Jump to content
Dogomania

Tymuś MA DOM!!! Bazylek też MA DOM :)


hanek

Recommended Posts

Tymek "ukradł" sobie dzisiaj pluszaka i od rana z nim szaleje .Biedny miś nie ma już oczków:lol: ale Tymek ma zabawę , co chwile przynosi mi misia żebym się z nim bawiła:lol:[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5019/p1000351.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ick']

A co z :loveu:Białaskiem ? Jak się sprawuje ?[/quote]

Byłam dzisiaj u Białaska. Przywitał mnie przy bramce, aż piszczał z radości i machał ogonkiem :loveu::loveu::loveu:
Od wczoraj zaczął ładnie jeść, więc miejmy nadzieję, że przybierze troszkę na masie, bo mu wszystkie kosteczki znać :shake:
Pani jest bardzo zadowolona z niego. Jest grzeczny, nie wchodzi nikomu w drogę, zgadza się z jej całym zwierzyńcem. Jednym słowem kochany z niego psiak :lol: Bardzo chce wchodzić do domu, więc koniecznie musimy mu szukać osoby, która zgodzi się na jego przebywanie w domu.

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści od Anji, że Tymusiowe leczenie jest kontynuowane, jednak innym delikatniejszym środkiem, a ta wizyta była gratis :) Za tydzień pan doktor pobierze zeskrobiny i zobaczymy jak się miewają nużeńce.
Tymulek bardzo przypomina mi mojego pierwszego pieska, kochana mordeczka...

Link to comment
Share on other sites

Hanek ,mojego też pierwszego, który w ciągu paru minut zjadł naszą wielkoanocną szynkę. Była tak duża jak on. A my martwiliśmy się o jego zdrowie a nie o szynkę. I tak kara go omineła....

:loveu: Tymek to już nawet i lizusek i sympatię zyskuje
a na dwóch łapkach pięknie drybluje .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pomimo tylu problemow z jakimi przychodzi nam sie borykac, na takie chwile warto czekac :lol: :loveu: ech jak przypomne sobie warunki w jakich przyszlo czekac Tymusiowi i Bialaskowi na lepsze jutro to az uwierzyc nie moge :shake: ze oni juz bezpieczni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']A co tam u Białaska ?[/quote]


Wybieramy sie z Till do Białaska za jakieś 40 min, więc będą nowe wieści. Till kupiła mu jedzonko. Może uda nam się kilka fotek zrobić.

A jak dzisiaj miewa się Tymuś. Czy jest już pełna komitywa z Kluseczkiem?? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam sama u Białaska. Till późno wróciła z pracy, więc wzięłam od niej jedzonko i pojechałam do chłopaczka.
Białasek ładnie je, jest grzeczny i przymilasty. Zaczał się nawet już bawić :loveu:, mnie też zachęcał i pchał się na mnie swoim ciałkiem ;) chętnie aportuje i nosi patyki w pysiu. Wieczorami troszkę wyje :razz: Widać, że kontakt z człowiekiem jest dla niego bardzo ważny i łasi się na każdym kroku. Osoba, która go pokocha i da mu domek, będzie miała wspaniałego i łagodnego przyjaciela.

Zaraz wstawię kilka fotek.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem pod wrażeniem że pieski po takich przeżyciach tak szybko odzyskały pewność siebie , ja jak wzięłąm mojego Kluska ( błąkał się u mojej mamy na wsi) to dopiero po około pół roku przstał się wszystkiego bać a dopiero po roku zaczął się nieśmiało bawić , ale bardzo dobrze , tymek się robi łobuz trochę więc zaczęłam z nim więcej pracować . Tylko nie mam pojęcia jak go nauczyć , że nie wszystko co da się wziąść do pysia to zabawka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...