Jump to content
Dogomania

KONIEC Banda - Jesienne Toiowo do 25.10.2020


TZmestudio

Recommended Posts

Bazarek Toiowo 

Ewentualny zysk będzie przeznaczony na potrzeby naszych zwierzaków (Bandy).  

W chwili obecnej poza coraz mniejszą liczbą pieniędzy topniejącą każdego dnia (ponad -800zł) potrzeba jest zrobienia akcji odrobaczenia. W związku z tym, że trzeba to zrobić jednorazowo u wszystkich naszych zwierząt, koty również podlegają tej akcji. (to będzie w niektórych przypadkach super akcja z podaniem tabletki do pyska dzikusom). Dodatkowo musimy zrobić akcję odpchlania (i zabezpieczenia na kleszcze). Ewentualny nadmiar przeznaczymy na utrzymanie owej bandy.

W związku że nasza sytuacja się znacząco pogorszyła nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek minus. 

Image3.jpg.e300b5657073affdfe4eb9c7d83e52a7.jpg

Zasady bazarku:

1. bazarek trwa od 4.10.2020. do 25.10.2020 do godz. 20.00 ostatni ważny post z godz. 19.59

2. ma formę  kupuj od razu

3. Najchętniej wysyłam PaczkaWRuchu koszt 10zł. Powyżej 10kg sugeruję kurier do 18zł. Możliwa również PocztaPolska paczka a nawet Paczkomaty Inpostu zgodnie z cennikiem operatora. 

4 informację o wyborze przesyłki proszę umieszczać na wątku, nie na pw

5. na wpłaty czekam 5 dni roboczych od wysłania pw (najchętniej od razu abym mógł wysłać przesyłkę)

6. wysyłka do 5 dni od zaksięgowania wpłaty (z doświadczenia wiem, że szybciej ;))

6. proszę o potwierdzenie odbioru przesyłki na wątku bazarku abym nie musiał miesiącami trzymać pokwitowań nadania. 

7.  Numer konta do wpłat podam na PW

Link to comment
Share on other sites

1. Orzechy włoskie zbiór 2020 (jeszcze na drzewie ale już spadają)

Realizacja zamówienia zgodnie z tempem spadania orzechów. 

1kg 8zł.

dwbem: 1kg

Jo37: 2kg

Aldrumka: 5kg

Gruba Berta: 25kg

bukowa: 2kg

Gabi79: 2kg

MALWA: 2kg

 

Orzechy będą tylko  wstępnie podsuszone. Stopień dosuszenia trzeba pogłębić samemu tak jak się lubi. W warunkach domowych schną znakomicie w przewiewnym worku. 

Jak suszy� orzechy w�oskie?

Link to comment
Share on other sites

2. Ocet winny własnej produkcji, wstępnie filtrowany, niepasteryzowany, nieklarowany, naturalnie mętny, BIO

6zł/ 0.5L

Bukowa 2szt

Aldrumka: 3szt+1szt

Ocet jest z własnych jabłek niepryskanych (jabłka wczesne). Delikatny, lekko mętny aby miał w sobie jak najwięcej dobrych cech octu. Może się zdarzyć, że na wierzchu pojawi się resztka matki octowej co tylko podnosi wartość octu.  Można powiedzieć że jest fullEKO. Butelka półlitrowa kapslowana albo korkowana. Nie będzie zdjęcia bo po co komu zdjęcie butelki po piwie :-)

Ilość ograniczona, tylko 7 sztuk (butelek)

W produkcji jest ocet z czerwonych jesiennych jabłek ale będzie gotowy najwcześniej za 4 tygodnie. Można składać zamówienia, ale wysyłka potem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

4. Puszkowiec przedsprzedaż (zeszłoroczna cena)

5zł/szt

Livka: 2szt

jankamałpa: 4szt

 

w ciągłej produkcji dlatego ilość niemal nieograniczona

Puszka wypełniona po brzeg nasionami w zalewie łojowej. Waga 415 z puszką(a nawet więcej), Idealne dla ptaków na odludziu (oczywiście proszę kontrolować i puszkę zabrać z powrotem). Do każdej puszki dokładam sznurek do zamocowania puszki w poziomie. Wlot do puszki lekko lekko pochylić w dół. I patrzeć jak zajadają ptaki. Można też wetknąć kawałek patyczka między puszkę a sznurek jeśli ktoś uważa, że sobie ptaki nie poradzą. Nie należy się zrażać, że ptaki się nie zlatują zaraz po zawieszeniu. Potrzebują czasu na zlokalizowanie wynalazku a potem już jest z górki. :-)

puszkowiec.thumb.jpg.0de24186285785751cf4bf16c459a121.jpgIMG_20190917_090552.jpg.78e60c699bc1746e5411ce78a0a01cf2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6. Skrzydłokwiat Pearl Cupido

7zł/szt, mam 4 sztuki

Odmiana mała, kwiaty delikatne drobne. To nie jest odmiana o wielkich liściach i kwiatach. To delikatna i subtelna. 

