Jump to content
Dogomania

CAC, Košice 12.07.2009


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

American Staffordshire Terier
psy
kl.szczeniąt
SBIGSTAFF DOLLA DADDY
kl.otwarta
DAGOBERD CIERNY VULKAM
GAS IS THE KING OF THE MOON
HCH SZALAI'S MIKE
XERROX EDITION TIANN

suki
kl.młodzież
BONITA TIANN
CHARKA IS THE KINGS OF THE MOON
IRONMEN'S NOTHING HILL
WARRIOR OD WANDERLAND BABY
kl.pośrednia
BESSY PERUN BLUE-ANGEL
kl.otwarta
AURORA PERUN BLUE-ANGEL
IRONMEN'S KAMA SITRA G-S
XANNAS REO TIANN
kl.champion
ANGELICA OS SWEET GANGLAND

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']Gratki :). Kto was oceniał ? Co znaczy że ring się rozpadał :lol: ?[/QUOTE]

Mirosłav Gunis, takie jakieś wrażenie nieprzyjazne sprawiał, jak robiliśmy kółko to krzyczał na babkę z suką z młodzieży, że idzie za bardzo na tyłach a on chce widzieć całą stawkę i kazał wszystko poprawiać od nowa.. jakaś taka nerwowa atmosfera była :roll:

Ring się rozpadał bo bylismy na takiej scenie jakby, podłożem były takie śliskie ruchome płyty, ułożone krzywo i o to co wystawało, można się było łatwo potknąć :roll:. Przekonała się o tym jedna kobieta z Cavalierem, która w kłusie potknęła się i zrobiła ślizg przez cały ring!!! Sędzia przerwał ocenianie i odstawił kobietę na trybuny, poproszono kogoś oczekującego na następną klasę, by pobiegł z tym psem.
Po jakiejś chwili drewiane dekoracje (takie kraty tworzące ścianę ) z mocniejszym powiewem wiatru runęły na stolik sędziowski i sekretarzy !!!!
Znów przerwano oceny a ekipa montująca zaczęła wiązać je jakimiś kablami... przezorny sędzia wolał przenieść stolik i sekretarzy na inną stronę ringu.
W sumie to po takich atrakcjach nie dziwię się, że mógł być zły i potem się to odbijało. Też bym była wściekła.
Niemozliwością było pokazanie psa w pełnym ruchu. Ja tylko słyszałam pazury mojego Arna...

Wykrakałam przygody, to miałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:roll:
Mam pytanko, czy ktoś z Was opłacał tę wystawę wczoraj na miejscu?
Ja oraz moja znajoma zapłaciłyśmy po 50 euro od psa.
Pani Słowaczka z sekretariatu powiedziała że ona u nas w Krakowie też musiała tyle zapłacić....
Pomijam że Kraków to miedzynarodówka no i moim zdaniem warunki bez żadnego porównania, o niebo lepsze.
Mimo że wróciłam z Kosic z CAC i BOB, nie jestem zadowolona, uważam że
warunki pozostawiały wiele do zyczenia, teren zaśmiecony z mnóstwem dołków-norek. Wystawiam psa z IX grupy i niestety miał problemy z poruszaniem się pomiedzy dołkami-pułapkami i kłujacymi kępami zielsk:shake:
Jestem ciekawa czy któś z Was również musiał zapłacić 50 euro, wysyłając zgłoszenie zaznaczyłam że płacę na wystawie ale nie doszukałam się info ile ta opłata będzie wynosiła. Być może coś przeoczyłam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana']Witajcie:roll:
Mam pytanko, czy ktoś z Was opłacał tę wystawę wczoraj na miejscu?
Ja oraz moja znajoma zapłaciłyśmy po 50 euro od psa.
Pani Słowaczka z sekretariatu powiedziała że ona u nas w Krakowie też musiała tyle zapłacić....
Pomijam że Kraków to miedzynarodówka no i moim zdaniem warunki bez żadnego porównania, o niebo lepsze.
Mimo że wróciłam z Kosic z CAC i BOB, nie jestem zadowolona, uważam że
warunki pozostawiały wiele do zyczenia, teren zaśmiecony z mnóstwem dołków-norek. Wystawiam psa z IX grupy i niestety miał problemy z poruszaniem się pomiedzy dołkami-pułapkami i kłujacymi kępami zielsk:shake:
Jestem ciekawa czy któś z Was również musiał zapłacić 50 euro, wysyłając zgłoszenie zaznaczyłam że płacę na wystawie ale nie doszukałam się info ile ta opłata będzie wynosiła. Być może coś przeoczyłam:oops:[/quote]

