Jump to content
Dogomania

Młode...???


*stara*owczarkara*

Recommended Posts

[CENTER][B][COLOR=DarkOrange]hejka mam do was małe pytanko...ile suczka bedzie mialaszczeniaków w 1 miocie[/COLOR][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie nie nie chce założyć hodowli tylko chce aby moja sucza miała 1 raz szczeniaki i sie pytam ile może mieć pierwszym razem tz ( np ok 5)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe ,pytanie szczegulnie żę zadaje je ktos kto dopiero co nabył psa,więc ma jeszcze szczeniaka!!1
Dla mnie to jakies konsumpcyjno-komercyjne podejście.
A jesli zwykła ciekawosc..to prosze ja takim nowym "hodowcom"zawsze zyczę aby pierwszy miot był jak najliczniejszy a szczeniaki w domu pozostały jak najdłużej..bo tylko wtedy mozna odczuc na własnej skórze co to znaczy hodowla przez duże H.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']Nie nie nie chce założyć hodowli tylko chce aby moja sucza miała 1 raz szczeniaki i sie pytam ile może mieć pierwszym razem tz ( np ok 5)[/quote]

powiem szczerze nie rozumiem!
po co ma miec 1 raz dzieci, ale mie ma to byc hodowla czyli co- kundelki?

chcesz sobie odrobic kase po zakupie swojej suni?

co wpada jeszcze w oko- co post to twoja sunia jest o miesiac starsza, a jest z listopada czyli ma dopiero 6 miesiecy!!!

troche to wczesnie aby juz o tym myslec ile moze miec szczeniatn no chyba ze pierwsza cieczko i hop :shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Chyba zle mnie zrozumieliście... moja 2 sunia urosziła sie we wrzesniu 2007 i chce się zapytać ie będzie miała szczeniakoów przy pierwszym miocie bo słyszałam ze ja suczka bedzie miała jeden raz szczeniaki to sie bedzielepiej rozwijała
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

aaa dzięki za dowiedź atak z ciekawości to ile możne mieć bo moja znajoma chce otworzyć hodowle ma 2 suczki które jeszcze nie mały młodych
1. 2 lata
2. 1 rok

no i ma jeszcze psa ale pies to ma około 3 lat.

Link to comment
Share on other sites

:shake:
ja mam "hodowle" zbrojników niebieskich, niby to takie piękne, no i małe i żyje w akwarium, a więcej jest przy nich roboty niż uciechy!!! wręcz jest to tylko obowiązek. też tak sobie na początku myślałam, "jak to fajnie mieć taką zgraje", ale teraz już wymiękam z tymi wiecznie brudzącymi żarłokami które wiecznie pchają się do filtra :mad:
aż boję się pomyśleć jaki to obowiązek opiekować się zgraja takich szczeniaków....
... a psiaków... pełne schronisko!
śmiem twierdzić, że osoba której zapragnęły się szczeniaki nie ma pojęcia o hodowli, skoro...... wierzy w takie mity :placz::shake: żenuaaaa!!:roll:
to nawet ja, osoba która nigdy nie miała psa coś takiego wie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']Ja mam suczkę po rodzicach

MATKA:Aga Kamabeda
OJCIEC:Kato De-Bes

Wabi sie Oksa i jak ja ją kupiłam tz. w styczniu miała wtedy 4 m-ce(właśniechciałam takiego dużego szczeniaka by mi nikt go nie ukradł bo niewiedomo jakcy są ludzie) i była i jest prześliczna.Oksa miała jeszcze 4 rodzeństwa.Ja gdybym miała taką możliwość na kupno jeszcze jednego DON-ka tobym kupiła z tej samej hodowli,ale naraie niemam warunków.


Może w przyszłośći.;)[/quote]

no i co? skad nagle druga suka?
wiesz co bledy moze popelniac kazdy, ale ja nie lubie jak robi sie z kogos idiote! czyli nastepne pseudo bedzie, no ale jak sie sucz lepiej rozwijac ma...

przewertowalam wszystkie twoje wypowiedzi, masz tyko Okse!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']aaa dzięki za dowiedź atak z ciekawości to ile możne mieć bo moja znajoma chce otworzyć hodowle ma 2 suczki które jeszcze nie mały młodych
1. 2 lata
2. 1 rok

no i ma jeszcze psa ale pies to ma około 3 lat.[/quote]

hodowla to nie sklep z piwem aby ja otwierac!
czy moze zastanowilas sie przez chwile za za moment bedziesz handlowac zywym stworzeniem?

ale kasa moze byc?

nie rozumiem co toba moze jeszcze kierowac :mad:

a suki nie musza miec mlodych!

