Jump to content
Dogomania

LADY ciut charciopodobna psia dama.... znalazla cudowny DOM U YES!!


kikou

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podniosę jeszcze sunie, zeby znow wszyscy nie zapomnieli - a sunia raczej lagodna i spokojna opis :
[B]Bardzo miła, grzeczna i spokojna psinka. Może mieszkać w mieszkaniu. Nie lubi małych dzieci. ( w sumie nie ma pojęcia na jakiej podstawie to , bo w schronie nie ma malych dzieci)[/B]

Link to comment
Share on other sites

witam,
ponawiam pytanie o charakter suni - jak to jest z tymi malymi dziec - nie lubi - czyli warczy na nie czy moze po prostu zmyka unikajac kontaktu? Jakies inne szczegoly? Chetnie sunie pooglaszam wsrod znajomych blizszych i dalszych, ale musze wiedziec cos wiecej... i jakby to byly sprawdzone informacje, bede wdzieczna :)

Sciskam serdecznie,
aisai

Link to comment
Share on other sites

w schronisku nie ma dzieci, wiec jak taka adnotacja jest w karcie psa to ktoś tak o niej opowiedział przyprowadzając do schroniska.... byc może był to pretekst by pozbyc sie psa albo prawda,
niestety nie wiemy tego... nie wiemy też jak miałoby się to objawiac...i nie za bardzo można to sprawdzic w warunkach schroniskowych.

sunia jest zgodna w stosunku do innych zwierząt, taka elegancko wycofana, nie bierze udziału w żadnych utarczkach i bardzo mało szczeka... nigdy jeszcze nie widziałam żeby szczekała...

dla ludzi miła i grzeczna ale taka nienachalna...

Link to comment
Share on other sites

kikou, dzieki wielkie za wyjasnienie. Moge zrobic ogloszenie. Moze porozwieszac? Ech, ja niestety spod Krakowa - troche ciezko bedzie sunie tu komus ozenic. Ale moze jakas duszyczka by rozwiesila we Wroclawiu - okolicach?

Aisai

Link to comment
Share on other sites

obojetnie gdzie sie domek by nie znalazl to bedziemy sie tak "krecic" zeby jakis transport wykombinowac....

jesli zadasz sobie trud i bedzie plakat dla suni to porozwieszamy, moze tez ktos z jeszcze innego regionu powiesi w swojej okolicy..

ja nawet mam jej taki prowizoryczny plakacik, ktory tu w niemczech u wetow powiesilam...
ale po niemiecku i w ogole zadnego odzewu....a to juz w maju bylo:shake:

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, azczkowliek sunia nie byla w domu tymczasowym, w sumie malo o niej wiemy, pewnie przyszly wlasciciel bedzie chcial ja zoabczyc pare razy zanim sie zdecyduje. A tutaj odleglosc ma znaczenie...

Dam znac jak bede miec plakat.

Link to comment
Share on other sites

no wiesz rózni są ludzie sporo psiakow jechal do domow prosto ze schroniska a ludzie psa na oczy nie widzieli:cool3: te psy co są na dogo to moze jedynie 1/4 do Wrocławia poszla a jechaly w naprawdę rózne miejsca Bydgoszcz, Rzeszów, Warszawa, Poznan, Krakow gdzieś nad morze itd itd nie wszytscy muszą psa zobaczyc bez adpocją.

Link to comment
Share on other sites

[B]kikou, [/B]przydałyby się takie informacje:
wzrost suni (chociaż mniej-więcej),
jak z jej sprawnością? biega, dużo ruchu potrzebuje?
jak z zachowaniem czystości - potrafimy to ocenić?
jak z posłuszeństwem? na "nie" lub "fee" reaguje?
jak z pilnowaniem się na spacerze? ucieka/idzie niedaleko pilnując uważnie żeby nie odłączyć się od człowieka?
ma charakter uległy, tak? (czy dominujący?)
dogaduje się z innymi sukami?
sterylizowana?
nie masz dziecka w okolicy z którym mogłabyś ją sprawdzić?
a jak z kotami/i lub innymi zwierzetami?


Zrób może jeszcze parę fotek i odezwij się na PW jak będziesz to miała - dam Ci maila, to może wyślesz mi większe zdjęcia, oryginały.

Pozdrawiam,
aisai

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenia do rozwieszenia gotowe. Lady-pion zawiera miejsce na wklejenie zdjecia suni w formacie 10x13 - poziomego. Ona slicznie wyglada w kolorze, wiec warto zdjecie wkleic.

[url=http://hell.pl/piecyk/lady]Index of /piecyk/lady[/url]

Pozdrawiam
aisai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...