Jump to content
Dogomania

Psiegrane Marzenia - akcja dla starszych psów! pomożcie w rozprowadzaniu ulotek! :)


mru

Recommended Posts

[QUOTE]papatkiole[INDENT] Drogie Panie nie wiem po co w ogóle ten watek jest?! Od roku nic nie macie, i nic nie zrobiłyście. Podpięłyście się pod vivę i czekacie aż wszystko zrobia za Was, według starej zasady "weźmy się i zróbcie". W tym czasie już można było co nieco zorganizować, ruszyć z miejsca. ja nie zamierzam już się "napraszać", napisałem, wyraziłem jasno chęć pomocy, odzewu nie ma! Gratuluje takiego podejścia i życzę powodzenia w dalszych działaniach.
Pozdrawiam [/INDENT][/QUOTE]Czy mam rozumieć, że akcja w Łodzi już jest nieaktualna bo nie zdążyłam Ci odpisać przez 3 dni? Przepraszam ale nie mam możliwości by codziennie wchodzić do internetu zwłaszcza teraz kiedy ciągle brakuje mi czasu a muszę jeszcze wykombinować co zrobić z pinczerkiem.
Viva nie będzie za nas wszystkiego robić, nie na to się z nimi umówiliśmy. Dodam tylko, że nie piszemy o wszystkim na forum.
Zgadzam się z tym, że przez rok mało zrobiliśmy. Jeśli jesteś w stanie zorganizować to dużo szybciej to nic nie stoi na przeszkodzie byś sam taką akcje zrobił.

W tym roku akcja na pewno przyśpieszy, niedługo będziemy pisać do gazet a za kilka miesięcy zaczniemy pokazywać się na różnych imprezach organizowanych w Warszawie.

[QUOTE]Kika9004 Witam. Chciałabym poprosić bardzo serdecznie o podmianę zdjęć naszego kruszewskiego Karacika. Psiak miał ścinaną sierść i zmienił się nie do poznania [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[URL="http://psiegrane-marzenia.pl/pokochajmnie.php?imie=Karat&id=533"]http://psiegrane-marzenia.pl/pokocha...e=Karat&id=533[/URL]

Nowe fotki:
[URL]http://img682.imageshack.us/img682/2497/img1581w.jpg[/URL]
[URL]http://img62.imageshack.us/img62/7483/img1576d.jpg[/URL][/QUOTE]Zaraz je zmienię. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wypraszam sobie! Viva nic za nas nie robi :) my o tym wiedzieliśmy i oni też, że to MY robimy akcję, MY ją prowadzimy itd. a oni nam tylko ułatwiają pewne sprawy (te, które mogą)
łatwo jest oceniać, jak się nie wie :)

my naprawdę jesteśmy zarobieni wszyscy
pracujemy, uczymy się, mamy po kilka psów w domu, po kilkanaście podopiecznych, których często życie zależy od nas. poza tym mamy zobowiązania i tu i tam. z reguły nasz dzień wygląda tak, że jak już przysypiamy to dopiero wtedy mamy czas zająć się sobą. lub swoimi psami ;)
nasza akcja rusza się - bardzo powoli, ale rusza się. jasne - mogliśmy nie dać tu info, że coś tworzymy tylko dopiero jak akcja ruszy to powiedzieć - to MY! ale zrobiłyśmy inaczej... jest nas dosłownie kilka osób zaangażowanych fizycznie (4 czy 5 dotąd)

szybciej nie będzie, ponieważ nie jesteśmy w stanie nic szybciej zrobić. pomysły były tu na wątku podawane - cały spis tego był. teraz mamy ulotki i plakaty w druku, zmieniamy wygląd strony, ruszamy z forum... to TRWA - tego się nie da zrobić w 5 minut.

