Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BiBi']Tak żeśmy zaszaleli na moich urodzinach, że łącza szlag trafił :wink: :D[/quote]

No i proszę potwierdza się nawet dwa razy. Bi-Bi Ty to masz chody !
Podobno raki do tyłu chodzą a Ty walisz " calą naprzód " !!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze, aby tak dalej ! :Rose:
Zyczymy sukcesów wystawowych i hodowlanych przez wiele wiele lat.



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

no tak,

a ja juz myslalam, ze to przez moje nowe wlogowanie :(

Karka, piekny mlodzieniec czeka na mnie pod Tarnowem, i chyba ze wzgledu na moje zagraniczne zamieszkanie mial jakas specjalna cene, bo byl znacznie drozszy niz n.p. Carmen w styczniu tegoz roku. No ale nic.

Ciesze sie jak glupia, bo to moj pierwszy osobisty pies, wczesniej byly ciagle u mojej mamy roznorakie psy a zwlaszcza owczarki niem., a ten bedzie moj :lol:

Poza tym, tez sie chyba uzaleznilam od forum, za mili jestescie, ot co :D

Link to comment
Share on other sites

A moze cena specjalna, bo to pies ?

Tak w ogole, to mieszkam we Francji i Paco mu sie trafilo, po jednym nauczycielu ktorego znam, a nie po Paco Rabane, jak sie wszystkim ciagle kojarzy :roll:

Tez ma jakies szlacheckie pochodzenie, linie wloskie i inne takie, ale pies rasowy w moim przypadku, to raczej kwestia przypadku, to byl jedyny wolny do wziecia w dwutygoniowym okresie wakacyjnym i ktorego pani sie zgodzila przetrzymac do 4-tego miesiaca.

Na poczatku bardzo chcialam miec suczke, Zuze, no ale jak dzwonilam po Lodziach, i innych takich, to mi suczke tydzien wczesniej podprowadzili w Tarnowie. No ale moj Paco w takim razie, to chyba taka sama odmiana wsrod biszonek jak Tomek wsrod nas :wink:

Czy ja po prostu nie zauwazylam, innych psow biszonkow ?

do milego

Link to comment
Share on other sites

Elo Marta!
Znam tę hodowlę z Łowczówka p. Kingi Budzik. Też tam miałem kupić sucz, ale godzinę przed wyjazdem okazało się, że jest sprzątnięta (a nie zastrzegłem sobie kupna we wcześniejszych rozmowach telefonicznych). Ta hodowla "wypączkowała", że tak powiem od KAT-WIK z Łodzi, a jeszcze wcześniej wszystkie tropy prowadzą do p. Anity Antosiak z Konstantynowa. Jeżeli płacisz więcej niż ja, to chyba tylko dlatego, że padłaś ofiara swoistej mody na bolończyki. O ile wiem ich hodowcy nie mają problemu ze znalezieniem nowych właścicieli dla swoich maluszków. Albo zostałaś potraktowana jak dewizowiec - jeśli przyznałaś się, że dzwonisz z Francji i może jeszcze zajechałaś akcentem "duperę" :wink:
Jest jeszcze jeden biszonek - Benek od Patrycji z Krakowa, ale Patrycja odezwała się tutaj zaledwie kilka razy. A takich ponadnormatywnych biszonów jak ja - na razie nie ma. :wink:
Pozdrowionka (allo allo) :wink:

Link to comment
Share on other sites

ja mysle, ze masz sporo racji z tym dewizowcem, tylko jak mialam inaczej wytlumaczyc, ze pies musi miec wszystkie szczepienia, lacznie ze wscieklizna i zrobione na miesiac przed przekroczeniem granicy... :lol:

A swoja droga, to jest nieco smieszne , ze rodowodowe bolonczyki wypaczkowaly z teraz - juz-nierodowodowej-Anitas :-?

a te Magiczne biele tez wypoczkowaly z Anitas ?

Link to comment
Share on other sites

Elo koffani 8)
no to Marta już wiemy gdzie twój białasek na Ciebie czeka :fadein: Tomek ma chyba rację ,że zainteresowanie bolonkami w naszym kraju wzrasta to i cena wraz z nim idzie do góry :wink:
Marto będziemy niecierpliwie czekać na pierwsze fotki twojego chłopaka i oczywiście relacje z życia codziennego a najlepiej fotorelacje bo my tu kochamy oglądać foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to jest to jak kiedyś pisałam, że ważne są tytuły jakie pies
czy suka zdobyli, to ktoś to zanegował. A teraz Marto sama widzisz, że
różne są hodowje. Ja zamawiając psa kierowałam się zawsze rodowodami ojca i matki. Im więcej zwycięztw wystawowych i im więcej
w nich tytułów tym większa jest nadzieja, że piesek będzie ładny ,
dobrej budowy, z dobrym i prawidłowym włosem , dobrze poruszający
się itd . itp. :Dog_run:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"marta&paco"']ja mysle, ze masz sporo racji z tym dewizowcem, tylko jak mialam inaczej wytlumaczyc, ze pies musi miec wszystkie szczepienia, lacznie ze wscieklizna i zrobione na miesiac przed przekroczeniem granicy... :lol:

