Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY!!! bazarek hand-madowo tozowy na zwierzaki z Toz Oddział w Policach do 05.12.2019


tatankas

Recommended Posts

8 godzin temu, Radek napisał:

Znam to dobrze, też pracuję głosem.

No może głosem nie pracuję,ale nawet dzieci się ze mnie śmiały,jak krzyczałam i próbowałam być groźna :P

37 minut temu, Radek napisał:

A ja dziś odbieram fajny fant z kiosku:) 

Super :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, tatankas napisał:

No może głosem nie pracuję,ale nawet dzieci się ze mnie śmiały,jak krzyczałam i próbowałam być groźna :P

Nawet nie próbuję być groźny. Nawet szczeniak labradora wie, że pruskiej dyscypliny nie wprowadzę, a co dopiero nastolatkowie:) 

Odebrałem dziś zakładkę. Jest śliczna. Wszystkim gorąco polecam. 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

walcze wciaz, choc sil mi brak

Łyk Coli pomaga przy braku sił. Albo nawet szklanka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Radek napisał:

Nawet nie próbuję być groźny. Nawet szczeniak labradora wie, że pruskiej dyscypliny nie wprowadzę, a co dopiero nastolatkowie:) 

Odebrałem dziś zakładkę. Jest śliczna. Wszystkim gorąco polecam. 

Łyk Coli pomaga przy braku sił. Albo nawet szklanka. 

Bardzo się cieszę i dziękuję :)

 

A cola z whysky jak stawia na nogi ;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, tatankas napisał:

A cola z whysky jak stawia na nogi ;)

Smaku narobiłaś, a jutro rano jadę samochodem z małą mordką do serwisu. Co prawda łyskacza nie mam, ale w lodówce siedzi smutna (bo nikt się nie zainteresuje;) litewska pigwówka. 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Radek napisał:

Smaku narobiłaś, a jutro rano jadę samochodem z małą mordką do serwisu. Co prawda łyskacza nie mam, ale w lodówce siedzi smutna (bo nikt się nie zainteresuje;) litewska pigwówka. 

A ja mam niby wolne,ale zrobiłam akcję zbierania po mieście zbędnych naklejek biedronkowych dla naszego tozu,ludzie zgłaszają,że mają i gdzie można odebrać- biorę psiaki i będę latać i zbierać po całych Policach,a później wymienię na słodziaki i będą na kiermasz świąteczny :) Nie będę latać po ludziach i chuchać im jutro wczorajszym whiskaczem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...