Jump to content
Dogomania

Brit czy Royal?


Karo_

Recommended Posts

Mam dwa owczarki niemieckie. Wacham się między karmami. Jeśli miałbym zakupić brit to myślę nad tą najtańszą linią brit premium. Dla starszej kupiłbym brit premium L adult. Dla młodszej, która ma 6 miesięcy brit premium L junior. Jeśli chodzi o royala to wysłali mi propozycje na maila i tam proponują jeden rodzaj karmy i można dostosowywać wielkość. W załączniku zamieszczę jak ta karma się nazywa dokładnie. Którą radzilibyście wybrać? 

Screenshot_20200726_145925_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli już musisz karmić psy suchą to wszystko tylko nie Royal. Najdroższa i najgorsza, nie dawaj się nabrać na reklamy.

Ja swoje psy całe życie karmię naturalnie czyli mięsem z dodatkami, nawet jak mieliśmy 4 duże psy w domu i pracowaliśmy to jakoś zawsze znajdowaliśmy czas, żeby im przygotowywać jedzenie ale wiem, że wiele ludzi jest wygodnych i wolą sypnąć bobki jak kurom ziarno i mieć to z głowy choć psy napewno wolalyby mięso.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie karmienie samym mięsem, choćby najwyższej jakości, jest dalekie do zbilansowanej i wartościowej diety.  Lepiej kup karmę gotową.

Zrecenzowaliśmy tego Brita i Royala do porównania (link w podpisie). W cenie Royala jest lepszy Brit Care dla dużych psów

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Karo_ napisał:

Właśnie ja żywię je teraz samym mięsem, ale weterynarz mi tego odradziła i kazała kupić karmę 

Samo mięso nie jest najlepszym pomysłem, że względu na to, że pies generalnie prócz mięsa powinien otrzymać także wypełniacz i witaminy

Z tych dwóch karm lepszy jest brit, możesz też karmić systemem mieszanym, czyli jeden posiłek karma sucha, drugi posiłek z kilku godzinnym odstępem mięso z  dodatkami lub lepsza puszka, wtedy jednak trzeba zmienić proporcje posiłku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...