... :oops:

A drugi Aniolek, ten niebieskawy, swietnie o tym wie. 4 lat to jeszcze nie ma, a juz mu kolezanka bez zadnej okazji w przedszkolu samochodzik podarowala :o Wlos sie jezy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dodam komentarz do nastepnych fotek, jak Karka, dzieki swojej nieograniczonej uprzejmosci :D je wrzuci.
Wiekszosc kudlatych zdjec, jest sprzed 2 m-cy. Ostatnie jakie sa nieogolone, to te rozuszone zdjecie i z pyszczkiem do gory.

A potem, seria drastycznych ciec w budzecie na siersc i prosze, co z tego wynika :cry: Ale fakt, ze do czesania mniej. :-? Tylko ludzie, jakby z nieco mniejsza sympatia go ogladaja :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote][URL=http://imageshack.us][img]http://img135.imageshack.us/img135/5937/1000002img6kd.jpg[/img][/URL]:[/quote]
Marta ale masz ślicznych blondynków w domu! Nie wiem, którym bardziej się zachwycać. Przekaż im :buzi: od Eklersa

[quote name='Karka'] Eklersik a może Monusia także mamą zostanie :hmmmm: i stąd ta ospałość itd :wink: przyznaj się tu bez bicia :wink: :lol:[/quote]
Tfu, tfu! Karka :smhair2:
Może miała jakąś "cieczkę utajoną" i teraz nam się małe Niemce urodzą??? :wink:
Przytyła, senna, marudna ...
Skąd ja to znam 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&paco']A Gosia, ten pudelek Pako to kto ? To o nas mowisz, czy ktos mial podobny pomysl z imieniem dla psa ? :-?[/quote]
Nasi sąsiedzi mają czarnego miniaturowego pudelka Pako. :lol: Właściwie dzięki niemu Luka jest Luka. :wink: Podobało się nam strasznie brzmienie imienia Pako i mama wymyśliła żeńską wersję - czyli Luka. 8)

ps. Marta, dotałaś mojego priva?

ps.2 - będą małe Monusiątka! 0X :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&paco']wow !



A drugi Aniolek, ten niebieskawy, swietnie o tym wie. 4 lat to jeszcze nie ma, a juz mu kolezanka bez zadnej okazji w przedszkolu samochodzik podarowala :o Wlos sie jezy :roll:[/quote]


Marta nie dziw się taki przystojniaczek ma powodzenie. Do męskiego
rodu przez samochodziki do serca. Takie czasy. I co zyskała sympatię
pięknego kolegi ? :iloveyou:

:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eclairs']
Może miała jakąś "cieczkę utajoną" i teraz nam się małe Niemce urodzą??? :wink:
Przytyła, senna, marudna ...
Skąd ja to znam 8)[/quote]


:multi: podobno od przybytku głowa nie boli :angel: :angel: :angel:
:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po pracy poszłam z Eklerkiem na spacer na taki ładny parko-skwerek. Dawno tam nie chodziłam i zapomniałam o środkach ostrożności.
Eklerek biegał puszczony na 10 metrowej lince a ja spacerowałam po trawce. I nagle ... ups, kupa na prawym bucie i nogawce. Odskoczyłam i ... kupa na lewym bucie. Zdenerwowałam się i chciałam złapać linkę Eklerka żeby ona się też nie wysmarowała i ... ujechałam na trzeciej kupie. Musiałam się podeprzeć ręką żeby nie siąść na mojej ciężkiej poopie i ... mało brakowało - otarłam się o czwartą kupę. W końcu bezpiecznie siadłam na ławce i nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.
[color=blue]Ludzie! Proszę zbierajcie kupki swoich piesków!!! [/color]Ja chyba jestem jednyna w mojej dzielnicy. Wszyscy patrzą na mnie jak na kosmitę :o

Link to comment
Share on other sites

Eclairs - kupy to na szczęście, ale żeby aż cztery ? To prawda, że
parki są zakupione. Ja sama kiedyś w Chorzowie wpadłam w kilka kup.
Na dodatek nie wiedziałam i chodziłam z takim smrodkiem . Dopiero
w domu jak zdjęłam buty domyśliłam się dlaczego ludzie tak się odemnie
odsuwali. :evilbat:
Pociesz się tym , że wszystko szczęśliwie się zakoNczyło.
Nasz Z K nawet rozdawał za darmo takie specjalne torebki na kupy.
Bez rezultatu. :( Myślę, że dopóki nie wprowadzą metod jakich stosuje
Zachód efektów utrzymania czystości w naszym państwie niestety
nie będzie.Kto ma swoje ogródki ten wie, że sprzątać trzeba codziennie.
. 0X :wallbash:

:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...