Roślina w plastikowej doniczce 14cm. Bardzo dobrze ukorzeniona (niektóre liście niestety trochę podgryzione bo stały na dworze przez lato. Roślina jeszcze nie kwitnie. 

Skrzydłokwiat -kwiaty domowe oczyszczające powietrze
(zdjęcie poglądowe)

Link do opisu pielęgnacji: https://zielony-parapet.pl/blog/skrzydlokwiat-kwiaty-domowe-oczyszczajace-powietrze

Link to comment
Share on other sites

8. Telefon SAMSUNG S5610 

50zł

samsung-gt-s5610-big.jpgsamsung-gt-s5610-04.jpg

Kolorowy telefon z przyciskami. Nie jest to tablet i nie ma dotykowego ekranu. Chyba najlepszy telefon klawiaturowy.

Jedna ryska na ekranie.

telefon+nieoryginalna ładowarka

Link do pełnej specyfikacji telefonu: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5610/

 

9. Ładowarka do akumulatorków hama Wave

10zł/szt, mam 2 sztuki

HAMA ładowarka do akumulatorów AA i AAA. - 7131223956 - oficjalne archiwum  Allegro

Możliwość ładowania rozmiarów AA jak i AAA

 

Link to comment
Share on other sites

98.   Odżywka arganowo-żurawinowy ULTRA DOUX  250 ml

5zł/szt mam 1 szt
 

s-l500.jpg

Garnier Ultra Sweet zabieg do włosów farbowanych lub farbowanych. Ultra Sweet Argan Oil and Cranberry Balm to prawdziwy przepis na odżywianie i ochronę włosów poddanych zabiegowi lub farbowanych. Odżywcze właściwości olejku arganowego oraz przeciwutleniające i ochronne właściwości żurawiny łączą się w rozczesujący krem, który jest natychmiast rozprowadzany na włosach bez ich obciążania. Balsam został opracowany BEZ parabenów.

3600542158152

 

99. Szampon Rumianek i miód kwiatowy 250ml SPRZEDANE Gruba Berta

5zł szt, tylko jedna sztuka

 

Garnier Ultra Doux (250ml  Shampoo)

Rumianek i miód kwiatowy pielęgnują blond włosy lśnią i nadają im jedwabistość. Twoje włosy będą pełne mocy światła i niezapomnianego połysku. Rumianek znany jest ze swojego wybielającego działania, które w połączeniu z kwiatowym miodem udowodniło swoją odżywczą pielęgnację.

7610101068552

 

100. Czekolady 100g cena 2zł/szt SPRZEDANE

a) czekolada gorzka 70% Terravita 
mam 4szt

2szt Jo37

2szt Aldrumka

Czekolada gorzka 70% kakao Terravita, 90g-66065

b) czekolada mleczna Terravita


mam 2szt

2szt Aldrunka

czekolada-mleczna-100g-.jpg

c) czekolada z  rodzynkami Terravita
mam 1 szt

1szt Aldrunka

d) czekolada orzech laskowy Terravita SPRZEDANE
mam 1szt 

kupiła Jo37czekolada-mleczna-z-orzechami-100g.jpg

e) czekolada kokosowa Terravita
mam 1 szt

1szt Aldrunka

czekolada-mleczna-kokosowa-100g-.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • TZmestudio changed the title to Bandy - Jesienne Toiowo do 25.10.2020

Jeżeli mogę to chętnie zamówię 1kg orzechów włoskich oraz 1 kg jabłek jeżeli są to jabłka lekko kwaśne oraz 1 cegiełkę za 5 zł.

Dostawa nie jest pilna czyli mogę poczekac na zbiory ale oczywiście zapłacę teraz. Proszę o dostawę paczki przez Pocztę Polską.

Oczywiście proszę o padanie należnej kwoty i konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, dwbem napisał:

Jeżeli mogę to chętnie zamówię 1kg orzechów włoskich oraz 1 kg jabłek jeżeli są to jabłka lekko kwaśne oraz 1 cegiełkę za 5 zł.

Dostawa nie jest pilna czyli mogę poczekac na zbiory ale oczywiście zapłacę teraz. Proszę o dostawę paczki przez Pocztę Polską.

Oczywiście proszę o padanie należnej kwoty i konta na PW.

Jak dla mnie jabłka są takie męskie: twarde, soczyste. Na pewno nie są jakoś bardzo słodkie. To jest stara odmiana. Kilka razy już je sprzedawałem w ubiegłych latach i trzeba by podpytać kupujących o słodkość. :-)

53 minuty temu, Livka napisał:

Poproszę 5 kg jabłek i dwa puszkowce.

Do paczkomatu :)

Dziękuję. zapisuję

 

Jutro rano podam podsumowanie i dane do przelewów. 

Link to comment
Share on other sites

  • TZmestudio changed the title to Banda - Jesienne Toiowo do 25.10.2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...