Jump to content
Dogomania

Pyszny syrop cynamonowo - karmelowy do kawy, dobra herbata z cynamonem, nowa bajecznie kolorowa bluzka oraz peeling naturalny - dla TUSI oraz szczeniaczków z mamusią uratowanych ze wsi. Do 5 maja.


agat21

Recommended Posts

Bazarek ma na celu zebranie trochę grosza dla Tusi oraz trzech szczeniorków z mamusią - wszystkie psiaczki uratowane ze wsi pod Zamościem. Uratowane od bezdomności i całego okrucieństwa, które ona ze sobą niesie. Są u Jaagi. Potrzebują pieniędzy na utrzymanie, i leczenie. 

Tu zdjęcia psiaczków:

 

Bazarek jest w formie licytacji. Możliwa opcja Kt za 150% ostanio licytowanej kwoty.

Trwa do 5 maja do 22.00

1455176073_DSC00310(1).JPG.e046983f06d45a38a7eec5199c9fde4b.jpeg

FB_IMG_1649704595730.jpg.4a85f5cba9d633146c8ad2e8af7268ac.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Pyszny ekologiczny syrop do kawuli. Nada niepowtarzalnego smaku każdej kawie, a może i herbacie 😉 Tak jest opisany sposób jego powstawania:" Syrop, który powstaje wskutek poddania cukru działaniu wysokiej temperatury i wygotowaniu kory cynamonu. Intensywną słodycz syropu łamie dodatek soku z cytryny, a aromat cynamonu potęguje szczypta przypraw."

syrop najlepiej spożyć do końca maja, ale i potem nic wielkiego mu się stanie 🙂

Buteleczka 200 ml. Cena wywoławcza 10 zł.

Licytuje Aldrumka za wywoławczą 🙂

KUPIŁA iwna5207 w opcji KT 🙂

 

SYROP-CYNAMONOWO-KARMELOWY-ETERNO.jpg

20220427_181213.jpg

Link to comment
Share on other sites

2. Herbata dla koneserów herbaty 🙂

"Herbata Harney & Sons Hot Cinnamon Spice - 20 szt

Herbata Harney & Sons Hot Cinnamon Spice to bardzo rozgrzewająca i naturalnie słodka mieszanka czarnych herbat. Jej zdecydowany smak powstaje przez dodanie skórki pomarańczowejgoździków oraz trzech rodzajów cynamonu. Jest to najsłynniejsza i najbardziej rozpoznawalna herbata smakowa firmy Harney & Sons"

Tak więc komu wciąż chłodno wieczorami tej wiosny niech rusza po herbatkę 😉

Cena wywoławcza 25 zł

Licytuje za wywoławczą Jo37

 

herbata-harney-sons-hot-cinnamon-spice-20-szt.jpg

herbata-harney-sons-hot-cinnamon-spice-20-szt (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

3. Kolorowa aż strach bluzka. Ma bardzo ciekawy wzór wyglądający jak splot swetrowy. Dekolt w karo. Krój dość szeroki górą, dół do fajnego zrolowania na spodniach lub spódnicy.  Nowa, włoskiej firmy. Niby rozmiar L, ale to taka bardziej M -L moim zdaniem. W razie czego pomierzę, jak wrócę do domu. 

Cena wywoławcza 30 zł. 

Zdjęcia nie najlepsze, światło było takie sobie i nie oddają jej urody. Kolory w rzeczywistości są intensywniejsze. Postaram się znaleźć jeszcze jakieś w necie.

Licytuje limonka80 za wywoławczą 🙂

 

20220427_183720.jpg

20220427_183655.jpg

20220427_183049.jpg

Link to comment
Share on other sites

4. Naturalny peeling do ciała z zieloną herbatą. Na razie nie mam zdjęcia. Po powrocie do domu dodam 🙂

Jest zdjęcie i opis: 

Cena sklepowa ok. 45 zł, tutaj 25 wywoławcza 🙂

image.png.1d785d92fb0005717f94184da1ecd768.png

Yesha Herbaciany Poranek - peeling do ciała

Peeling cukrowo-olejowy Yesha złuszcza martwy naskórek, wygładza, nawilża i odżywia skórę. Produkt wzbogacony o wyciąg z liści białej herbaty, nazywany eliksirem młodości ze względu na swoje dobroczynne i przeciwstarzeniowe właściwości. Zabezpiecza on naskórek przed działaniem elastazy – enzymu rozkładającego elastynę, dzięki czemu skóra na dłużej utrzymuje swoją jędrność. Kolejnym składnikiem aktywnym jest masło shea, które doskonale regeneruje i odżywia skórę, jest bogatym źródłem witamin A i E, wspomagających opóźnianie procesów starzenia się skóry i zapewniających jej ochronę przed wolnymi rodnikami. Peeling zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Produkt wegański.

Najważniejsze cechy:

  • złuszcza martwy naskórek i doskonale wygładza
  • wspomaga procesy regeneracji i poprawia jędrność
  • nawilża, odżywia i zmiękcza naskóre
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Pyszny syrop cynamonowo - karmelowy do kawy, dobra herbata z cynamonem, nowa bajecznie kolorowa bluzka oraz peeling naturalny - dla TUSI oraz szczeniaczków z mamusią uratowanych ze wsi. Do 5 maja.
Dnia 2.05.2022 o 12:54, limonka80 napisał:

Bazarek dla mojej Tusi, a ja przegapiłam 🙂 Bardzo dziękujemy 🥰

Wymierzysz sweterek ? wzięłabym dla mojej Mamy ...

O, dziękuję za odwiedziny! 😘 

Wymierzę jutro wieczorkiem, bo na razie jestem u Jadzińskiej jako dodatkowa sługa królowej 😁 Tylko to nie sweterek, a bluzka taka na teraz ze sprytnym nadrukiem przypominającym sweter 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...