Oj to bardzo dziwne i przykre.
Ja na tej wystawie byłam już drugi raz i bardzo sobie ją chwalę. Warunki jak na wystawach organizowanych w parkach nie lepsze nie gorsze, jak dla nas oki, ring duzy, można rozbiec psa. Kraków dla IX to hala wiec trudno porownywać ale jak chodzi o nas to pomijajac tegoroczny deszcz ringi byly paskudne.
A co do opłat to nei wiem jak oni to robili ale podejrzewam że mieli totalny kocioł z opłatami ja zgłaszałam w pierwszym terminie i opłate też robiłam jeszcze tą wyższą. Zgłoszenie zgineło i tydzień przed wystawą na zorientowałam się że nie ma mnie na liście wystawców więc do nich dzwoniłam miła Pani powiedziała że nie ma problemu będę w dodatki i mogę przyjechać. Fakt pieski były w dodatku i nr pokićkane ale jak zgłosiłam się do sekretariatu po zwrot nadpłaty to Pani nawet nie sprawdzała kiedy płaciłam za ile psów tylko wypłaciła mi różnice o którą się upomniałam:diabloti: szok zero kontroli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Oj to bardzo dziwne i przykre.
Ja na tej wystawie byłam już drugi raz i bardzo sobie ją chwalę. Warunki jak na wystawach organizowanych w parkach nie lepsze nie gorsze, jak dla nas oki, ring duzy, można rozbiec psa. Kraków dla IX to hala wiec trudno porownywać ale jak chodzi o nas to pomijajac tegoroczny deszcz ringi byly paskudne.
A co do opłat to nei wiem jak oni to robili ale podejrzewam że mieli totalny kocioł z opłatami ja zgłaszałam w pierwszym terminie i opłate też robiłam jeszcze tą wyższą. Zgłoszenie zgineło i tydzień przed wystawą na zorientowałam się że nie ma mnie na liście wystawców więc do nich dzwoniłam miła Pani powiedziała że nie ma problemu będę w dodatki i mogę przyjechać. Fakt pieski były w dodatku i nr pokićkane ale jak zgłosiłam się do sekretariatu po zwrot nadpłaty to Pani nawet nie sprawdzała kiedy płaciłam za ile psów tylko wypłaciła mi różnice o którą się upomniałam:diabloti: szok zero kontroli :evil_lol:[/quote]

Być może zostanę odebrana jako "malkontentka", jednak to co napisałam to moje odczucia z tej wystawy. Zresztą zadałam tylko proste pytanie - czy ktoś opłacał wystawę na miejscu, jeśli tak, to w jakiej kwocie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana']Być może zostanę odebrana jako "malkontentka", jednak to co napisałam to moje odczucia z tej wystawy. Zresztą zadałam tylko proste pytanie - czy ktoś opłacał wystawę na miejscu, jeśli tak, to w jakiej kwocie?[/quote]


Ja zgłaszałam psy po terminie i chciałam płacić na wystawie to mi napisali, że to skandal, bo na wystawie będą okrutne opłaty (30 eur za baby, 50 za pośrednią) i żeby bankiem słać a wysłałam pocztą. Co do ringu... czy to był może ten z altaną??My tam byliśmy, ale grupa 9 chyba porozrzucana była... Tam co prawda były wertepy, ale sędzina i jej sposób sędziowania to była bomba!! Co ja bym dała, żeby takiego sędziego w Polsce spotkać!!! Rewelacja!!! I na pewno gorzej mieli ci na 20 ringu, tam z kolei była płyta pilśniowa, na której jedna pani jak zaglebiła to chyba złamała rękę, a psy się ślizgały strasznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana'] Zresztą zadałam tylko proste pytanie - czy ktoś opłacał wystawę na miejscu, jeśli tak, to w jakiej kwocie?[/quote]

Nie rozumiem Twojego zdziwienia. Na ulotce opisującej wystawę jest informacja, że każdy opłata na wystawie to 50 euro od psa.

Po słowacku:
Zahraniční vystavovatelia môžu platiť výstané poplatkylen vo výnimočných prípadoch, každý pes 50 €, triedy baby, dorast, čestná a veteráni 30 €, súťaže 15 €.

Jest też po niemiecku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Nie rozumiem Twojego zdziwienia. Na ulotce opisującej wystawę jest informacja, że każdy opłata na wystawie to 50 euro od psa.

Po słowacku:
Zahraniční vystavovatelia môžu platiť výstané poplatkylen vo výnimočných prípadoch, každý pes 50 €, triedy baby, dorast, čestná a veteráni 30 €, súťaže 15 €.

