Jump to content
Dogomania

Starego nie potrzebujemy-ma dom, ale potrzebne wsparcie na leczenie


Recommended Posts

Wysłałam. Cóż, zobaczymy. Przecież trzeba próbować do skutku, co nie?:razz:
Zaoffuję na wątku mojego Barry'ego,w końcu seniorzy muszą się wspierać.
Patrzę na te foti Atosa i myślę - toż to tylko ukochać. Nie rozumiem dlaczego miał takiego pecha:shake: To takie nie fair.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Niestety u mnie w tej chwili tez wszystko pozajmowane....za jakis miesiąc będa nowe kojce może..ale to kupa czasu jeszcze.
Spytajcie jeszcze u Wiosny może w hoteliku-nie wiem jak u nie z miejscami...[/QUOTE]

Ok, dzięki - zapytam. Ale to już jutro,bo mnie zmaga sen.
Zmysł, a jak Atos to wszystko znosi. Czy on sobie zdał do końca sprawę co się wydarzyło? W jakim jest stanie emocjonalnym. Bardzo się o to martwię, bo w końcu złamano mu serce bez skrupułów:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigosik']Ok, dzięki - zapytam. Ale to już jutro,bo mnie zmaga sen.
Zmysł, a jak Atos to wszystko znosi. Czy on sobie zdał do końca sprawę co się wydarzyło? W jakim jest stanie emocjonalnym. Bardzo się o to martwię, bo w końcu złamano mu serce bez skrupułów:shake:[/quote]
znosi fatalnie:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja znam hotelik u Mori, ale to gdzieś na wybrzerzu więc chyba za daleko.

Bliżej Warszawy Pati prowadio hotelik przydomowy, bardzo fany ale dla małych piesów.
Zmysl, jeżeli dasz mi znak - napiszę do Pati i postaram sie ją ubłagać, żeby staruszka wzięła do siebie.
Sprawa jest wyjątkowa - staruszek został bez domu :placz:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/starego-nie-potrzebujemy-pomocy-warszawa-chocby-dt-na-cito-135216/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8348/staruszekatos02mdm.jpg[/IMG][/url]

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/starego-nie-potrzebujemy-pomocy-warszawa-chocby-dt-na-cito-135216/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3752/5fcbb909274cc70fmedcopy.jpg[/IMG][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Dziękuję bardzo wszystkim za chęć pomocy. Mam wspaniałą poświąteczną wiadomość - Atos właśnie w tej chwili jedzie do domku, miejmy nadzieję docelowego.:multi:[/QUOTE]

Dobrze,że chociaż jemu się poszczęściło. Trzymam kciuki za Atosa, jak i za wszystkich staruszków . A jeśli domek faktycznie zostanie docelowy,to jeden z kilku głazów spadnie mi z serca - a to juz bardzo wiele. Dzielny psiak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Atos jest już w domku:multi: później napiszę więcej[/QUOTE]

Będziemy czekać z niecierpliwością. Proszę także o wieści o postępach Atosika co jakiś czas:evil_lol:. Tak bym chciała,żeby się biedak pozbierał po szoku jaki przeżył.Byloby cudownie gdyby ten domek okazał TYM wlasnie domkiem dla dzielnego staruszka. Atosiku poświątecznie życzę ci wszystkiego dobrego, spokojnego życia w miłości i bezpieczeństwie, a twoim ex-"opiekunom" poświątecznie życzę starości na ulicy.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, musimy załatwić Allegro cegiełkowe, hmm bazarek? Ja też jestem pusta, mam wirtualną podopieczną i dorzucam astce Kasi na hotelik. Postaram się sciągnąć kogoś na wątek jeszcze,może jakąś pomoc. Porozsyłajcie też info po znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigosik']Słuchajcie, musimy załatwić Allegro cegiełkowe, hmm bazarek? Ja też jestem pusta, mam wirtualną podopieczną i dorzucam astce Kasi na hotelik. Postaram się sciągnąć kogoś na wątek jeszcze,może jakąś pomoc. Porozsyłajcie też info po znajomych.[/quote]
bardzo dziękuję. ja też zrobię jakiś bazarek

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że Atos wybaczy mi obsuwę. Nie było mnie trzy dni, a na wejście, złe wieści. Pamiętam o dzielniaku, muszę tylko dojść do siebie,pozbierać. Ciężko mi dziś bylo myśleć, co dopiero działać, dowiem się jak jest z kosztami takiego Allegro i poproszę xmartix o zrobienie,pomaga w tym psiakom od nas. A jeśli chodzi o koszty samej aukcji,ech jakoś damy radę. Muszę odzyskać chęci,a zerkanie na fotki poczciwego Atosowego pysia mi w tym pomaga. Dzielny Psiaczek, mam nadzieję,że jego zszargane serduszko ma się trochę lepiej,jak on się trzyma emocjonalnie na dzień dzisiejszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Tak, psiak potrzebuje wsparcia finansowego. Kto mógłby wpłacić symboliczną złotówkę?

Fundacja w obronie zwierząt "Maja":

nr konta: 72 1500 1070 1210 7009 8978 0000

z dopiskiem "Atos".

dziękuję[/QUOTE]

Podam dalej. Jest co wystawić na bazarek? Ja ich nie umiem robić,ale zrobię przeszperkę w rzeczach:razz: Zmysł,powysyłaj info do znajomych etc. na dogo. Jak nie mogą wesprzeć finansowo,to pomogą rozesłać hasło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigosik']Podam dalej. Jest co wystawić na bazarek? Ja ich nie umiem robić,ale zrobię przeszperkę w rzeczach:razz: Zmysł,powysyłaj info do znajomych etc. na dogo. Jak nie mogą wesprzeć finansowo,to pomogą rozesłać hasło.[/quote]
dziękuję, porozsyłaj. jak już też trochę sprawę nagłośniłem, ale tyle bid wokoło, że efekt na razie żaden

Link to comment
Share on other sites

Podesłałam go teraz jeszcze dwóm osobom.. O tyle ciężko ,że zbieglo się z Funią,którą też tu i tam się podsyła:evil_lol:
Takie staruszki to biedne są. Jak nie kochać poczciwinek? Wysłałam prośbę o pomoc z tymi cegiełkami. Zobaczymy. Będzie trzeba się zdać też na mapę dogo. Rzucę hasło na wątku staruszków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...