Link to comment
Share on other sites

no, wolno to rusza, ale jak ruszy, to będzie. zmiana www, grafiki profesjonalne, umawianie celebrytów do "wykorzystania". poza watkiem wiele się dzieje.
jak czytałes poczatkowe posty, z pomysłami, z "chałupniczymi" przyłdami - to była burza mózgów, wyglądała wartko, ale teraz wszytsko sie ślimaczy i na to nie ma rady. natomiast się dzieje, idzie, tylko że działań na watku nie widać.

ale - rozumiem, że się wnerwiłeś (aś?). - mozna przecież chocby 1 post napisać typu - napiszemy do ciebie, daj nam chwilkę. a tu nic, cisza.

z mojej strony - sorry.

Link to comment
Share on other sites

A będziecie robić takie spotkania z ludźmi? Mogłabym porozmawiać z gminnym centrum kultury w mojej okolicy. Myślę, że dali by się przekonać :). Mogłabym postarać się także porozmawiać z Centrum kultury w moim mieście, ale tu już trudniej by było :). Jeśli chodzi o tą gminę to jest spora. Zaprosiło by się lokalną prasę na spotkanie i zrobiło plakaty i porozwieszało gdzie się da :)

Link to comment
Share on other sites

spotkania super, tylko myslę, ze przez lokalnych wolontariuszy. my pracujemy, nie damy rady jeździć po polsce. fakt, łódź blisko, więc nie jest źle...

na arzie żadnego feedbacku. ale jasne, ze dam znać. aha, chciałam jej wysłac nasze pomysły graficzne do obejrzenia, ale nigdzie tego nie ma!!! ktoś to zebral na HD czy było tylko na forum?

Link to comment
Share on other sites

siekowa, napisałem konkretnie jak chcę i moge pomóc, przez kilka dni mogłaś napisac cokolwiek, bo czas na napisanie postów na forum w tym czasie miałaś, także dostępem do neta się nie tłumacz, choć jestem przekonany że gdybym nie napisał na forum to bym nadal czekal na jakikolwiek odzew.. Po za tym jak ktoś oferuje taką pomoc myslę że warto trzymac rękę na pulsie i załatwiać takiego delikwenta z nalezyta uwagą bo inaczej nie wróże dużego powodzenia akcji.
Na przeszkodzie do zorganizowania takiej akcji nic mi nie stoi, tylko się zastanów czy jest sens rozpoczynania bliźniaczek akcji?!
Mru, oceniam co widzę, przeczytałem wszystkie posty w tym watki nim napisałem, żadnych szczegółów i konkretów w nim nie ma oprócz podłączenia się do vivy. Pamietaj też na forum w większości urzędują ludzie którym zalezy na każdym istnienu, każdy pomaga jak może, każdy ratuje kogo może i każdy pracuje, uczy się, ma swoje zycie, także nei jesteś jedyną z brakiem czasu i pełną poświęceń. W 4-5 osób organizowalismy duże imprezy na 120-160osób z bazą noclegową, wyżywieniem, loterią, konkursami i występami także mi nie mów że 4-5 osób nie wystarczy do orgaznizacji jakiejś akcji. To że będa plakaty i ulotki to jeszcze nic nie znaczy, bo co zrobisz z nimi?! Co do wygladu strony to nie wiem czemu się tak sie go uczepiłyście (swoj droga już ktoś chcial go zmieniać, ale jest jakiś dziwny układ bo z postów wynika ze ktos zrobił strone i niechętnie pozwoli komu innemu ją zmienić, dla mnie niezrozumiałe) strona już jest i ma byc po prostu często aktualizowana, bardziej skupiłbym się na promowaniu tej stroni niz na jej wyglądzie. Forum jest w powijakach(czytałem że wczesniejsze padlo i nie odzyskane), w ogóle proponowałbym na zmiane forum (phpBB modified by Przemo) dużo stabilniejsze i milsze dla uzytkownika i moderatorów.
sleepingbyday, faktycznie sie zdenerwowałem bo bardzo mi zalezy na tych seniorach, mam do nich sentyment i ni epotrafie przejśc obojetynie. Jak znalazłem ten watek byłem strasznie zadowolony i uradowany. Miałęm niezły ubaw czytając go i pomysły, telewizja, gazety celebryci, przejadałem ten temat i wiem z doświadczenia jak to jest w praktyce, mówiąc krótko cholernie ciężkie i prawdopodobieństwo powodzenia jest bardzo nikłe.
Powinniście zacząć się pokazywać na imprezach, chciałem zorganizować imprezę od pozwoleń poprzez miejsca, ulotki, naklejki, gadżety, jedyne co chiałem od Was to loga "siwej mordki" i Waszą obecność w dniu imprezy i pomoc w tymże dniu. Myślę że to nie jest ponad Wasze siły?! Czy mogłem sie zdenerwować, myślę że miałem ku temu podstawy ;)
Nadal chcę zrobić akcję, gadałem juz z dziwczynami z łodzkiego schronu, być może one by mi pomogły w akcji.
Na chwilę obecną mogę zaoferować:
1000 naklejek z logo siwej mordki 5cmx5cm
200 naklejek magnetycznych z logo siwej mordki 5cmx5cm
1000 naklejek z tekstem powiedzmy w formacie 5cmx10cm
300-500 choinek zapachowych z logo lub tekstem siwej mordki
500-1000 ulotek czarno-białych powiedzmy 10x15 z tekstami o adopcjach i innych
1000 kalendarzyków z logo lub tekstem po drugiej stronie w formacie 8,5cmx5,5cm
zrobienie wystawy zdjęć na planszach do wystawienia podczas akcji, powiedzmy pięć antyram
być może w praniu by doszły jakies jeszcze gadżety i pomoce promocyjne, nie jest to wiele, ale już można coś podziałać na akcji i pokazać ludzią że coś się dzieje, zrobić coś w końcu dla tych psiaków. Czas to jest to czego mają najmniej. Pamietajcie o tym.
Po za tym moge zrobić albumy każdego psiaka do umieszczenia na stronie/forum/serwerze