Co do szczepień to obowiązują pewne nazwijmy to zasady. To znaczy
między jednym a drugim szczepieniem musi być zachowany wymagany
okres czasu ( w zależności od stosowanej szczepionki przez Weterynarza )
dlatego też nie zawsze udaje się dotrzymać terminu jaki kupujący sobie
zażyczył. :baby:
:Rose: Gratuluję nabytku, aby spełnił Twoje oczekiwania i przyniósł
wiele , wiele radości . :multi:

:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Anii - niekoniecznie. Zwiedziłem kiedyś stronkę związku francuskiego i nie zaobserwowałem natłoku bichonków, bo bym zapamiętał. Zwróć też uwagę, że na Wystawie Europejskiej w Tulln też bichonów nie było dużo, wręcz niewiele. Wg mnie bichony największą popularnością cieszą się w Czechach i na Węgrzech. Ale może się mylę, bo rynek obserwuję szczegółowo co prawda, ale dopiero od pół roku. Pozdrawiam - sorrki za wtręt do pytania nie do mnie. :wink:
Aha - Anii pisze o bichonkach mając chyba na myśli grupę, a nie konkretnie rasę bichon frise. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A czy we Francji nie wystawia sie bichonow firse w tzw. naturlanej okrywie?!
A przeczytalam o tym na [url]http://republika.pl/bichon/[/url] :wink:

[img]http://annie.huart.free.fr/Mes_photos/lotelevage.jpg[/img]

[b]Alutka[/b]
Acha, bolończyka. 8)

[b]Karka[/b]
Mam nadzieje, ze w przeciagu kilku lat, ale jak nie dam sobie rady ze strzyzeniem, bede jezdzila na francuskie wystawy
:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

taaaaaaaaaaaaaaak,
to bedzie bolonczyk

i z tego, co szukalam, we Francji tez go sporo nie ma, to nie to samo co frise. A do tego, jak Tomek slusznie zauwazyl, to cena tutejsza jest o wiele wiele wieksza. :o

a z fotkami nie wiem, jak sobie poradze. :-?

i licze, kochani, na was, zeby mnie wtajemniczyc w sztuke wystawiania. Tu jestem podwojna nowicjuszka, bolonsko-wystawowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"anii"']A czy we Francji nie wystawia sie bichonow firse w tzw. naturlanej okrywie?!
A przeczytalam o tym na [url]http://republika.pl/bichon/[/url] :wink:

Anii poznałaś w pierszm rzędzie 5 fotka naszą B a z i e , oraz
ostatnie zdjęcie Bazia z pudelką toyką Uncją. nCiekawe skąd te fotki
mieli i kto je zamieścił ? :niewiem:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']A czy we Francji nie wystawia sie bichonow firse w tzw. naturlanej okrywie?!


[b]Karka[/b]
Mam nadzieje, ze w przeciagu kilku lat, ale jak nie dam sobie rady ze strzyzeniem, bede jezdzila na francuskie wystawy
:lol: :lol:[/quote]

No widzisz z każdej sytuacji jest wyjście. Dobry pomysł !.
A propos nie wiem jak teraz , ale kiedyś pudel też musiał mieć naturalną okrywę. :roll:

:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']Anii poznałaś w pierszm rzędzie 5 fotka naszą B a z i e , oraz
ostatnie zdjęcie Bazia z pudelką toyką Uncją. nCiekawe skąd te fotki
mieli i kto je zamieścił ? :niewiem:
[/quote]

Alutka, autor tej stronki ;)

Zdjecie, ze tak powiem, edukacyjne. :wink:
Widac, znaczace roznice miedzy pudlem, a bichonem :D

Jesli nie zyczysz sobie, zeby to zdjecie bylo na tej stronie (nie wiem kto jest autorem tej fotki) piszesz maila do autora tej strony i czekasz na wyjasnienia.

Link to comment
Share on other sites

Czego, absolutnie bez grama złośliwości :wink: , Eklerkowi życzymy. :thumbs:
Na razie, jak powszechnie wiadomo, zasadniczo i wszechstronnie utytułowany jest dziadek (32 Caciby ma - w mordę temu misiu :D :wink: ) i część blasku jest zapewne nierozerwalnie związana z Erdelkiem. Widać tu i ówdzie barwę jaśniejszą. :P :wink:
Czekamy na utytułowanie Erdelka. A na przewidywane ordery i zaszczyty proponujemy wyszorować mu klatę (pierś) i założyć radziecki mundur, którego jedna poła jest idealnie przygotowana na orderowanie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...