Jump to content
Dogomania

Druskininkai CAC 16.05.2009 (LITWA)


simbik

Recommended Posts

[quote name='Goshka'][B]Podobno tam strasznie drogo[/B]:cool1:[/quote]
Miejscowość wczasowa :cool1:

Czy płacisz przed wystawą czy na?

Zgłaszam tam na sierpniową międzynarodówkę i jak zwykle nie podali adresu banku i teraz jestem w kropce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Przecieraj, przecieraj i daj znać gdzie się można tanio z psami przespać, a może jest tam jakieś pole namiotowe koło wystawy? :p[/QUOTE]

Chcę się pod tym kątem właśnie rozejrzeć na miejscu :lol:. Dam znać po powrocie.

[quote name='Artusia']Miejscowość wczasowa :cool1:

Czy płacisz przed wystawą czy na?

Zgłaszam tam na sierpniową międzynarodówkę i jak zwykle nie podali adresu banku i teraz jestem w kropce.[/QUOTE]

Płacę na wystawie, ale to krajówka. Podejrzewam, że za międzynarodówkę trzeba będzie płacić z góry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artusia']
Zgłaszam tam na sierpniową międzynarodówkę i jak zwykle nie podali adresu banku i teraz jestem w kropce.[/quote]

a tyle nie wystarczy? [SIZE=3]
[LEFT][B]Bank account No. LT967044060001780551 (IBAN code), SEB BANK, SWIFT: CBVILT2X [/B]

[SIZE=2]nie znam się bo nigdy nie płaciłam :oops: natomiast nie widzę formularza zgoszeniowego na sierpień :roll:[/SIZE][/LEFT]
[/SIZE][LEFT] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7920.html"]simbik[/URL] - właśnie. Czyli na krajówkach można płacić na miejscu, a na międzynarodówkach już nie?


No bo go nie ma :-( Wysyłamy zgłoszenia pocztą, a pierwszy termin ("najtańszy") już się kończy.

Mam nadzieję, że nazwa banku wystarczy tym razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artusia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7920.html"]simbik[/URL] - właśnie. Czyli na krajówkach można płacić na miejscu, a na międzynarodówkach już nie?


No bo go nie ma :-( Wysyłamy zgłoszenia pocztą, a pierwszy termin ("najtańszy") już się kończy.

Mam nadzieję, że nazwa banku wystarczy tym razem.[/QUOTE]

Na razie odpukać za krajówki można płacić na miejscu (zgłaszałam jeszcze na Kowno i Marijampol i wszędzie zgodzili się na płatność na wystawie). Za międzynarodówki od zeszłego roku trzeba płacić z góry.
Właśnie na takich danych do przelewu można się przejechać :razz:. Ja tak wysłałam opłatę za wystawę w Estonii. Wpisałam błędnie adres odbiorcy (bo dokładnie nie wiedziałam który to jest). Na konto wróciło mi słownie 10zł, a przelew oczywiście nie doszedł do skutku. Resztę wysłanej kwoty zjadły podobno koszty realizacji przelewu...który jak widać po mimo że nie zrealizowany to jednak kosztuje :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Tak, na szczęście za krajówki można płacić na miejscu;)[/B]
[B]Na Druskienniki można tak jak na CACIbówke w Wilnie zgłosić psa mailem. Zawsze tak robie , dołączam tylko potwierdzenie przelewu i zawsze jest ok. A numer konta i całe info jest na ich stronie:[/B]
[URL="http://www.kinologija.lt/files/cacib_08/RUGPJUTIS%20%202009%20en.pdf"][B]http://www.kinologija.lt/files/cacib_08/RUGPJUTIS%20%202009%20en.pdf[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:multi:[quote name='simbik']Czy ktoś się wybiera? My się szykujemy przetrzeć szlaki przed sierpniową międzynarodówką :lol:.[/quote]

:eviltong:Witam do kiedy zgłoszenia do Druskiennik- Litwa pewnie zapózno już.

a w sierpniu to do kiedy jestem słaba w te klocki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']:multi:

:eviltong:Witam do kiedy zgłoszenia do Druskiennik- Litwa pewnie zapózno już.

a w sierpniu to do kiedy jestem słaba w te klocki :evil_lol:[/quote]

Polecam lekture strony zwiazku litewskiego. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie nurtujace Ciebie pytania.

[url=http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40]Lietuvos Kinologų Draugija - Parodos_EN[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale w czym problem? Jest podany adres mailowy i na to poślij zgłoszenie. Zrób sobie w wordzie taki szablon z danymi psa i Twoimi takie jak się wysyła na każdą wystawe. Albo napisz zapytajkę na ten adres. Napisz po angielsku albo nawet po polsku, na pewno ktoś to odczyta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='sylrwia']lonka napisz skąd jesteś to szybciej może się ktoś znajdzie, bo tak to nawet nie wiadomo skąd potrzebny transport.[/quote] Jestem z Opola ale pieska dowioze w kazdyj zakatek Polski.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

lonka ja jadę ale jestem przygarniana do samochodu, ale może spróbuj pogadać z hubertem on szuka kogoś na wyjazd do kompletu i jest z Warszawy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f441/warszawa-druskieniki-litwa-16-05-a-136667/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']lonka ja jadę ale jestem przygarniana do samochodu, ale może spróbuj pogadać z hubertem on szuka kogoś na wyjazd do kompletu i jest z Warszawy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f441/warszawa-druskieniki-litwa-16-05-a-136667/[/URL][/quote]

sylrwia dzięki za link do mnie ;)

psiak pojedzie z nami i będzie pod moją opieką.

aktualnie jadą z nami dwa Sheltie i teraz shi tzu :)

Wciąż mam jedno wolne miejsce w aucie.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie ile jest km z Warszawy do Druskiennic?, map24 pokazuje mi że 620km, ale ta droga którą wyznaczyła mi Map24 prowadzi przez całą Litwę, a widze na mapie że Druskiennice są baardzo blisko granicy:cool1:. Czy jest jakas bliższa droga, czy tylko ta prowadząca przez Kaunas i Wilno?

zerknęłam na inna mape i widzę że można dojechać inną trasą, duuużo blizszą. Hmmm ciekawe czemu Map24 tak prowadzi przez całą Litwę;/

Znacie może jakiś niedrogi nocleg w Druskiennicach:)?

Link to comment
Share on other sites

MAP24 pokazuje w ogole inne Druskienniki. :shake:
To jest bardzo prosta trasa. Druskienniki sa miejscowoscia uzdrowiskową, wiec nietrudno tam trafić.
Z Warszawy to chyba najbliżej bedzie na Białystok albo na Łomże, w kazdym badz razie na Ogrodniki, a potem Lazdijai na Litwie stamtad juz prosta droga do Druskiennik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']MAP24 pokazuje w ogole inne Druskienniki. :shake:
To jest bardzo prosta trasa. Druskienniki sa miejscowoscia uzdrowiskową, wiec nietrudno tam trafić.
Z Warszawy to chyba najbliżej bedzie na Białystok albo na Łomże, w kazdym badz razie na Ogrodniki, a potem Lazdijai na Litwie stamtad juz prosta droga do Druskiennik.[/quote]

dzięki :)

Czy z tego Lazdijai daleko jest do Druskiennik :) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...