Jest też po niemiecku.[/quote]

Dokładnie tak jest napisane:razz:
ja tez napisalam tylko swoje spostrzezenia i absolutnie nie kwestionowalam Twoich odczuć ale widać że napięcie z wystawy jeszcze nie opadlo i pretensje masz do wszytskich tylko nei do swojego niedoczytania ulotki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Dokładnie tak jest napisane:razz:
ja tez napisalam tylko swoje spostrzezenia i absolutnie nie kwestionowalam Twoich odczuć ale widać że napięcie z wystawy jeszcze nie opadlo i pretensje masz do wszytskich tylko nei do swojego niedoczytania ulotki:cool3:[/quote]

To chyba nie do mnie?
Moje odczucia dotyczące tej wystawy są na duży plus - za rok też planuje tam być.
Psiak uzyskał V1 i CAC, miejsce super: stary park, ławeczki, cień, parking gratis, wstęp 1 euro.
Żałuję tylko, że zgłosiłam jednego nie dwa psy.

Co do widzów: życzyłabym sobie takiego podejścia do ludzi i psów na polskich wystawach! Nikt nie pchał do psa łap na siłę, każdy się pytał czy może pogłaskać, rodzice zwracali uwagę co robią dzieci, wystawcy uważali na swoje i cudze psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']To chyba nie do mnie?
Moje odczucia dotyczące tej wystawy są na duży plus - za rok też planuje tam być.
Psiak uzyskał V1 i CAC, miejsce super: stary park, ławeczki, cień, parking gratis, wstęp 1 euro.
Żałuję tylko, że zgłosiłam jednego nie dwa psy.

Co do widzów: życzyłabym sobie takiego podejścia do ludzi i psów na polskich wystawach! Nikt nie pchał do psa łap na siłę, każdy się pytał czy może pogłaskać, rodzice zwracali uwagę co robią dzieci, wystawcy uważali na swoje i cudze psy.[/quote]

:evil_lol: nie nie do Ciebie :evil_lol:
Ja też lubie Kosice, ludzie bardzo mili, duzo widzow i generalnei organizacja na duzy plus. Na tej wystawie mozna oprocz pokazania sie naprawde swietnie sie zrelaksowac w milym otoczeniu :lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87973.html"]canossa[/URL] - dzieki za gratki nasz maluszek sie rozkreca :)

Link to comment
Share on other sites

No to my też się pochwalimy naszym skromnym CACem ;).
BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi "Neo"
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/aa1e9dd2cf725726med.jpg[/IMG][/URL]


Oj Dessik zaszalał :diabloti:. Pozwole sobie wstawic fotki :eviltong:.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/157/d9b7814e0cca7219med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/b7d2643db3a3c125med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']No to my też się pochwalimy naszym skromnym CACem ;).
BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi "Neo"
Oj Dessik zaszalał :diabloti:. Pozwole sobie wstawic fotki :eviltong:.
[/quote]

Pozwalaj sobie pozwalaj byle jak najczesciej byly takie okazje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Dokładnie tak jest napisane:razz:
ja tez napisalam tylko swoje spostrzezenia i absolutnie nie kwestionowalam Twoich odczuć ale widać że napięcie z wystawy jeszcze nie opadlo i pretensje masz do wszytskich tylko nei do swojego niedoczytania ulotki:cool3:[/quote]

Tak, ulotki nie doczytałam. Już na wstępie napisałam że być może jestem niedoinformowana dlatego spytałam czy ktoś z Was płacił na wystawie. Pretensji nie mam do nikogo a tym bardziej "do wszystkich".
Dziękuję za udzielone informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']A ja do was jeszcze raz z prośbą o podanie stawki posokowców bawarskich (BAVORSKY FARBIAR). Może być skan z katalogu lub zdjęcie. Bardzo zależy mi na tej stawce.[/quote]

Posokowców było sporo jak na zwykłą krajówkę i strasznie długo były ocenianie, co mnie zdziwiło wszystkie posokowce były oceniane na ringu podczas marszu a nie biegania jak ogólnie na wystawach.

[url]http://i32.tinypic.com/2em34hz.jpg[/url]

[url]http://i29.tinypic.com/66wuvr.jpg[/url]

[url]http://i27.tinypic.com/211trpu.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Mój Foryś wrócił z CACem. Rasę wziął pies z hodowli sędziego. Co mnei zdziwiło nie było wybieranych NDPWR i NDSWR.[/quote]

na krajówkach na słowacji wszytkie psy które otrzymaly cac ida do porównania o rase, w ten sposob nie ma NDPWR ANI SUKI ewentualnie mozna sobie tłumaczyc tak ze jka twoja suka wziuela np rase to jest tez nswr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...