Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanie... Jesteśmy zgłoszeni już na zawody. Niestety na ostatnim treningu Figiel miał wypadek i porządnie rozciąl sobie opuszkę:placz:... Łapa w tej chwili wygląda tak... Nie rokuje to dobrze...
[URL="http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/DSCN0054.jpg"]http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/DSCN0054.jpg[/URL]

Do zawodow 20 dni zostało... I teraz nie wiem czy można się wycofać a jeśli można to do kiedy... Nie wiem czy powinnam ryzykować :roll:

Link to comment
Share on other sites

Od wypadku minął tydzień... A lapa dalej krwawi... Wet kazal uzbroić się w cierpliwość i powiedzial, że tego typu gojenie to min. 3 tygodnie....
Musieliśmy wstrzymać*treningi i nawet jak się zagoi to wyszlibyśmy na tor bez przygotowania. Strefowki na palisadzie wzieły nam w lep.

[B]belugunia[/B] Orientujesz się może czy jest możliwość i do kiedy można się wycofać???? Cały czas obserwuję*łapę... Na dziś nie rokuje dobrze... ale cuda się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

Nie znam tych miejsc osobiscie, ale sa w miare niedaleko polozone od stadionu. Dojazd oczywiscie samochodem. Nie znam miejsca w spacerowej odleglosci, w ktorym moznaby przenocowac.
Przasniczka w sumie lezy najdalej, ale jest w srodku lasu Lagiewnickiego. Super miejsce na spacery z psiakiem.

Hotel Przasniczka, 042-659-74-44, 100zl za 2 os + oplata za psa

Hotel Grosik, 042-658-95-29, 100zl za 2 os + oplata za psa

Pokoje goscinne Sonia 042-658-89-62, 80zl (z tego co pamietam) za 2 os + oplata za psa

Oplata za psa od 15 do 20 zl.

Link to comment
Share on other sites

Hanik, mam podobna sytuacje, bo suka po operacji:shake:
20go, tj.w poniedzialek mozna sie jeszcze zglaszac, tak? Idziemy dzis do weta na ogladanko i zdjecie szwow, bo zaczyna sie mlodej paprac strasznie, i zobaczymy, czy uda nam sie doprowadzic do stanu uzywalnosci do zawodow :)

Link to comment
Share on other sites

[B]zakla[/B]
W naszym przypadku.
Na terierowym forum wet polecił, żeby lapa byla nieosłonięta a Figiel
lizał ją ponieważ w ślinie ma lizynę przyśpieszającą ziarninowanie oprócz tego polecił moczenie w nadmanganianie potasu, który też przyśpiesza ziarninowanie ale z tym lizaniem to tylko w przypadku ran nieoperacyjnych.... Polecił też opatrunek TenderWet dla trudnogojących się ran.
Miałam problem z zakupieniem go w aptekach a poza tym były Święta... Po Świętach udało mi się go zdobyć i wtedy leczenie rany ruszyło do przodu pełną parą.... Już po zastosowaniu jednego opatrunku, po nocy, rana zaczela się pięknie zasklepiać...

Piszę o tym bo ten opatrunek to rewelacja i może ktoś jeszcze skorzysta...Wklejam linka do strony producenta. tam też jest lista aptek partnerskich.

[url=http://pl.hartmann.info/PL/Strona_blank_g_la__oa_wna/Produkty/Leczenie_blank_ran/article_57767.html]HARTMANN Polska > Leczenie ran - TenderWet active uaktywniony roztworem Ringera[/url]

TenderWet activ jest drogi... taniej wychodzi 12 godzinny tender Wet albo 24- godzinny tenderWet 24, który udało mi się dostać w aptece. Z tym, że te dwa ostatnie nie zawierają w sobie roztworu Ringera, który uaktywnia opatrunek i którego nie ma w aptekach... Trzeba mieć znajomości w szpitalu i być może lecznice też go mają.... Jeśli nie ma się takiej możliwości można dokupić specjalny płyn uaktywniający TenderWet, (widzialam w necie- ok 15 zł 20 buteleczek po 15 ml) Więc i tak opatrunek wyjdzie taniej... Apteki jeśli sprowadzą to sprzedają go na sztuki... My placiliśmy ok 5-6 zł za opatrunek 7,5cmx7,5 cm.
Przepraszam za offa... Ale jeśli jeszcze ktoś ma problem z trudnymi ranami i zależy mu na czasie to polecam...
Mam nadzieję, że jeśli leczenie będzie przebiegać sprawnie jak do tej pory to może wyrobimy się... Choć niestety nasze przygotowanie do zawodow będzie kiepskie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Hotel Przasniczka, 042-659-74-44, 100zl za 2 os + oplata za psa

Hotel Grosik, 042-658-95-29, 100zl za 2 os + oplata za psa[/quote]W Przasniczce nie przyjmują z psami! a W Grosiku Pani ma wtedy gości weselnych (i mnie wysiudała... Grosika nie polecam!) Na Zdrowiu czy coś takiego tez miejsc nie ma już... Znalazłam miejsce w KLonie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]W Przasniczce nie przyjmują z psami![/QUOTE]

Tak w kwestii wyjasnienia. Staram sie nie podawac niesprawdzonych informacji:evil_lol:. Z psami w Przasniczce przyjmuja, oplata wynosi 15 zl. Niestety nie zmienia to faktu, ze na weekend majowy nie ma juz miejsc:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tak w kwestii wyjasnienia. Staram sie nie podawac niesprawdzonych informacji:evil_lol:. Z psami w Przasniczce przyjmuja, oplata wynosi 15 zl. Niestety nie zmienia to faktu, ze na weekend majowy nie ma juz miejsc:placz:[/QUOTE]
To widocznie masz jakieś chody, bo mi powiedzieli, że nie przyjmują:)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam o zabraniu ksiązeczek sartowych oraz potwierdzeń o szczepieniu p. wściekliźnie.

Lista zawodników będzie na bramach wystawy.

Wszystkie sprawy pisane do mnie na dogo załatwię, ale prośba wielka jeśli macie cos pilnego piszcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Na dogo loguję się raz na jakiś czas...

I informacja DOBRA: ŁÓDŹ MA NOWY I WŁASNY TOR AGILITY:)!
Gratulujemy!:)

Podrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Przypominam o zabraniu ksiązeczek sartowych oraz potwierdzeń o szczepieniu p. wściekliźnie.

Lista zawodników będzie na bramach wystawy.

Wszystkie sprawy pisane do mnie na dogo załatwię, ale prośba wielka jeśli macie cos pilnego piszcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Na dogo loguję się raz na jakiś czas...

I informacja DOBRA: ŁÓDŹ MA NOWY I WŁASNY TOR AGILITY:)!
Gratulujemy!:)

Podrawiam
Dorota[/quote]
Czy to znaczy, że nie wpuszczą mnie z psem który nie startuje??
Przecież zazwyczaj jest tak, że wszyscy na wystawe mogą wchodzić o ile psy sa szczepione...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...