Jump to content
Dogomania

Obrona przed ludzmi


Drabster

Recommended Posts

Dzisiaj byłem na spacerze z kolegą i moją 6 psów gdy szliśmy sobie przez las mijali nas ludzie jedni z uśmiechem inni z odruchem stukania sie w głowe .Lecz pod koniec spaceru pewien facet w wieku 35 może 40 lat wzioł mijają nas kopnoł mojego Cezarka . No cóż a ja nie mogąc patrzec na to odddałem Panu z nawiazką za mojego psiaka.(Moze troche przecholowałem ale nalezało mu sie) Jestem cieka waszego zdania co wy byscie zrobili w takiej sytłułacji??

Link to comment
Share on other sites

Drabster: jak myslisz, dlaczego to zrobil? Był pijany?

Jeżeli zrobił to ze złości - też bym mu przywalił. Ale jeżeli wpadł w panikę?

Kiedyś przechodzac koło kobiety Kazan podniósł głowę do jej reki - kobieta o mało spazmów nie dostała..... :-?

Link to comment
Share on other sites

Moj stary lobuz ma glupi zwyczaj lapania za welniane rekawiczki przechodzacych mimo. Ukrasc chce. 8) Mimo uwazania, chodzenia przy nodze od 'zawietrznaj', niejedna Pania mocno wystraszyl sama 'proba'.

Trudno wytlumaczyc przestraszonej kobiecie, ze on nie chcial sie na nia rzucic, a tylko jej rekawiczka pobawic. :evilbat: Dobrze, ze faceci w welnianych nie chodza. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

To moja Azja od jakiegos czasu lubi postraszyc biegaczy w ten sposob,ze wlasnie podnosi glowe do czyjejs reki,dotyka nosem,oczywiscie ten ktos przestraszony zatrzymuje sie(niektorzy prawie podskakuja 8) ) po czym dalej biegnie zadowolona z siebie.Nie mam pojecia dlaczego tak robi,ale na szczescie jeszcze nie mialam nieprzyjemnosci z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...