Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Dnia 11.03.2023 o 14:09, UlaFeta napisał:

To nie wiem co napisać.🤔 Niekastrowany kot w domu.Ja bym się nie odważyła.

Znajoma napisała parę dni temu, że już nie wytrzymuje i dzisiaj wywala kota na podwórze.

A na drugi dzień, że kot już po kastracji i zostaje w domu. I dobrze, bo on od małego niewychodzący, jak by sobie dał radę  na zewnątrz i to jeszcze teraz zimno jest 😞 Kastrowany był w mojej lecznicy (okazało się, że tam najtaniej w mieście) i od tego czasu NIE LEJE nigdzie poza kuwetą i zlewem. Na razie jeszcze mocz cuchnący bardzo, ale z czasem będzie lepiej. Ufff... Tylko póki co musiałam na żarełko i żwirek kasę wyłożyć, ale znajoma obiecała, że mi odda.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2023 o 11:02, Isiak napisał:

Znajoma napisała parę dni temu, że już nie wytrzymuje i dzisiaj wywala kota na podwórze.

A na drugi dzień, że kot już po kastracji i zostaje w domu. I dobrze, bo on od małego niewychodzący, jak by sobie dał radę  na zewnątrz i to jeszcze teraz zimno jest 😞 Kastrowany był w mojej lecznicy (okazało się, że tam najtaniej w mieście) i od tego czasu NIE LEJE nigdzie poza kuwetą i zlewem. Na razie jeszcze mocz cuchnący bardzo, ale z czasem będzie lepiej. Ufff... Tylko póki co musiałam na żarełko i żwirek kasę wyłożyć, ale znajoma obiecała, że mi odda.

U nas są kastrację kotów właścicielskich darmowe.Oczywiscie mało,ale u mojej wetki jak się zapiszesz w styczniu 😱 to się zalapiesz.Z czipowaniem tak samo.

Ja na czipowanie darmowe Neko(kwiecień) już się nie załapałam.Zaplacilam.

Brawo dla Ciebie ❤️.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...