Jump to content
Dogomania

CAC, Košice 12.07.2009


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nacia_i_Fluffy']A czy ktoś ma mapkę dojazdu? Na stronie nie mogę znaleźć. Nie sądzę abym pamiętała drogę z zeszłego roku :P[/QUOTE]

tu jest niezły plan miasta gdzie jest wyraźnie widoczna dzielnica Barca (na południu miasta) i widać park gdzie odbywa się wystawa i ulice wokół niego:
[url=http://www.kosice.sk/static/mapindex.html]Mapa Kosic - MAP[/url]
Generalnie kierujesz się po tablicach na węgierską granicę (na Miscolc) i przy wylocie z miasta masz po prawej stronie park.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób, które dostały potwierdzenia - czy ktoś dostał numerek?

Dostałam potwierdzenie przyjęcia psa z informacją żeby nie zapomnieć o książeczce szczepień, na rogu jest kupon na katalog a numerka nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Mam pytanie do osób, które dostały potwierdzenia - czy ktoś dostał numerek?

Dostałam potwierdzenie przyjęcia psa z informacją żeby nie zapomnieć o książeczce szczepień, na rogu jest kupon na katalog a numerka nie ma...[/quote]


Numerek i kartę oceny dostaniesz na miejscu po wystaniu swego w dłuuuugiej kolejce... więc polecam wybrać się wcześniej, duuużo wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Nie byłam jeszcze w Kosicach ( może w przyszłym roku) ale jak dotąd nie spotkałam dużych kolejek na Słowacji przed sekretariatem.[/QUOTE]

Dwa lata temu kolejka była spora, ale nie było wcześniej podanego planu sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']mam pytanie do tych co byli w zeszłym roku - czy jest jakaś opłata za parking? Jak tak to ile wynosiła?[/quote]


Mnie policja wykierowała żeby parkować na chodniku, więc było za free, nie wiem czy tam w ogóle mają jakiś parking...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Mnie policja wykierowała żeby parkować na chodniku, więc było za free, nie wiem czy tam w ogóle mają jakiś parking...[/QUOTE]

Dwa lata temu było dokładnie tak samo... minusem był totalny brak cienia co równało się powrotem do auta "a la piekarnik :diabloti:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Myśmy wrócili ze skromnym [B]CACem[/B] - Arnoldo rozpoczął 'dorosły' Championat Słowacji :-) Debiut w klasie otwartej zaliczony.:eviltong: Sędzia taki se.. a ring sie rozpadał na naszych oczach :evil_lol:[/quote]
Gratki :). Kto was oceniał ? Co znaczy że ring się rozpadał :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

WOW, gratulacje!! My się nie spodobaliśmy sędziemu na bisie baby, ale za to baaardzo spodobaliśmy się sędzinie na ringu rasy, mamy wybitnie obiecujące pudelino i już oferty krycia suk :evil_lol: Słowackie hodowczynie się zachwycały młodym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Irviers[/b] Gratulacje!Świetnie wam poszło!
Brawa wszystkich!
Czy może ktos podac stawkę American Staffordshire Terier-ów ,z góry dzięki ;)

[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...