Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia :-)']Marta w Łodzi nigdy nie było problemu z wejściem z niezgłoszonymi psami,tyle,że jako zawodnik agility nie musisz płacić za wejście,a jak wchodzisz tak jako widz płacisz.[/quote]

O dziękuje. Czyli tylko ludzi ścigają :) no i wściekłe psy ;) bo już myslałam ze jakies dziwne przepisy na wystawe weszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']ja mam pytanie
czy wiadomo jakie sunie beda miec cieczke?
jest to dla mnie dosc wazne do kogo mam sie nie zblizac:evil_lol:[/quote]


U to wy będziecie?? Ale zajefajnie, to ja wezme dyski i Cię pomęcze!! Strzesz się :eviltong: A tak wogóle to w jakiej klasie startujecie, w zerówkach??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']

Wszystkie sprawy pisane do mnie na dogo załatwię, ale prośba wielka jeśli macie cos pilnego piszcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Na dogo loguję się raz na jakiś czas...


Podrawiam
Dorota[/quote]


hej, wyslalam maila ale nie mam odp wiec pisze tutaj [B]pytanko[/B]:

mam zgloszona suke na zawody agility tylko na sobote i tez w sobote mamy wystawe. Pytanie co mam zrobic jak "wystep" na wystawie zbiegnie sie czasowo ze startem na zawodach? Podpowiedz co komu i kiedy zglosic?

[B]Z gory dzieki za pomoc[/B].

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, ze moja odpowiedź nie odtarła, wiec piszę tutaj:)
Prosze fakt wystawiania psa zglosić na poczatku w sekretariacie zawodów, w razie czego będziemy przesuwać na koniec stawki danego biegu. Poza tym będziemy wołać przez mikrofon!!!

Opłaty proszę zrobić przed pojawieniem się w sekretariacie zawodów agility, gdyż bez potwierdzenia wpłaty nie wydamy numerka.

Pryzpominam, że kontrola weterynaryjna będzie przy wejściu na teren wystawy!!! Obowiązuje zaświadczenie o szczepieniu p. wściekliźnie. Jak ktoś ma tylko wklejkę - proszę zaopatrzyć się w owo zaświadczenie.

Pozdrawiam
I mam nadzieję, że przywieziecie z całej Polski dobrą pogodę - co ja mówię NAJLEPSZĄ!!!
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']gdzie będzie znajdował sie ten sekretariat
pierwszy raz tam będziemy i nie orientuje sie:roll:[/quote]

Zwykle ring agility jest w honorowym miejscu - na płycie głównej. Myślę, że tym razem też tak będzie.

Pozdrawiam
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'] Obowiązuje zaświadczenie o szczepieniu p. wściekliźnie. Jak ktoś ma tylko wklejkę - proszę zaopatrzyć się w owo zaświadczenie.
[/QUOTE]

Jeszcze nigdy tego chyba nie sprawdzali. Wiesz na pewno, że będą zwracać na to uwagę :razz:? Trochę szkoda kasy na zbędne świstki...

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o zaświadczenie o stanie zdrowia psa (płatne), lecz o normalne zaświadczenie o szczepieniu, które każdy zaszczepiony pies musi otrzymać przy szczepieniu, nie tylko wklejkę do książeczki. Takie zaświadczenie jest obowiązkowe i wydawane bezpłatnie.


[quote name='kar0lla']Jeszcze nigdy tego chyba nie sprawdzali. Wiesz na pewno, że będą zwracać na to uwagę :razz:? Trochę szkoda kasy na zbędne świstki...[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Nie chodzi o zaświadczenie o stanie zdrowia psa (płatne), lecz o normalne zaświadczenie o szczepieniu, które każdy zaszczepiony pies musi otrzymać przy szczepieniu, nie tylko wklejkę do książeczki. Takie zaświadczenie jest obowiązkowe i wydawane bezpłatnie.[/QUOTE]

Wiem, że nie chodzi o zaświadczenie o stanie zdrowia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Dziwne, ze moja odpowiedź nie odtarła, wiec piszę tutaj:)
Prosze fakt wystawiania psa zglosić na poczatku w sekretariacie zawodów, w razie czego będziemy przesuwać na koniec stawki danego biegu. Poza tym będziemy wołać przez mikrofon!!!
[/quote]
Nie dotarla :shake: Dzieki za odpowiedz tutaj! :p

Pogoda ma byc super!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzwoniłam do weta, który szczepił Junkę i zażyczył sobie 50 zł za zaświadczenie, ja mam normalnie w książeczce, że była szczepiona, nie wklejke tylko coś innego, jak do tej pory starczyło, no ale niestety nie stać mnie na to, żeby za każdym razem bulić tyle kasy na zaświadczenia :angryy: Wiec nie będe takowego mieć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliżnie jest obowiązującym w Polsce dokumentem, nie wpis w książeczce zdrowia. Jest wystawiane przy szczepieniu bez dodatkowej opłaty. Dopiero wydanie duplikatu kosztuje.
Gdyby pies kogoś pogryzł, to właśnie takie zaświadczenie jest dowodem, że pies był szczepiony. Nie posiadanie takiego dokumentu może skutkowac różnymi nieprzyjemnościami nie tylko przy wejsciu na wystawę, ale we wszelkich miejscach publicznych np w pociągu itd

Link to comment
Share on other sites

No to co ja mam zrobić?? Mi wet takiego zaświadczenia nie wystawtia przy szczepieniu! To co nie wpuścicie mnie na zawody w takim razie?? zawsze wystarczyło, to co mam w książeczce, a paszportu nie mamy! Nawet jakbym staneła na głowie i zapłaciła te 50 zł, to wet mi wystawi to dopiero po długim weekendzie, bo sobie gdzieś wyjechał :angryy:

A co do tego, że w pociągu może ktoś się przyczepić, zawsze jak jadę na treningi pociągiem musze okazywać książeczke zdrowia, i pokazywać tą wypełnioną stronę na temat szczepienia przeciwko wściekliźnie i zawsze to wystarczało!

Link to comment
Share on other sites

E, tam zaraz nie wpuścicie. W Bydgoszczy to nawet podejdę i pomogę na bramie w razie kłopotów (chociaż nie sądze by takie były) Na przyszłość warto wiedzieć, że wet ma obowiązek wystawić ci takie zaświadczenie, wpisać do książeczki i do paszportu, i nie ma prawa ci odmówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']E, tam zaraz nie wpuścicie. W Bydgoszczy to nawet podejdę i pomogę na bramie w razie kłopotów (chociaż nie sądze by takie były) Na przyszłość warto wiedzieć, że wet ma obowiązek wystawić ci takie zaświadczenie, wpisać do książeczki i do paszportu, i nie ma prawa ci odmówić.[/quote]


Dobrze to na następny raz będe o tym pamiętała, bodajrze w sierpniu musimy iść się zaszczepić, to poproszę go owystawienie takowego zaświadczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Nie chodzi o zaświadczenie o stanie zdrowia psa (płatne), lecz o normalne zaświadczenie o szczepieniu, które każdy zaszczepiony pies musi otrzymać przy szczepieniu, nie tylko wklejkę do książeczki. Takie zaświadczenie jest obowiązkowe i wydawane bezpłatnie.[/quote]
Niektóre książeczki (np. niebieskie) mają takie zaświadczenia gotowe. Trzeba tylko przypilnować weta, żeby je wypełnił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...