Czekam na pozwolenia, akcja jakaś na pewno się odbędzie, czy pod flagą siwej mordki? nie wiem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mysle, że zbyt dosłownie odebrałes posty z celybrytami ;)


[QUOTE]jedyne co chiałem od Was to loga "siwej mordki" i Waszą obecność w dniu imprezy i pomoc w tymże dniu.[/QUOTE]

no to przecież logo jest :) siek je ma w wersji wektorowej

obecność też się da załatwić :) przyjedziemy na imprezę
jakiś bliższy termin? może byłyby już ulotki

Link to comment
Share on other sites

świetne konkrety!
nie chodzi, ze jestesmy pzreciwni. bo nie jesteśmy jakąś rada nadzorczą, każdy aktywny osobnik jest mile widziany.

celebryci-mamy jedna osobe, która temat ogarnia.

www myślelismy o zmianie wyglądu na bardziej klasyczny i intuicyjny, z menu po lewej etc.
logo jest w trakcie zmian kolorystycznych.

cały czas kłócimy się o nazwę akcji. wiem, ze to absurdalnie brzmi, ale pomysł z vivą (bo chodzi o wpsracie instytucjonalne i logistyczne) sprawił, ze powstały nowe pomysły. którym, co obie przy okazji zaznacze, jestem przeciwna....
pamiętaj, ze za to zabrali się amatorzy. więc nie jesteśmy sprawni jak organizator openera...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']

no to przecież logo jest :) siek je ma w wersji wektorowej

obecność też się da załatwić :) przyjedziemy na imprezę
jakiś bliższy termin? może byłyby już ulotki[/QUOTE]

