Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY Bazarek PTASI odcinek 2 sezon 2 do 31X2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

Dnia 4.11.2019 o 18:33, TZmestudio napisał:

Ta paczka jest szczególna. Już dwa razy byłem z nią przy okienku i za każdym razem coś było nie tak z kodem do wysyłki. Jutro będę po raz trzeci. Zabiję tego pana jak się nie uda i będzie to z premedytacją, bo on niczemu nie zawinił, ale będzie najbliżej. 

Paczka dotarła !    Powiedzonko do trzech razy sztuka zadziałało.

Dziękuję za przesyłkę. Moje sikorki ćwierkają piękne podziękowania za pyszne jedzonko  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 

Wybrałam paczkę w Ruchu aby sprawdzić czy warto ten sposób dostawy stosować. Paczkę TZmestudio nadał 5 listopada a dotarła do punktu odbioru 15 listopada. Szkoda że ślimacze tempo dostawy dyskwalifikuje takiego przewoźnika.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Senanta napisał:

Paczka dotarła !    Powiedzonko do trzech razy sztuka zadziałało.

Dziękuję za przesyłkę. Moje sikorki ćwierkają piękne podziękowania za pyszne jedzonko  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 

Wybrałam paczkę w Ruchu aby sprawdzić czy warto ten sposób dostawy stosować. Paczkę TZmestudio nadał 5 listopada a dotarła do punktu odbioru 15 listopada. Szkoda że ślimacze tempo dostawy dyskwalifikuje takiego przewoźnika.

Powiem tak: Paczka w Ruchy jest humorzasta jak stara panna na wiosnę (to cytat mojego kolegi). Raz wysłana przesyłka w poniedziałek dochodzi w środę, a czasem dochodzi po piątku. Myślę, że dużo zależy od tego czy nie ma w tym czasie jakiś wolnych dni. 
Myślę Senanta, że następnym razem Ruch się zrehabilituje :)

Zauważyłem, że ilość łojowego lepiku ma istotny wpływ na asortyment ptaków. Jeśli jest dużo łoju w większości przylatują sikorki, jeśli jest mniej łoju to wróble. Gołębie W OGÓLE się puszkami nie interesują. Ale jeśli w karmniku położę babeczki albo gwiazdki, to widok jest jak w Biedronce na wyprzedaży markowych torebek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...