Jump to content
Dogomania

Dogi bronią swoich właścicieli ...


Insomnia

Recommended Posts

zastanawia mnie czy Wasze dogi byly juz w takiej sytuacji i umiały sie w niej odnalezc kiedy np.ktos chcial Was okrasc,wrecz zaatakowal lub cos w tym stylu?

Bo moja Vena obronila w zasadzie samą siebie jak miala okolo 3 miesięcy przed złodziejami psow,którzy niemalże chcieli mi ją wyrwać z rąk.Zaczęła szczekać na całego i bylo po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

a panowie mysleli ze to pittbul :P

biedne pitbule, sa az tak poszukiwane ?

Coz, ja nie bylam w takiej sytucji, zeby Armani mogl sprawdzic swoj instynkt obronny. Szczekac moj piech tez nie bardzo lubi. Podejrzewam, ze by tylko zawarczal. Ogolnie nie bardzo broni swojego terenu...

Link to comment
Share on other sites

Dogi bronią właścicieli, a przynajmniej ja mam takie doswiadczenia. Mieszkalismy przez pewien czas w Warszawie, na Dobrej, niedaleko jest park, gdzie zlatuja sie wszystkie piesy. Nasz postanowil obronic nas przed panem, ktory byl baaardzo pod gazem. Coś sie psu wydawalo, ze chce nam ów czlowiek zrobic krzywde. Ruszył na niego z bulgotem. Na szczescie go odwolalismy. To byla raczej typowa "pokazówka".

Moj poprzedni dog lubił ludzi. Nie lubil tylko pewnej naszej sasiadki, i gdy do nas przychodzila, warczał ostrzegawczo. Sasiadka sie obraziła, bo oczywiscie uwazała się za "psiarę" i znawczynię "serc oraz umysłów psich".

Cóż...., okazała się być fałszywą i egoistyczną osobą :evil:

Psy mogą oczywiście różnie reagować (przeciez ich dzialanie jest instynktowne, nawet nie emocjonalne) - ale dogi ..... nigdy sie nie myla :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...