Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 30 zl dla Eduro i 31 zl dla kotkow Pani Marietty. Dziekuje Cudnie Dobreduszki!Dokladam dla Edura..Edzika porzuconego.Nadziejkowe niespodzianki kocinkom Pani Marietty 14.07


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 2.07.2021 o 12:24, UlaFeta napisał:

Jeszcze jedno🐈

Ta kicia ma rok.Szuka dt a najlepiej da.

IMG-20210623-WA0004.jpg

 
                     Dla kocinkowa Marietkowego 
Poslalam teraz pieniazki do UlaFeta
                  jak doleca prosze potwierdzenie tutaj
 
Link to comment
Share on other sites

               30 zl  Dla Eduro  pieniazki posylam do Alaskan malamutte
 
Besia11 odczarowala dla Eduro Cegielenka Zycia 10 zl  Stokrosci Dziekuje mam na koncie!

 Ciocia Nesiowata odczarowala dla Eduro Cegielenka Zycia 10 zl  Stokrosci Dziekuje mam na koncie!

Ciocia koja odczarowalal dla Eduro Cegielenka Zycia 10 zl Stokroc Dziekuje mam na koncie!

 

 

          31 zl dla kockow Pani Marietty  pieniazki posylam do  UlaFeta

Besia11 odczarowala dla kocinkow Marietkowych Cegielenka Zycia 15 zl   Stokrosci Dziekuje mam na koncie!

 Ciocia koja Odczarowala dla kockow Cegielenka Zycia 10 zl  Stokrosci Dziekuje mam na koncie!

 

          Ciocia Nesiowata kup teraz razem 6 zl mam na koncie!                                                                      num 8 sciereczka do naczyn 4 zlnum 10 worki mocne 2 zl

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, UlaFeta napisał:

15 07 wplata 31 zł dziekuje.

Z drugiego bazarku kasy nie ma:(

  Cos pani sugeruje tym swoim slynnym wpisem?
bo nie rozumiem i chyba nie zrozumiem ...??
 
Bardzo prosze bez zlosliwosci
 z drugiego bazarku prosze pani jest napisane na drugim bazarku
ze czekam ja na swoje pieniazki...
trzeba poczytac dokladnie zanim sie zacznie dokuczac....
bo w tenze sposob poprostu odpycha pani moja pomoc ...skutecznie
 
prosze wyjasnic dokladnie o co chodzi tym wpisem ,,cudnym,,?
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to UlaFeta prosze przemyslec swoj wpis i wyjasnic.Rozliczony! 30 zl dla Eduro i 31 zl dla kotkow Pani Marietty. Dziekuje Cudnie Dobreduszki!Dokladam rzeczy dla psinki Edura..Edzika porzuconego.Nadziejkowe niespodzianki kocinkom Pani Marietty 14.07

Kochana Nadziejko, ja myślę, że Ula niczego nie sugeruje, tylko pewnie myślała, że dwa przelewy wysłałaś z dwóch bazarków. Pewnie nie śledzi wszystkich bazarków i nie wie, że ten drugi jeszcze jest w trakcie rozliczania, i jak piszesz, nie doczytała. Nie podejrzewam Uli o jakąkolwiek złośliwość czy złą wolę, po prostu stwierdziła, że dostała tylko jeden przelew, a pewnie spodziewała się od razu dwóch.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony! 30 zl dla Eduro i 31 zl dla kotkow Pani Marietty. Dziekuje Cudnie Dobreduszki!Dokladam dla Edura..Edzika porzuconego.Nadziejkowe niespodzianki kocinkom Pani Marietty 14.07
10 godzin temu, Isiak napisał:

Kochana Nadziejko, ja myślę, że Ula niczego nie sugeruje, tylko pewnie myślała, że dwa przelewy wysłałaś z dwóch bazarków. Pewnie nie śledzi wszystkich bazarków i nie wie, że ten drugi jeszcze jest w trakcie rozliczania, i jak piszesz, nie doczytała. Nie podejrzewam Uli o jakąkolwiek złośliwość czy złą wolę, po prostu stwierdziła, że dostała tylko jeden przelew, a pewnie spodziewała się od razu dwóch.

Dokładnie tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...