No właśnie o to chodzi, żę skoro ma to logo czemu od razu nie puściła jak napisałem ze będe coś takiego potrzebował, tylko trzeba czekac kilka dni na odpowiedź?!
Ulotki już napisałem że czarno-białe bedą, tylko trzeba by jakieś wzory opracować.
Termin by był najprawdopodobniej w czerwcu, jak już pisałem czekam na zgody i pozwolenia.
Strone odłużcie na drugi plan, tutaj naprawdę jest ważne działanie. Nawet najwspanialsza strona sama w sobie nic nie zdziała.
Odnośnie loga to pamiętajcie że zmiany loga sa bardzo niedobre, już logo jest jakiś czas i ludzie kojarzą akcję z tym logo. Jeżeli teraz zmienicie w jakiś sposób logo będzie trzeba od nowa budować skojarzenia.
Wiem że organizują tą akcje amatorzy, tez jestem amatorem tylko miałem okazję juz współorganizowac kilka takich imprez(dodam że w towarzystwie ludzi któzy tez robili to po raz pierwszy) i po prostu wiem jak to wygląda od zaplecza. Z doświadczenia tez wiem że lepiej robić cokolwiek, pokazywać się gdzie się da żeby już powoli pokazac światu że taka akcja istnieje.
Co do loga to nie może tak być ze dacie mi teraz jedna wersję, a za chwile będzie następna, to jest po prostu bezsensowne.
Tak czy inaczej żeby to wszystko wyszło potrzebna jest współpraca, szybka i konkretna.
No i oczywiście potrzebowałbym więcej szczegółów konkretów żeby ruszyć z czymś więcej, pisałem już w tej sprawie do siek.

Link to comment
Share on other sites

dlatego poczekaj jeszcze chwile, co dostaniemy od graficzki, ok? ona ma zaprojektowac drukowalne ulotki, folder i plakat. takie, które ida do skłądu, a nie chałupnicze. współpracuje z viva, jakie oni maja ulotki, łatwo ocenić. chyba da rade dziewczyna.
nie zmieniamy loga, tylko kolorystyke. tytuł akcji - dzięki za głos w tej sprawie, bo w sumie mnie popiera ;-).

widzisz, sam przyznajesz, ze już cos takiego robiłeś. my - niezbyt. ale damy radę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dlatego poczekaj jeszcze chwile, co dostaniemy od graficzki, ok? ona ma zaprojektowac drukowalne ulotki, folder i plakat. takie, które ida do skłądu, a nie chałupnicze. współpracuje z viva, jakie oni maja ulotki, łatwo ocenić. chyba da rade dziewczyna.
nie zmieniamy loga, tylko kolorystyke. tytuł akcji - dzięki za głos w tej sprawie, bo w sumie mnie popiera ;-).

widzisz, sam przyznajesz, ze już cos takiego robiłeś. my - niezbyt. ale damy radę...[/QUOTE]

Nie ma problemu, zaczekam. Tylko w miarę sie uda informujcie mnie na bierząco, tak żebym wiedział co sie dzieje i w jakim kierunku zmierza. Oczywiście im szybciej podejmiecie decyzje odnośnie loga i nazwy akcji tym lepiej bo gadżety chwile sie porobią. Dobrze by były żeby nie robić zbyt udziwnionego kolorystycznie, czyli pozostac przy systemie dwukolorowym, łatwiejszy do druku i tańszy ;)
Maila podam jeszcez raz [email][email protected][/email]
Jeżeli moge w czymś jeszcze pomóc to piszcie, opiszcie swoje pomysły może będę mógł w realizacji któregoś pomóc, kto wie ;)
Reszta informacji na maila.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

znaczy tyuł akcji co? akcja nie ruszyła jeszcze

siwa mordka to to się tylko na dogo nazywa :) a tego nie liczyny

strona nawzywa się psiegrane-marzenia i to jest super tylko nie kojarzy się z niczym konkretnym
można wywnioskować z tego tyle, ze chodzi o psy i że są smutne

Viva! Senior nie tyle by się kojarzyła z Vivą co z z tym o co nam chodzi
czyli voice for animals! senior

Ola, jaka jest Twoja propozycja?

Link to comment
Share on other sites

nie no ludzie, w ilu miejschac te dyskusje będą.?? na googlegroups się nie zapisze, próbowałam, nie mogę.
zatem musicie rozmawiac beze mnie, sorry, ale nie zapisze się w 10 miejsc (zwł, ze naprawde mi sie nie udało). a forum strony naturakne jest dla mnie, bo to strona akcji.


jak nikt nie zamierza dyskutowac na psiegranych, to przeklejcie moje stanowisko w sprawie nazwy. jest oficjalne i a la rejtan :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...