Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

Karka to kochana kobieta jest i z pewnością się zgodzi! :lol: :wink:
A Eklerkowi nie będę dokuczał, bo obiecałem z wiadomych względów... :wink: Ale niech no tylko kwarantanna się skończy, to już pogadam sobie z zającem! :evilbat: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Troche urzędowej powagi i moherowej skromności proszę zachować, bo obetnę członk..om subwencje i dotacje! :evilbat:
Alutka - ja mam dużo koszulek made by Banana Republic, ale czarny jeszcze nie jestem! :evilbat:
Aniuka - poprawki w cudzym tekście bez uzgodnienia z autorem są naruszeniem praw autorskich i wszelakich i jako takie zagrożone jest batożeniem snopkiem na gołe pupsko oraz pokutę w czarciej gardzieli!!! :evilbat: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyrektor Zatwierdzający Stowarzyszenia Różnorakie i Ich Prezesów Koniecznie Pogiętych napisał'] poprawki w cudzym tekście bez uzgodnienia z autorem są naruszeniem praw autorskich [/quote]
:megagrin: to jest zaleta ówczesnych dziennikarzy 8)

[quote name='Dyrektor Zatwierdzający Stowarzyszenia Różnorakie i Ich Prezesów Koniecznie Pogiętych napisał']zagrożone jest batożeniem snopkiem na gołe pupsko oraz pokutę w czarciej gardzieli [/quote]
Szanowny Pan Dyrektor szaleje z wyobraźnią :o :o :o posuwa się się ciut za daleko :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'][quote name='Dyrektor Zatwierdzający Stowarzyszenia Różnorakie i Ich Prezesów Koniecznie Pogiętych napisał'] poprawki w cudzym tekście bez uzgodnienia z autorem są naruszeniem praw autorskich [/quote]
:megagrin: to jest zaleta ówczesnych dziennikarzy 8)

[quote name='Dyrektor Zatwierdzający Stowarzyszenia Różnorakie i Ich Prezesów Koniecznie Pogiętych napisał']zagrożone jest batożeniem snopkiem na gołe pupsko oraz pokutę w czarciej gardzieli [/quote]
Szanowny Pan Dyrektor szaleje z wyobraźnią :o :o :o posuwa się się ciut za daleko :evilbat:[/quote]

Ty się Aniuka nie złość, bo czerwone przez puder przebija!!! :evilbat: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

No co panie Dyrektorze sam mówiłeś, że jesteśmy bananowymi
członkami, a że ja jestem tylko fifty fifty, :oops:
no to masz jednego pełnowartościowego bananowego członka
Koszulkę załóż podniesie prestiż :wink:




:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'][quote name='"
Szanowny Pan Dyrektor szaleje z wyobraźnią :o :o :o posuwa się się ciut za daleko :evilbat:[/quote']

, a może mu uderza jak to się mówi " woda sodowa do głowy ". Jak to
po wyborach zwykle bywa. E tam fajnie jest! Zobaczymy jaki budrzet
ustali. To dopiero będzie zabawa. :roflt:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']Dzięki pani prezes za uznanie :modla: może jakaś podwyżka będzie
albo premia ? :evil_lol:




:D dobrego nigdy za wiele[/quote]
:shock: na dobry początek musi jednak wystarczyć :lmaa: :kiss_2: i to wcale nie znaczy pocałuj mnie w pooope :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Podwyżka to będzie, ale cen gazu, prądu, paliwa i za wywóz śmieci... :evilbat:
A premia - dla Pana Dyrektora! :evil_lol: :HUT012:[/quote]
ale nam się dyrektorek trafił :o :o nie dośc,że pesymista to jeszcze zachłanny :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ale klakier z tej Aniuki! :evil: Tylko by buhahała i buhahała Alutce! :evilbat:

PS.
Teczki mojej nie szukać bo dawno już spalona! :evilbat: Kwerendarze szkolnych archiwów nie mogli uwierzyć, że można mieć tak maksymalnie fascynujące świadectwa i opinie, że uznali, żem Szatan z Siódmej (i każdej - przyp. autora) Klasy. Rzucili więc me hagiografie na stos sardanapalowy i po ptokach. Spłonęły ogniem niewinności. :evilbat: :lol: :wink: :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...