Jump to content
Dogomania

Tymuś MA DOM!!! Bazylek też MA DOM :)


hanek

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z ostatnich informacji od Ani (mail z 25 maja), wynika, że wszystko w porządku, Tymek powoli przerzuca się na gryzienie zabawek (pomaga, żę Ania daje mu je tylko przed wyjściem), a ten nużeniec był już w fazie zaleczania, więc nie mamy się o co martwić.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam , że sie tyle czasu nie odzywałam , ale miałam problem z dostępem do internetu . Tymek ma sie dobrze , wszystkie ranki się juz pogoiły, przestał gryźć i jest coraz bardziej posłuszny . Okazało się , że Tymuś nie jest wcale pozytywnie nastawiony do innych psów , jedynie z Kluskiem żyje w przyjaźni , na inne psy reaguje bardzo agresywnie . Wydaje mi się ,że Tymuś to krzyżówka z american staffordshire terier , teraz jak się trochę poprawił to jest bardzo podobny , a poza tym ma identyczny charakter .

Link to comment
Share on other sites

mam, dam wieczorem ,ja go juz chyba nie oddam , teraz jak jest coraz grzeczniejszy i coraz kochańszy to nie moge mysleć o tym że musze go oddać komuś , zresztą nie chciała bym go oddawać bo boje się , że z jego chrakterkiem cięszko bedzie go wychowywać komus bez doświadczenia z takimi psami, nie chcę żeby znowu musiał sie błąkać albo coś.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, czy mamy na stanie mocny łańcuch? Białasek zerwał się z tego, którego miał, pani Ewa prosiła o mocniejszy. Biedny bardzo tęskni za towarzystwem, a chyba większość czasu spędza przy budzie:( A nikt nie dzwoni o niego, w ogóle kompletny zastój w adopcjach. Potrzeba też karma dla Białaska, czy zostały jeszcze jakieś zapasy?

Link to comment
Share on other sites

Sa u mnie jeszcze dwa lancuchy, tylko ze ja jutro spadam z domu juz o 10.30 i wracam poznym popoludniem, Bialasek nie ma karmy :crazyeye: przeciez dopiero we wtorek w dzien kastracji zawiozlam 15 kg. suchej i 8 puszek po 1,250 kg.
Niech ona dobrze popatrzy, bo ja mam tyle karmy dla jednego psa na okolo poltora miesiaca a nie na 10 dni. :angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

Anja bo ludzie tak podchodza do zwierzat i sa przekonani ze sa milosnikami zwierzat ale nie rozumieja ze pies jak sama nazwa mowi jest przyjacielem czlowieka a nie do budy na lancuch. Moze tez na przeszkodzie stoi to ze maja wlasne dwa psy w domu.

Link to comment
Share on other sites

A pozwalają mu chociaż troche pobiegać? Trzeba biedakowi szybko domek znaleźć , nie może być na łancuchu :( Nie rozumiem takich ludzi , zamias pomgać jeszcze szkodzą. Przeciesz pies na łancuchu dziczeje i zaczyna się bać ludzi ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ci ludzie nie są źli. P. Ewa tłumaczyła się, że nie może zabrać Białaska do domu, ponieważ jej psiaki są zazdrosne. Chociaż tyle, że ma dach nad głową i jedzonko, ale brakuje mu na pewno miłości i towarzystwa człowieka. Jego przyszły dom musi być wyjątkowy i nie damy go byle gdzie z Hanek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ale pies na łancuchu , jak dla mnie to nie w pożądku, to nie mogą mu jakiegoś kojca zrobić?[/quote]


Jak dla mnie łańcuch to okropieństwo ... Mają robić kojec dla innych tymczasowiczów wiec i może Białasek skorzysta.
Tak bardzo chciałabym, że miał już swój kochający domek ... :-(

Link to comment
Share on other sites

Oj, Białasku, Tymkowi się poszczęściło, a Ty?:-(....na łańcuchu, podobno spuszczany z niego:cool3:.../ nie wierzę!/, na dodatek ...Twoi tymczasowi opiekunowie obkarmiają twoim przydziałem suchej i mokrej karmy od Ada-jeje swoje dwa psy...Jeśli jego karma tak szybko zniknęła, to tylko takie jest wytłumaczenie.Białasku...nie trafiłeś do uczciwych ludzi, może i lubią psy/ swoje!/ ale nie tymczasy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']z dwojga złego u menela chyba gorzej było, więc póki ma "dach" z budy nad głową i pełną miskę cieszmy się tym co jest.

Dorixx masz rację! Skupmy się na szukaniu domku Białaskowi. Miał byc w dzisijeszym Przełomie, ale nie zmieścił się. W przyszłym będzie na pewno! Można go dać do Żółtego Jeża.

Może mógłby ktoś pomóc w ogłoszeniach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ja chetnie pomogę tylko jak? i niestety tylko u nas w Tomaszowie[/quote]


Aniu a jakbym Ci wytłumaczyła jak robić ogłoszenia w internecie?
Mam spis stron na których nie ma Białaska, tekst i fotki. Wystarczy umieścić go na tych stronach w województwie małopolskim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...