Link to comment
Share on other sites

Oksa a własciwie jej właścicielka ma 14 lat.Taka info


Dziewczyno aby suka miała szczeniaki musi się do hodowlanki nadawać nie kazdy pies do niej się nadaje,nie mam na myśli Oksy bo skojarzenie fajne i ciekawe.Do hodowlanki długa droga i kosztowna.
Nie rozumiem dlaczego nie skonsultujesz się z hodowcą,tylko na forum pytania zadajesz.Krzysiek zawsze pomaga nabywcom swoich szczeniąt.
Natomiast fundowanie ukochanemu psu czegoś takiego zanim dojrzeje to jest czystej wody, egoizm.Masz fajna sunię zajmij sie szkoleniem jej,nie fundowaniem jej szczeniąt w imię własnej próżności.
Co rodzice na to?

Link to comment
Share on other sites

Ma 14 lat- no tak myslalam ze mloda dziewczyna!
niech sie cieszy ladna i madra suka niech bawi sie w szkolenie i niech bedzie dumna z jej sukcesow! Tak robi to moja corka ktora ma 12 lat - uczy naszego psa codziennie cos nowego i cieszy sie, jak dzien pozniej sucz jeszcze jej komendy pamieta:multi:

A p. Biernacki napewno Ci pomoze ma fajny plac- mozesz tam chodzic a jak chcesz bawic sie ze slodkimi szczeniolami- gdy ktoras suka u niego bedzie miala szczeniaki idz i baw sie z nimi- tez napweno nie bedzie mial nic przeciwko a mlodym socjalizacja zawsze sie przyda:p

Link to comment
Share on other sites

Toffusiowi chyba chodziło o hodowle jakaś (a może chce założyć to wie) i może ile za pierwszym razem moze miec szczeniaków czy coś w tym stylu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']Nie nie nie chce założyć hodowli tylko chce aby moja sucza miała 1 raz szczeniaki i sie pytam ile może mieć pierwszym razem tz ( np ok 5)[/quote]
roznie to bywa, czesto spotykam sie z 6, 8
znajomych bokser mial 13 ale 5 zdechlo po porodzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasiaaa']moze ona chce poprostu dopuscic raz suke i nie wie czy to bedzie duze czy male zmartwienie
a wy juz atakujecie :/[/quote]
Bez hodowlanki???:angryy:
To jest głupota i egoizm.Jak zmartwienie to po co dopuszczać w imię archaicznych stereotypów?Mamy 21 wiek co predysponuje do większej wiedzy,nawet u 14 latki

Oksa ile zapłaciłaś za suczkę?

Link to comment
Share on other sites

Nie hodowle a fabrykę szczeniąt:angryy:
Nikt Ci nie powie ile suka bedzie miała szczeniąt!Na to składają się różne czynniki,genetyka,itd.Jak ktoś chce hodować bez znajomości tych czynników,genetyki i populacji to dla mnie horror!:angryy:
powinni wprowadzić słone podatki za taki handel żywymi stworzeniami i kary to by się ludziom odechciało.:mad:
A potem my wolontariusze zaciskamy zęby z bezsilności kiedy następny onkowy z fabryki trafia do schroniska i nie rozumie dlaczego!
jak bym kogoś nie lubiła to to cholerstwo bedę negować nawet 2 metry pod ziemią!:mad:

Co do ataków a nie tłumaczenia.Są miliony takich tematów tu i na owczarku i na jakim kolwiek forumpsów rasowych.Wystarczy poszukać i poczytać.Tam są wszystkie odpowiedzi i tłumaczenia:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam za mojego posta, ale Oksa włamała mi sie na konto :/ Muszę wam, powiedzieć, że zawyżacie jej wiek, ponieważ ma 13, a nie 14 lat...
No i teraz powiem tak.. Na poczatku była wersja, że po 1 cieczce sterelizacja. potem, że bedą jej dawać jakieś zastrzyki hormonalne, a teraz, że raz bedzie miała szczeniaki... No cóż nie ma to jak zmiana zdania. Ciekawe czy hodowca wie, że tak bez hodowlanki, ,,na zdrowie":angryy:
Tak czy siak, nie zamierzam utrzymywać z nia przyjaznych stosunków, po tym jak włamała mi sie na konto i obraziła Rottie, a także za pewne wkurzyła wielu dogomaniaków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...